Маргарин или краве масло

  • 3 322
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Не съм от редовните потребители на този подфорум (да не казвам, че досега май само веднъж съм поглеждала вътре), че съм и аз една фенка на готвенето, ама сега ходих да си мазна 2 филийки и с ужас установих, че маргаринът е свършил и трябва да си ги намажа с краве масло (което незнайно от кога стои, защото мъжо го е купувал, когато си е готвил нещо.)Та се почудих де да си пусна анкетата и реших да е тук. Та с какво си мажете филиите, кое предпочитате, въобще кое ползвате маргарин или краве масло.

# 1
  • Мнения: 493
n с краве масло , дори готвя  с краве масло и зехтим
така е вече почти 5 години

# 2
# 3
  • Мнения: 5 317
краве масло.

# 4
  • Мнения: 3 591
И ние навремето в Бг все краве масло ядяхме... ама сега с тея маргарини които тука продават никой не мисли за масло. А пък точно на филийка да си го намажа- не благодаря  Naughty

Но пък поне навремето в БГ нямаше такива маргарини - всичките едни такива "натъртени" бяха...  та може и от там да идва разликата.

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Нямам предпочитания Naughty
използвам, каквото има в хладилника.

# 6
  • Мнения: 1 259
Аз предпочитам маргарина,маслото нещо ми намирисва Outta Joint

# 7
  • Мнения: 2 000
Макар, че маргарина се маже много по-лесно на филията, като вкус препочитам маслото.

# 8
  • Мнения: 4 546
маргарин - по-лесно ми е.
е, ако имам едно мъниче, обаче, ще купувам масло

# 9
  • София
  • Мнения: 3 890
Само масло.

За маргарина съм прочела толкова лоши неща, че само от представата за него ми се догажда. Маргаринът, мононатриевият глутамат, консервантите и оцветителите са нещата, които нямат място в моят дом и на моята маса.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само масло.

За маргарина съм прочела толкова лоши неща, че само от представата за него ми се догажда. Маргаринът, мононатриевият глутамат, консервантите и оцветителите са нещата, които нямат място в моят дом и на моята маса.

АХА, и аз така.... Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Само масло.

За маргарина съм прочела толкова лоши неща, че само от представата за него ми се догажда. Маргаринът, мононатриевият глутамат, консервантите и оцветителите са нещата, които нямат място в моят дом и на моята маса.
newsm10
Да не говорим как скача холестерола от него!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И у нашто коптор се маслим с масло. Магарин има за резерв, като го домързи мъжът да маже филията, ама много рядко му се слючва.
Харчим масло от мандрата, режат го от калъп, изглежда качествено. Мляс.

# 13
  • Мнения: 2 241
Преди нищо не ползвах, но от бебешките години на Ники ни остана навик само краве масло да ползваме. Понеже бавно се харчи, гледам да купувам хубаво - я Президент, я някое немско.

Ама като се намеси някой диверсант като свеки, която при последния си престой купила маргарин и на Ники взел, че му харесал, сега само маргарин иска Close

Ще трябва да се отучваме.

# 14
  • Мнения: 3 611
Чак ме учудихте, момичета. Странно някак ми стана, щото аз май никога не съм си купувала краве масло. Филиите ги мажа с маргарин, защото едно, че по- лесно се намазва и някак ми е по- вкусен. Та викате има консерванти в него или... всъщност какво не му е наред... не сванах.  doh
Иначе за салата ползвам зехтин, а картофи си пържа в слънчогледово олио.

Общи условия

Активация на акаунт