Бебеправене повреме на коледните праЗници

  • 2 517
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Бебеправенето по коледните праЗници крие ли рискове при едно евентуално zабременяване.В слу4ай 4е единия от партнорите си е пийнал повреме на коледните праЗници или е желателно пълна треЗвеност пповреме на бебеправенето?
Искам да 4уя от вас zа и против бебеправене повреме на коледните праЗници.
Благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 376
Против няма - само ЗА! Peace Хич не се шашкай за глупости. Най-хубавите бебета стават когато на мама и тати им е хубаво.

# 2
  • Мнения: 1 768
Против няма - само ЗА! Peace Хич не се шашкай за глупости. Най-хубавите бебета стават когато на мама и тати им е хубаво.

ГриЗка,а ако вме пийнали греено винце по Коледа и бебеправим,крие ли това някаккъв риск у бебетоа,ако стане? Sad Май се криело минимален риск..

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
...В слу4ай 4е единия от партнорите си е пийнал повреме на коледните праЗници или е желателно пълна треЗвеност пповреме на бебеправенето?..

Хич не се шашкай за глупости.
  newsm10
Ми то човек може да се подреди така когато и да е не само по коледните паразници  Laughing !



... Май се криело минимален риск..

Няма никъв риск .
Ако яйцеклетката или спермчовците са кофти заради почерпката няма да свършат работата просто . Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Моят син е правен точно по Коледните празници Grinning Не сме се съобразявали какво ядем и пием. И си мисля, че по Коледните празници е хубаво не да се бебеправи, т.е. да не ти е затормозено съзнанието с това, а просто да се прави хубав секс Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Май се криело минимален риск..
Тогава имаш два варианта...на Коледа с презерватив или без капка алкохол. Ако седнеш да растеш в сакия незнам до къде ще стигнеш мила. Гледай си живота и прави любов а не сметки.
И на теб успех.

# 6
  • Мнения: 6 992
Аз като пресметна всичките токсини във въздуха...ми да спра да дишам,че да не вреди Wink
Сериозно,Веси, успокой се и зарежи тия глупости. Забавлявай се и не се травмирай психически излишно, защото понякога именно това е бариерата!

# 7
  • Мнения: 1 768
Аз като пресметна всичките токсини във въздуха...ми да спра да дишам,че да не вреди Wink
Сериозно,Веси, успокой се и зарежи тия глупости. Забавлявай се и не се травмирай психически излишно, защото понякога именно това е бариерата!

Май си права..Много мисля и пресмятам май.. Naughty

# 8
  • Мнения: 4 399
Хич не го мисли бебеправенето и алкохола. Тия неща само със сметки не стават, трябва и малко любов. Пък тя любовта се отваря по празниците и алкохолът също помага. Дано да имаш късмет и при тебе да стане веднага. Но понякога бебеправенето отнема повече време и не можеш да се откажеш от всички благинки на живота. Моя съвет е: в никакъв случай не спирай да живееш!

# 9
  • Мнения: 2 123
аз съм твърдо за приенето на червено винце.
също така съм твърдо за бебеправенето
твърдо за Коледа и още по-твърдо по всяко време!

Честно казано почти всяка вечер си пийваме по 1-2 чаши червено винце - без да има повод. Просто ни е готино с вечерята... и нямам абсолютно никакво намерение да се ограничавам докато не разбера, че съм бременна. По същия начин стоят нещата със спорта и всякакви други натоварвания. / ако се съобразявам с нещо - лекарства з агрип, тежести и т.н. - само през втората половина на цикъла/
Веси, не го мисли изобщо!

# 10
  • Мнения: 5 577
Ние нашия бебо го правихме на много пияно  Blush

Не беше Коледа, но беше рожден ден.

Няма някакви отражения.  Wink

Смело, и успех на всички бебеправещи, дано да има много новини към края на годината.

# 11
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Смело напред, разбира се!
Празниците, които и да са те, не са ли най-прекрасните моменти, та не е ли точно това времето, през които се чувстваш великолепно и си настроен само за приятни усещания. Ако седнем да се шашкаме от най-малкото нещо до никъде няма да стигнем.
Толкова време вече обсъждаме темите за притеснение тук, в крайна сметка извода е един: Обременяването на съзнанието с всякакви тежести и притеснения не помага.  С две думи: Спокойствие му е цаката!
Успех на всички и ви желая от сърце най-прекрасните коледни две чертички!

# 12
  • Мнения: 1 029
Браво на всички! smile3501
...от време на време не пречат такива съвети!
Успех,бъдещи мамчета! Hug

# 13
  • Мнения: 1 866
Ние също бебето не го правихме по Коледните празници, но на сватбата. Няма да обяснявам дали сме били пили, да не говорим колко бяхме изпушили, че и за овулация не бях чувала и пих антибиотици 2 дена преди това. И стана едно сладко момиченце! От раз при това. 
Сега като смятаме, не пия, не пуша, пия витамини и живея здравословно не става! Така че Божа работа. Природата си знае работата.

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Абе то като е писано да стане...нито винце му пречи, нито цигарки, нито танци-манци..... Joy

Общи условия

Активация на акаунт