Лекарства - дозировки , странични ефекти , взаимодействия ...2 тема

  • 80 814
  • 157
  •   1
Отговори
# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
1 шише Имуно Съпорт AdLiquid /237мл/ достатъчно ли е за профилактика за есенно - зимния сезон? Или трябва и второ да давам?
Става дума за дете на 6г и половина. Пие по 5мл. дневно.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако детето е с хронични или повтарящи се дихателни инфекции, добре е да се дава в продължение на 3 месеца, което автоматично значи, че ще трябва още едно шише.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря за темата!   bouquet
Влизам с въпрос за Редуктил/Линдакса...ще го има ли или окончателно го спряха?
Благодаря предварително!   bouquet

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако детето е с хронични или повтарящи се дихателни инфекции, добре е да се дава в продължение на 3 месеца, което автоматично значи, че ще трябва още едно шише.

Не, не е с повтарящи се проблеми, поне миналата зима изкарахме мнооооого леко, но пи първо Фор Кидс, защото не успях да намеря бързо Имуно Съпорта, а след това изпи и от него едно шише. Тази година реших направо на Съпорта да мина, та затова попитах.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте!
Някой има ли мнение за тези витамини
http://www.vitakid-bg.com/products.html
Ползвали ли сте ги?

# 6
  • Мнения: 2 732
Да попитам за Цинабсина колко е максималното време ,през което може да се взима?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 783
Осем седмици е максималният срок за прием на Цинабсина, след което трябва да се консултирате с хомеопата или лекаря, който Ви го е изписал.

# 8
  • Мнения: 1 178
Кремчето Фуцидин може ли да се прилага по лигавици?  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
За нос - да, аз съм го прилагала на дъщеря си. За очи си има Фуситалмик.

# 10
  • Мнения: 647
Благодаря за темата!   bouquet
Влизам с въпрос за Редуктил/Линдакса...ще го има ли или окончателно го спряха?
Благодаря предварително!   bouquet

Здравейте!

Сибутрамин-ът е вече ОКОНЧАТЕЛНО забранен за употреба в цял свят, заради доказаните смъртни случаи, причинени от него. Всички търговски наименования, под които се срещаше до средата на тази година, са изтеглени и унищожени.

Забравете за отслабване с Линдакса, Редуктил, Мейса и други производни на сибутрамина!

Поздрави,

маг.фарм. Антон Вълев

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Да питам какво мога да давам на бебе на почти 10 месеца в началото на разболяването. Имам Инфлуцид и Умкалор, но май не са подходящи  Thinking Не съм фен  на Осцилококцинум, не съм виждала ефект досега от него. А искам да подсиля с нещо детето, понеже няма и месец откакто беше болна и на АБ  Tired Всяко излизане на зъб е съпроводено от някаква вирусна инфекция, за жалост последния път с усложнения  Sad От обяд й потече нослето, бистър секрет, като вода се лее. Очичките й сълзят и много киха.

# 12
  • Мнения: 647
Да питам какво мога да давам на бебе на почти 10 месеца в началото на разболяването. Имам Инфлуцид и Умкалор, но май не са подходящи  Thinking Не съм фен  на Осцилококцинум, не съм виждала ефект досега от него. А искам да подсиля с нещо детето, понеже няма и месец откакто беше болна и на АБ  Tired Всяко излизане на зъб е съпроводено от някаква вирусна инфекция, за жалост последния път с усложнения  Sad От обяд й потече нослето, бистър секрет, като вода се лее. Очичките й сълзят и много киха.

Здравейте!

Инфлуцид е изключително подходящ, защо решихте, че не е за бебета на 11 месечна възраст? Осцилококцинум също има много добър ефект, стига да се приложи правилно и навреме.

По-добре е, обаче за тази възраст да прилагате профилактично Дентокинд - действа имуностимулиращо на детския организъм, предотвратява нагнояването при растежа на зъбките, намалява болката и успокоява нервната система на детето. Отделно, ако искате да правите профилактика, можете да давате на детето Имунокинд, също хомеопатичен препарат - имаме много добри отзиви от тях.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Бебето няма още 10 месеца  Simple Smile Имам и Имунокинд, ще започна с профилактика след като оздравее( много умно  Crazy). Но сега започвам с Инфлуцид, щом казвате, че е подходящ  Peace

# 14
  • Мнения: 2 805
Да питам какво мога да давам на бебе на почти 10 месеца в началото на разболяването. Имам Инфлуцид и Умкалор, но май не са подходящи  Thinking Не съм фен  на Осцилококцинум, не съм виждала ефект досега от него. А искам да подсиля с нещо детето, понеже няма и месец откакто беше болна и на АБ  Tired Всяко излизане на зъб е съпроводено от някаква вирусна инфекция, за жалост последния път с усложнения  Sad От обяд й потече нослето, бистър секрет, като вода се лее. Очичките й сълзят и много киха.
Осцилококцинум също има много добър ефект, стига да се приложи правилно и навреме.
Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

Може ли малко повече разяснения за правилно и навреме?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт