«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

’ранене с млека за кърмачета, захранване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

ћнени€: 1 073
ƒо сега б€хме на ЌјЌ AR. ќт вчера преминахме на NJ1+, но днес вид€х, че има и ЌјЌ 3. » сега си мисл€ дали да не е по-добре да си продължим с ЌјЌ 3., чета че е по-гъстичко мл€ко. Ќай-вече ще съм благодарна на тези, които са пили ј– мл€ко, на какво мл€ко  са преминали след него ?
÷итирай

ћнени€: 1 529
ƒо сега б€хме на ЌјЌ AR. ќт вчера преминахме на NJ1+, но днес вид€х, че има и ЌјЌ 3. » сега си мисл€ дали да не е по-добре да си продължим с ЌјЌ 3., чета че е по-гъстичко мл€ко. Ќай-вече ще съм благодарна на тези, които са пили ј– мл€ко, на какво мл€ко  са преминали след него ?

акто виждам сте наг годинка. —покойно можеш да дадеш обикновено пр€сно мл€ко.
ќт какъв зор да се дава адаптирано? (освен ако н€ма н€каква сериозна причина като непоносимост, алерги€ или нещо от сорта)
ѕросто ми е любопитно...
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 499
» двете са ок, н€ма съществени разлики.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 2 294
ƒо сега б€хме на ЌјЌ AR. ќт вчера преминахме на NJ1+, но днес вид€х, че има и ЌјЌ 3. » сега си мисл€ дали да не е по-добре да си продължим с ЌјЌ 3., чета че е по-гъстичко мл€ко. Ќай-вече ще съм благодарна на тези, които са пили ј– мл€ко, на какво мл€ко  са преминали след него ?

акто виждам сте наг годинка. —покойно можеш да дадеш обикновено пр€сно мл€ко.
ќт какъв зор да се дава адаптирано? (освен ако н€ма н€каква сериозна причина като непоносимост, алерги€ или нещо от сорта)
ѕросто ми е любопитно...
“риста пъти предпочитам адаптираното пред обикновеното пр€сно мл€ко  Peace Ќего го давам само в кремчета ,мл€ко с ориз ,грис с мл€ко ,крем супа и т.н.т  Peace
ѕо въпроса - пробвали сме и Ќестле ƒжуниър и ЌјЌ 3 -мо€та кокона не хареса и двете  Peace јко е харесала NJ продължавай с него  Peace
÷итирай

ћнени€: 1 073
јйез —едай, не мисл€ че може да се сравн€ва пр€сното с јћ, това което би получила от јћ, съобразено с възрастта и достав€що на детето вс. необходими микроелементи, витами, жел€зо и пр., в никакъв случай пр€сното не би могло да даде. » при гол€мата, а и сега при малката н€мам никакво намерение отказвам от јћ, да пие докато иска - 1,2 пък дори и 3год. ѕр€сното мл€ко не съм въвела, но и не бързам, а и когато въведа ще е по-скоро за разнообразие.  Peace
Ѕлонди  Hug
Veni76, да, хареса и NJ, ще си го пие  Wink ѕритесн€ваше ме, че е доста по-р€дко от ј– мл€кото, но то мен какво ли не ме притесн€ва Mr. Green «а сега всичко е ок. Smile
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 2 294
tan,предполагам че вече сте израстнали рефлукса.јко е така ,вече н€ма нужда от ј– јћ .ѕќ-гъстите млека са ’»ѕ ,Ћактана ,’умана ,но пък и са овкусени ( ванили€ ,плод )  Peace
÷итирай

в огледалото на живота

ћнени€: 3 956
÷итат
         не мисл€ че може да се сравн€ва пр€сното с јћ, това което би получила от јћ, съобразено с възрастта и достав€що на детето вс. необходими микроелементи, витами, жел€зо и пр., в никакъв случай пр€сното не би могло да даде.   
јбсолютно в€рно! Peace
÷итирай

¬арна,на кра€ на улицата

ћнени€: 4 212
ћалки€ беше на ƒжуниьр 1,сега вече на 2+,доволна сьм.јко го харесва не виждам значение на кое от двете ще е,не е малко бебе.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 569
Ќе съм давала Ќан3, от двойката направо минах на ƒжуниър.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 485
Ќие пием ЌјЌ 3,не ми се вижда да е гъсто... newsm78 Ќо ние от самото начало сме си на ЌјЌ,така че н€мам база за сравнение. оето и да избереш,щом детето го харесва,всичко е ок.јз просто си продължих по веригата на ЌјЌ,а и нещото,което най-много ми харесва,е,че не е овкусено,за разлика от повечето такива след годинка.
÷итирай

—еверозападнала Ѕългари€

ћнени€: 1 422
“оми е на Ќестле ƒжуниър 1 , а преди това пиеше јптамил. ƒжуниъра му харесва и си го пие с удоволствие вс€ка вечер....и не е овкусено сладко като н€кои други млека за тази възраст Peace
÷итирай

ћнени€: 33
ние сме на 1г 3 седмици още не сме на пр.мл€ко а на джуниър1.хапва си го на закуска около 200 мл.по принцип има 5 пъти хапване на ден включително и джуниъра .незнам дали джуниъра се см€та за 1 хранене и дали не се получава че €де по малко отколкото му е необходимо??? Thinking
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 793
Ќие от ЌјЌ 2 ’ј минахме на NJ 1 + . Ќа вкус са ми еднакво гадни  Blush ,понеже съм ги пробвала че ми е интересно Smile
÷итирай

ћнени€: 1 423
Ќие също б€хме на јптамил до 1г2м, от тогава сме на Ќестле ƒж.1 и детето си го пие с гол€м кеф! Peace
÷итирай

¬ страната на мечтите

ћнени€: 445
»скам да попитам кое от двете млека е по-калорично? ћалката от десет дни е болна, беше и на антибиотик и почти нищо не €де, освен едно мл€ко. ¬чера свършихме последната кути€ Ќан3 и днес отворих на Ќестле ƒжуниър и ми се струва че по не € засища. ќсвен това много трудно вади зъби и отказва за големи периоди всичко освен мл€ко. »наче си €деше - на 10 месеца си хапваше - закуска, об€д, следобедна закуска, вечер€, в€рно не в големи количества и пак си до€ждаше с мл€ко, но поне разнообразна храна. ј и това плюс две млека сутрин рано и вечер. Ќо с тези зъбки и с тези боледувани€ закъсахме. »скам да й давам по-калорично мл€ко и с повече витамини по възможност. Ќе искам да смен€м марката обаче, понеже опитвах преди на два пъти с различни марки и претърп€х пълен провал и сега не сме€ да не се отврати и от мл€кото.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора