Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

варна

за първи път пиша във форума. но имам проблем. родих преди почти 5месеца. преди седмица получих прокървяване подобно на менструация, но само подобно. беше много слабо. все едно 1 седмица ми беше все първи ден Smile . и сега вече ми спря. моля споделете нормално ли е. притеснявам се. дали да ида на лекар
Цитирай

Здравей, Гери! А кърмиш ли бебето? Аз имах същия проблем след първото ми раждане, м-ята ми дойде на седмия месец, съвсем нормална. А на осмия - потече един ден слабо-слабо и спря. Аз тогава си помислих да не би да е цветна бременност и отидох на лекар, а той ми обясни, че докато съм кърмела, това било нормално. Много жени, докато кърмели, нямали изобщо м-я, на някои пък им идвало, ама колкото да не е без хич. Докторът тогава ми каза, че следващия месец пък можело да не ми дойде изобщо, но това още няма да означава, че съм бременна, просто при кърмещите майки м-ята била мъглява работа.
Цитирай

София

Здравейj, gerito !
Не знам дали е нормално това, но ти не пишеш дали това ти е първо прокървяване след раждането.Кърмила ли си до сега?
И ако е така , може би затова сега се получава това прокървяване Rolling Eyes Мамите,които са кърмили могат да се включат с по-добър съвет от мен. Embarassed
Моят съвет е да отидеш на лекар и да се консултираш, ако се притесняваш, че нещо не е наред.
Аз си имах кървене от деня, в който родих до погачата (общо 40 дни без прекъсване).После спря и след 28 дни отново ми дойде за около седмица ,спря и така си ми идва всеки месец нормално през 28 дни.

Късмет на теб и бебчо!
Цитирай

Пловдив

При всяка жена е различно.На мен първия път ми дойде на 40-тия ден,въпреки че кърмех до 9-тия месец и то както обикновенно.А сега след второто раждане,чакам включване.Само един ден имах леко прокървяване,ама нищо.
Ако се притесняваш иди на лекар.
Цитирай

София

Аз скоро бях пуснала подобна тема. И аз родих преди около 5 месеца и още кърмя. Миналата седмица получих за първи път кръвотечение (слабо, като в края на цикъла) за 1 ден, после спря и след 3-4 дена пак получих такова за 1 ден. Учудих се, но реших, че просто се "мъчи" да ми идва, нали докато се възстанови нормалният цикъл ще мине време. Още не съм ходила на лекар.
Цитирай

out of space

Не си спомням кога точно след раждането ми дойде, но като дойде....не се спря...предписаха ми противозачатъчни, резултатът беше цял месец кървене. Смениха ми ги с други- още един месец откарах на превръзки. Гинекологът обясни, че на една от 1000 жени не им понасяло и ги спрях. Резултатът е на лице- бременна съм в 7 месец....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.