Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Longueuil, Canada

..от тези най-простите - от едната страна по-гладки, от другата - пак си е от дунапрен, но доста по-грапави. Тук съм обиколила всички магазини, които знам и не виждам тази елементарна вещ. Ако някой е виждал нека сподели къде. Че да не се излагам да поръчвам от Бг Very Happy
Цитирай

Montreal

В Jean Coutu или Pharmaprix съм виждала всякакви гъби, та дори и в нашия Loblaws, на козметичните рафтове...да не говорим, че и в една доларама видях такива артикули. Но дали са точно това, което търсиш не знам. ще погледна другия път, като се мотая из тези магазини...
Цитирай

Montreal, Canada

Аз съм виждала и в Wallmart и в Dollarama
Цитирай

Longueuil, Canada

Навсякъде, където казвате специално това съм гледала, но са гладки и от двете страни.а аз обичам да си масажирам кожата и да падат мъртвите клетки. Ако не се изтрия хубаво с грапавата част все едно не съм се къпала. Други предложения? Very Happy
Цитирай

Виж дали добрия стар GOOGLE щЕ ТИ ПОМОГНЕ.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Аз си купих такава от Supermax depot Peace
Цитирай

Германия

Не си спомням да ли има Body Shop в Кебек, но ако има виж там, стоката е еднаква във вси4ки магаzини и имат доста гъби, грапови ръкавици и мн др
Цитирай

Longueuil, Canada

Купи си ексфолиеитър (това с частичките вътре) докато чакаш да ти донесът гъба от България. Целта му е точно да премахва натрупалите се мъртви клетки  Very Happy

Дай снимка.
Дидонка , в нашето село гледах в този магазин, ама не. Ти откъде точно я взе?
Цитирай

Германия

Купи си ексфолиеитър (това с частичките вътре) докато чакаш да ти донесът гъба от България. Целта му е точно да премахва натрупалите се мъртви клетки  Very Happy

Дай снимка.

Във всеки супермаркет или drug store при про4истваЩите продукти zа лице Ще намериШ раzли4ни Peelings, били те на Нивея или на Johnson&Johnson или на и аz се не се сеЩам какво  Laughing
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

Според мен това с частиците не е Peeling , а - Scrub  Rolling Eyes
Цитирай

Германия

Според мен това с частиците не е Peeling , а - Scrub  Rolling Eyes

И Peeling, и Scrub ги викат. Беz 4астици не може да се постигне пилингов ефект, или?
Цитирай

somewhere in between

Не си спомням да ли има Body Shop в Кебек, но ако има виж там, стоката е еднаква във вси4ки магаzини и имат доста гъби, грапови ръкавици и мн др

Има и не само един. На www.thebodyshop.com имат Shop Locator.

Според мен това с частиците не е Peeling , а - Scrub Rolling Eyes

Да, на английски е scrub, а на френски е exfoliant.
Цитирай

Това е друг чешит
- а тези са за еднократна употреба

А това са Exfoliating tips
Цитирай
Но най-разпространеният вид са майче като този
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

А ти ,май,  да не ни будалкаш???? Cool
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора