ДЕКОРАТИВНА КОЗМЕТИКА - мнения, препоръки - обобщение

  • 4 190
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 469
Ами много са: не е само една. Всяка марка има своите добри и не толкова добри продукти. Така, че ми е трудно да се задържа само на една марка.  Wink
Ползвам почти всички от горе изброени в анкетата марки декоративна козметика. Но, ако трябва да избирам само една, това е Буржуа. Peace
Харесвам и лаковете им и сенките им и ружовете им, а бе май само фдт им не съм пробвала, всъщност. Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Ами аз нито една от изброените- залагам на френската козметика - Шанел, ИВ Сен Лоран, Кларенс и т.н  Embarassed. Не сте включили нито една  френска световна марка в анкетата - те имат не само парфюми.

Аз затова написах, че може да се допълва.

дай точните им наименования и ще ги добавя. Продават ли се в България?
Кои имена? Как се пишат на латински ли?
CHANEL
GIVENCHY
CLARINS
Колкото до това къде ги има - ами по Витошка в доста магазини, ЦУМ и т.н.

# 17
  • Мнения: 2 161
Аз използвам PUPA.Страхотна козметика.Много рядко си купувам и нещо друго от изброените по-горе марки.Като харесам нещо ,оставам му вярна за цял живот Simple Smile

# 18
  • Мнения: 239
Ами много са: не е само една. Всяка марка има своите добри и не толкова добри продукти. Така, че ми е трудно да се задържа само на една марка. Wink
Ползвам почти всички от горе изброени в анкетата марки декоративна козметика. Но, ако трябва да избирам само една, това е Буржуа. Peace
Харесвам и лаковете им и сенките им и ружовете им, а бе май само фдт им не съм пробвала, всъщност. Thinking
Ами тогава Копче пробвай им фдт,защото сега момента е много подходящ-има промоция с 50% намаление при редовна цена 17.50 лв.На мен ми допадна.

# 19
  • Мнения: 4 390
Ползвам само Chanel, Dior, Estee Lauder.
Червило - Dior Rouge # 132
Молив за очи на Диор (094 Trinidad Black)
FDT - Diorskin 300 (ex 437),
Пудра #300
Коректор - Skinflash (Dior)
Глос - #40 и #44 на Chanel, Lip Gloss Pure pops (Estee Lauder)
Ултра глос на Dior (Addict #313)
Руж на Диор - 002 Light Ten или Diorblush 840
Кремообразни сенки на Диор 347 (сивосин), 5 цвята сенки на Диор #030

# 20
  • Мнения: 6 901
Основно ползвам Кристиан Диор и Ланком (гланцовете са разкошни, не ги заменям за нищо Heart Eyes). От гореизброените ще гласувам за Шанел, имам 2-3 техни неща (май са  само сенки де).

# 21
  • Мнения: 218
Аз избрах Орифлейм.  newsm10 newsm68, но и на Макс фактор и на Мейбълин имам някой продукти

# 22
  • Мнения: 10 758
Аз ползам най-различни марки.Крем на Дермакол, ФДТ на Макс фактор, пудрата на Манхатън(но прахообразна, а такава до сега в България не съм видяла, затова си я купувам от чужбина), спирала на Лореал.
Червилата и моливите са ми на Ейвън.

# 23
  • Мнения: 182
Аз от декоративната козметика най - много на Лореал и Буржоа използвам. Спирала  и фон дьо тен на Лореал, червило и сенки на Буржоа и разни други имам но тези са ми предпочитаните и от които съм доволна. Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 9 469
Ами тогава Копче пробвай им фдт,защото сега момента е много подходящ-има промоция с 50% намаление при редовна цена 17.50 лв.На мен ми допадна.
Да, и аз видях, че 'Парфето' са го намалили наполовина и излизаше някъде към 8лв. и нещо цената Laughing, ама си имам да доизмазвам 2 други ФДт Wink.
Иначе и аз доста му се замислих, ама няма смисъл да се задръствам с Фдт-ни. Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Макс фактор, Ейвън, Орифлейм и Буржоа.

Лакове - Голдън Роуз, Буржоа, Ейвън;
Спирала - Орифлейм;
Червила - имам много на различни марки, но любимите ми са на Макс фактор;
Моливи за устни - Орифлейм;
Перли за лице - Ейвън;
Молив за очи - Манхатън и разни, дето не са известна марка;
Фон дьо тен - Макс фактор, "Колор адапт";
Пудра - Макс фактор;
Сенки - Ейвън най-вече, Констанс Карол, но имам и доста от неизвестни марки;
Руж- Буржоа

# 26
  • София
  • Мнения: 1 638
Пишете и от какво сте крайно недоволни, та да не се прецакваме да го купуваме.

Аз лично  - компактната пудра с огледалцето на Ейвън. Пълен болклук. Няма покривност, след нанасяне малко по-късно я обхваща липсата:) Пудрата, от която аз лично съм най-доволна е тази на Manhattan  - антибактериалната

Нещо, което ми хареса беше ФДТ пак на Ейвън с успокояващ ефект. Кожата ми е смесена, повече към мазна. С този ФДТ няма никакво омазняване, добра покривност стои изкуствено.

За гланца на Ейвън Glazewear мога да кажа, че изглежда добре, но не изкарва и 30мин след като го нанеса. Изяждам го newsm78

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Отварям си и аз несесера, който си влача в чантата:
 ФДТ - Max factor - colour adapt ;
 Пудра - Max Factor;
 Спирала - Lash architect - L'oreal;
 руж - 3 броя си нося - и аз си се чудя защо, ама факт:
 L'oreal - 05 - Candy cane pink;
 L'oreal - Cashmire blush& eyes - 05
 Max Factor - 237 - Naturelle;
 молив за очи - Bourjois - Khol& Contour - brun expenssif;
 сенки - тука пак влача количества -
  L'oreal - duo colorAppeal - neutral eyes;
  Max Factor - 102 - almond; 114 - rose whisper и 058 - earth stone
  червило: Max Factor - colour perfection - 910 - chenille; L'oreal Glam shine cream - 100 - sweet nude и гланц - L'oreal Glam shine juice - 204 - baby juice
 Всичко това гарнирано с туба крем за ръце Garnier.
 Брей, че аз много неща влача май Wink
 

# 28
  • Мнения: 2 596
Ейвън и Орифлейм

# 29
  • Мнения: 5 317
лакове-импала,буржоа,голдън роуз,класик
спирала-ейвън,мейбълин и буржоа
молив за очи и устни-импала,манхатън
червило-мейбълин,лореал,голдън роуз и други
 фон дьо тен-ревлон,буржоа
пудра-ейвън
сенки-севънтин,руби рос,буржоа
балсам за устни-нивея,леокрема,лабросан   

Общи условия

Активация на акаунт