Въпрос за стерилна урина

  • 1 026
  • 6
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 995
Някой виждал ли е/ползвал/ следното нещо /така ми го опсаха/: контейнер който е стрилен отваря се и по краищата има силиконова лента която се залепя за дупето.
Трябва ми да взема стерилна урина на дъщеря ми която е на 1 г. 7 мес.
Моля Ви помагайте къде да намеря такова чудо само така не сме вземали стерилна урина.

# 1
  • Мнения: 505
Да има такива колектори мисля че ги водят  newsm78, би трябвало да ги има в по-големите аптеки от рода на Санита, Образцови аптеки, Ремедиум. Не са много скъпи и вършат работа, само че си вземи поне два ако не стане с  единия, да сложиш следващия. Освен това продават и стерилни кутийки тип малко бурканче за самата урина. Вземи си и от тях, за да си сигурна, че всичко ще е стерилно.

# 2
  • Мнения: 8 505
Някой виждал ли е/ползвал/ следното нещо /така ми го опсаха/: контейнер който е стрилен отваря се и по краищата има силиконова лента която се залепя за дупето.

В Циба-лаб. Има различни размери (обеми).Аз купих от 100мл и беше по-малко от 2 лв.
Нарича се колектор за урина.

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 995
 Благодаря Ви за отговорите!  bouquet Съпруга ми ще пътува до София и ще издири щом се предлага.

# 4
  • Мнения: 3 777
Във всяка аптека ги има. Струват лев и нещо.

# 5
  • Мнения: 17 407
КОЛектора няма да ти гарантира стерилна урина! Най-добре да пишка директно в стерилно шишенце Wink.Успех!

# 6
  • Мнения: 430
КОЛектора няма да ти гарантира стерилна урина! Най-добре да пишка директно в стерилно шишенце Wink.Успех!

 202uu
Наде, взимаш сутринта детенце, измиваш много хубаво дупарата, и над едно легенче я държиш. Добре е да имаш помощник, който да "хване" струйката. Има големи стерилни шишенца, над 100 мл, които са идеални за целта. (около 50 ст.)

Общи условия

Активация на акаунт