Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

РУСЕНКА във варна

ако има някой идея за подходящ за деца салон във Варна, моля да ми помогне! вече съм водила Симона на 2 различни места, но  е голям зор подстригването й!!! едно време имаше салони специално за деца с кончета, на които децата сядаха!! такова място сега няма да намеря, но търся търпелива  и спокойна фризьорка, която работи с деца. ние живеем в района на окръжна болница, но всякакви идеи са добре дошли.
благодаря ви предварително!!!
Цитирай

Идея си нямам за такова място, аз постригвам така: слагам коритото в средата на стаята, завивам с чаршаф дете около врата, пускам TELESHOP или реклами, слагам пред него любими играчки и таткото на пост отстрани и...започвам Laughing
Цитирай

Varna

Синът ми от 11 месечен през 1-2 месеца е на фризьор.
Салона е кварталния до Македонския дом , навежда си главата оправят го с машинката от страни дори напоследак той им напомня,че трябва да го изсушат.
Няма значение къде ще се посригва детето важното е да бъде добре предразположен от субекта който ще го постригва
4470
Цитирай

Варна

Ние така правим: първо сяда на фризьорския стол таткото, него го подстригват, малката вижда, че няма нищо страшно и после слагаме нея да седне.

Носете любимата играчка на детето, няма как, ще се наложи да отвличате вниманието, да го забавлявате, да се правите на маймуни ако трябва... Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.