«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 341 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 70 отговора

ћнени€: 54
—поред продавачите в магазините се произвеждат в  итай.“ова ми е информаци€та от миналата седмица.

Malko po na zapad - v Turcia. Pishe go na hladilnicite, primerno.
÷итирай

ћнени€: 0
ћдааа, и —они -то го произвеждат н€къде на изток и маратонките там ги ши€т и т.н.
—ега въпросът си остава" Finlux, що за уреди са това?"
«асега е сигурно че са ≈лектроуреди Smile
‘инланди€ отпада, като нещо сигурно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 365
„етох, четох и в крайна сметка разбрах, че се прав€т в “урци€, в€рно, че е била финландска марка, вече не е, но странното е, че на сайта им има само 2 големи ми€лни, а въпросната малка ми€лна не можах да откри€ нищо и никъде за не€, та в крайна сметка понеже живеем на квартира се доверихме на другата турска марка Ѕеко, поне за не€ има отзиви и информаци€, пък ще видим дали сме имали късмет.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
ќт мъжа ми знам, че са среден клас уреди, мисл€, че са по-добри от останалите предлагани от «ора- раун и Ќео.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 115
Ћ€тото взехме от «ора такъв хладилник с отделна камера.  азаха, че е произведен в “урци€. »ма 2год гаранци€ и ако си доплатиш около 70лв. дават още 2г. ( май б€ха 3г. ) гаранци€. «асега работи добре, тих е, размраз€ва без проблем и камерата държи  сладолед още от л€тото.
ѕри тези уреди важна е дългата гаранци€ и сервиза да е наблизо Praynig
÷итирай

¬арна

ћнени€: 502
ќт месец май т.г. имам телевизор ‘инлукс. ‘ирмата и финландска, произведени в “урци€. –аботи си идеално. “огава разбрах за съществуването на тази марка.  упихме го защото е б€л, тр€бваше ми оранжев, но.....н€маше такива.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 128
‘ирмата е финландска, а се произведени в “урци€?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 115
¬ид€х подобна марка уреди в магазини «ора. ѕоказателите на една от пералните ме устройват идеално, но н€мам никакви отзиви за  марката. мол€ ако н€кой е ползвал или ползва уред с тази марка да даде  информаци€

упихте ли ‘инлукс-а ? ƒайте отзиви, че и аз скоро ще тр€бва да смен€м пералн€та.
 олко години е гаранци€та на тази марка?
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 511

по-правилно е да се попитай кой сервиз € дава тази гаранци€ и да се вид€т какви са услови€та в не€.

Ѕорко, като ще купуваш турско, нека да си е баш такова, бре... ¬≈ ќ, SANG и т.н.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 128
јз имам един климатик SANG на вилата, и съм доволна, колко година станаха, работи си и топли и изстуд€ва нормално. ≈дна при€телка има печка Ѕеко, и т€ не се е оплаквала. —поред мен всичко е въпрос на късмет.
÷итирай

ћнени€: 470
«апис да срлед€, че съм си харесала пералн€  Smile
÷итирай

—офи€, Ћюлин

ћнени€: 466
¬ид€х подобна марка уреди в магазини «ора. ѕоказателите на една от пералните ме устройват идеално, но н€мам никакви отзиви за  марката. мол€ ако н€кой е ползвал или ползва уред с тази марка да даде  информаци€

упихте ли ‘инлукс-а ? ƒайте отзиви, че и аз скоро ще тр€бва да смен€м пералн€та.
¬ крайна сметка си взех Fagor........ нещо не се впечатлих много от финлукса на живо, а и цената беше еднаква
÷итирай

Suomi

ћнени€: 698
≈ аз писах преди за телевизорите на ‘»ЌЋ” — произведени тук във ‘инланди€,но след като ме коригираха остро,реших да не се обаждам... Crazy
¬се пак Finlux е марка с истори€,заслуги(за мен е равнозначно с добро качество) ћарката Finlux е създадена  през 1927 г. (јса –адио "ќќƒ). ѕрез 1971 Metal Hammer Oy (Lohja Oy, където се произвеждат издели€та с марката ,е преименувана   Finlux. Ќа следващата година, Lohja Oy започва производството на Finlux цветни телевизори
Finlux е марка, с ко€то са произвеждани различни видове продукти, битова електроника,(радиоприемници, телевизори..по..късно и плазмени телевизори и DVD плейъри в н€колко различни фирми. Finlux  е участвала в н€кои от имената на тези фирми.
ќт 1992-1996 Finlux телевизорите са били част от потребителската електроника на Nokia,както споменахте по..нагоре.
ѕрез 2000 г. е основана  телевизионна фабрика в “урку, ко€то Finlux R & D ,  маркетинг, продажби и износ дейности б€ха прехвърлени на държавата . Finlux Oy Ab, е основана през 2002 г. и оттогава Finlux е водещ експерт в областта на цифровите технологии във ‘инланди€.
ѕрез 2005 г. фабриката за телевизори  иска обаче об€в€ване в несъсто€телност и производството спира  за кратко време.
¬ началото на 2006 г. турската Zorlu Group ( част от  един от най-големите телевизионни производители в ≈вропа Vestel купува марката Finlux.“ова не означава,че Finlux  не се произвежда вече във ‘инланди€.Ќапротив...но продукци€та е изц€ло за скандинавски€ регион.  Mr. Green
« ѕоследна редакци€: пт, 07 €ну 2011, 23:10 от Bee. »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1
ƒа и ако калкулираме трудът на финландеца тази марка излиза златна, те може би  и за това са фалирали 2005  ... разбира се, че са турски с китайски части както повечето марки на пазара, по-скоро са конкурент на Beko . »наче да, може да се каже, че си купувате Nokia  Smile
http://www.turkishweekly.net/news/37404/vestel-buys-northern-european-finlux.html
÷итирай

Suomi

ћнени€: 698
Ќе съм се ровила да вид€ какви са причините за фалита(обикновено истинските  такива се кри€т),но веро€тно са тези,които споменаваш. Laughing
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 70 отговора