КГБ = Клуб на Готините Баби - 103

  • 34 496
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 2 672
Пу, първа! Това не е било никога до сега


Жабче, много стилна и красива тема си ни спретнала на изпроводяк. Всичко е премерено и естетически издържано. Благодаря ти!

Аз писах, писах, ама съм го пуснала в старата тема, кво да се прави! Няма да го повтарям, достатъчно беше вчерашното повторение.  Joy



Само ще ви пожелая лек и ползотворен ден!

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пу, първа! Това не е било никога до сега!

Винаги има първи път.  Wink
В 16:15 ми е полета и живи и здрави 18:15 кацам.  Peace
А БГ време 19:15.  Simple Smile

Благодаря за помоща за темичките на всички.  Hug Hug Hug
Да напълним и таз темичка с позитивизъм , любов и приятелство.   bouquet  bouquet  bouquet

До скоро , момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Жабче,Благодаря  ти! Hug Hug Hug
Джейда,Танита,ве ме мислете за чистенето,че водата ми спря #Cussing out,пак свърших,но не така както трябва.
Сега си гепвам плетката,че ме хвана мързела. hahaha

Хайде всички в новата тема.Тези,които не са се появявали скоро-тоже.Давайте отчет и МаТриял.


Е,кой ме изпревари,че пак няма да съм първа? JoyАми Маринчето била,тя нали е с Маторетката. smile3532

Жабче,ще махам на аероплана от тук.Лек път!

# 4
  • Мнения: 1 978
 Жабче  Hug Hug Hug

Аз точно писах в старата тема и докато се изпиша - то вече новата е налице
 Дано е пълна само с хубави неща

Фурийче - мен като ме "фане" мързела чета книга ,а ти плетеш .То това не е мързел ами  си е баш работа Hug Hug
 

# 5
  • тук и там
  • Мнения: 312
Преди да тръгна да се разпиша и в новата темичка.
Жабче,благодаря ти.До последно мислиш за нас.
И аз до сега писах в старата тема и няма да се повтарям.
На всички лек ден!

# 6
  • Мнения: 77
Честита ни нова темичка!
Да сме живи, здрави, и само хубави неща да пишем! Laughing tooth newsm44

Жабче, благодаря ти миличка! Както винаги си върхът!  Heart Eyes newsm51 newsm10

Чао, до после!


              За Жабка:   
         





# 7
  • Мнения: 7 362
                        Привет,момичета!Докато се натуткам и вие сте изписали старата тема.Аз вчера реанимирах та чааааак сега влизам в час и до сега четох.
             Жабче,благодарско за прекрасната тема!Нека всичко неприяьтно и лошо остане назад и тук да пишем само хубави неща!
                ЛЕК ПЪТ И МНОГО ПОЗДРАВИ НА КРАСКО!

                Благодаря на всички за добрите пожелания към голямата дъщеря!  bouquet
                Деси,радвам се за теб и Калина и ..... чакаме май месец! Peace
                Неда,дивее в къщи и всички тичаме по нея да не падне,че се пързаля по теракота,катери се по маси и столове и.....се чувства като отвързана.Нали 3-4 дена стоя мирна сега не можем да я укротим. Laughing
                Лек и спокоен дъждовен ден,че се стягам за тръстиката!И не се притеснявайте за времето - утре ще бъде най-студения ден през седмицата , а след това се очакват Т над 18 градуса.Ще стане по-топличко есенно временце!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 529
 Още един път да пожелая лек път. Поздрави на Краси. Темата си е екстра,но това си го знаем. Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Каня Ви на следобедна седянка.Черпя с печени ябълки и тиква.Като спря водата,реших да оставя печеният сладкиш за утре и заредих тавата с ябълки и тиква.Така приятно ухае в къщи,а аз с  knit.Направо си докарах зимата.
При нас не вали,но е толкова мрачно и облаците,аха да се стоварят.
Приятен следобед!Аз съм тук.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 884
Жабката, благодаря за красивата тема.
Ще махам на самолета от 12 етаж. Дано излетите без забавяне заради облаците и дъжда.
Много поздрави на Краси от всички нас.
Габката, разгледах как се правят рози - много са красиви. Тук видях в 1 магазин за цветя такива, но все си мислех, че са от боядисана хартия. Нямам нерви да се занимавам, пък и ръцете ми не са сръчни.
Фурия, ти каниш с печени ябълки и тиква. А аз може да почерпя със здравословни тиквени мъфини/ако стане нещо от печивото ми/. Пламен само като чу какво бъркам и сложи оценка - бъркоч. Дано поне Ани опита.
Танита, минава ли венеца? Лайката ще го облегчи, но рана си е - няма как да не боли.
На работещите - лека работа.

# 11
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,видно е,че сами ще си ги ядем.У нас поне тиквата само аз я харча.Преди въобще не правих,но сега не каня никого.Отминавам насмешките,все едно не съм чула.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 529
Определено не сме фенове на тиквите.
 Айша я си хапни ти,важното е и на теб да ти е сладко.
 Преди малко ми се дигна херпес огромен на горната устна.Лек?

# 13
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Шпунц,сложи пласт паста за зъби и остави да засъхне.

# 14
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.Благодарско за темичката.
Жабче,лек път и от мен.Поздрави на Краси и да не ни забравяш.
Ако ти става лошо в самолета си поръчай и  пиивай кола/сигурно знаеш,но аз да ти кажа и напомня/.Имало ефект.
Целувки и гушки на всички Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт