Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Да не си помисли някой, че ще освободим Флорида и Щатите от нашите персони  Mr. Green

Просто отиваме малко по на юг, в рая на богатите - Naples  Cool
Не 4е сме ударили от лотарията, макар 4е е едно добро пожелание  Cool Но е безсмислено мъжа ми да навъртява пове4е от 200 км всеки ден, за да си върши работата. Така се разделяме с едните удобства, за сметка на другите  Smile
Сега ме чака любимото ми занимание - пазаруване  Flutter - обзавеждане, нов ТВ, компютър4е, разни джаджи...
Хем се радвам, хем ми е малко терсене. Хубавото е, 4е в квартала, в който се местим, има и българи. Или не е хубаво  Twisted Evil Ще видим  Mr. Green
Цитирай

Леко местене  Wink Smile и приятно пазаруване, след това  Laughing Laughing Laughing и аз това най го обичам от местенията  Laughing Laughing Laughing
И дано да е за хубаво  Smile
Цитирай

Italia

Оооо Кейси4ка,зна4и Ще станеШ съседка на dessita ( Napoli= Naples ) Wink Де да беШе наистина така Party
Пожелавам ви леко преместване и приятен Шопинг,обзавеждане и вси4ките му гимнастики от този род  Hug
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

А научаването на италиански включва ли се в задължителната програма по преместването? Laughing
Приятно харчене на пари, много добре сте го обмислили, като видях за какво става дума, направо се чудя че сте издържали толкова време
Цитирай

тъкмо националният парк ще ти е наблизи4ко. Направо на океан4ето ще живеете, а, кеф Hug
Ми леко местене. После да се похвалиш с първи впе4атления. Наистина си е разбиване на нерви толкова път всеки ден.
Цитирай

За италианския не знам, но ве4е сериозно почвам да се замислям да се захвана с испанския. Съвсем скоро сигурно ще стане официален език  Mr. Green

Ще я видим какво ще ни предложи малката Италия. Едно е сигурно - по-скъпичко е, отколкото на село  Twisted Evil
Цитирай

Аз ти пожелавам да си по-щастлива в новия Ви дом, да има повече предимства и за теб и Сами, а и факта, че е по-близо на сьпруга ти до работата му е много важен.
Ние сьщо се местим и тези дни окончателно се потвьрди, че става факт от 1 декември. Хазяите ни се заврьщат от странство. Отиваме в столицата Mr. Green, апартамента е в центьра и се надявам, да сме по-добре там....а да не говорим, че мьжьт ми си спестява ежедневните задрьствания и нерви до работата си.
Много кьсмет!
Цитирай

О, Оранжевото ни е съпартийка  Very Happy
Късмет и на вас  Very Happy
Цитирай

Германия

Хайде леко да мине опаковането и местенето и цялата дандания!
Цитирай

DE

Ех, нова къ6та -нов късмет  Clover Clover Clover Clover Clover

Много оби4ам да се местя, всъ6тност досега на всеки 2 години се местим, суматохата, опаковането, разопаковането, подреждането пазаруването за новата къ6та  Hug пък после да се подреди6 и да седне6 с 4а6а вино и с л/бимите хора на новото място.
Цитирай
Та Кейси, кога викаш е новата дата Flutter
Под наем ли ще сте или направо купувате Very Happy
Пожелавам ти да е леко местенето (вече имам алергия от такива Crazy) и късмета да си е с вас (пък белким и от лотарията падне нещо Wink) Ама слушай какво - никакво мърдане, докато не ми дойде картичката  Crossing Arms Whistling Mr. Green
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

Е,Кейс,ще се похвалиш с някой снимчица  Smile
Нека ви е на късмет!
Цитирай

Оооо Кейси4ка,зна4и Ще станеШ съседка на dessita ( Napoli= Naples ) Wink Де да беШе наистина така Party
Пожелавам ви леко преместване и приятен Шопинг,обзавеждане и вси4ките му гимнастики от този род  Hug
Де да беше истина, че ще ми ставаш съседка!  Откак единствената ми българска приятелка се премести във Венеция, нямам никой тук, много е самотно  Crying or Very sad
Приятно преместване и още по-приятно пазаруване!
Цитирай

Малта,Бг-Ботевград

Нова къща - нов и по-добър късмет!!!  bouquet
Цитирай

IZRAEL

Хайде, по-вода да ви върви местенето,щом ще е за хубаво не му мисли,докато се усетите и ще сте се подредили.А,за пазаруването-кефффффффффф!!! Very HappyКъсмет! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора