малката русалка

  • 1 323
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 452
След като изгледах филма (да го разкажа ли на бързо за Палмира? Mr. Green) се поддадох на натиска на Изабела и заедно спретнахме една малка торта, която поначало трябваше да бъде Пепеляшка. Оказа се обаче, че куклата ни е с прекалено дълги крака и не ми стигна "матриала", за да я сложа изправена, затова я сложих да седне и от Пепеляшка я превърнахме в Малката русалка.  Laughing Сега дневната ми е цялата в захарни топчета и шоколад. Ето и тортата:


Не е идеална, защото работих с една ръка и непрекъснато бях разсейвана от Jule, с която разговаряхме по телефона в процеса на работа и не успях да се съсредоточа:love:.

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ваййййй,какви масторки готва4ки сте се събрали тука  ooooh! 4ак срам ме хваЩа,но добре,4е има и такива като мен да дегустират творенията и да възхваляват готва4ите   chef bowuu
Та може ли идно пар4енце,така добре Ще ми дойде със следобедното кайве  Praynig Hug  bouquet А по какъв повод таз торти4ка....или просто така  Party
А Юлето е такава сладка бърборана,4е дъЩеря ми от оня ден ме пита "Къде е Юлето" и " А къде е Торонто"  Wink

# 2
  • Мнения: 2 452
Ваййййй,какви масторки готва4ки сте се събрали тука  ooooh! 4ак срам ме хваЩа,но добре,4е има и такива като мен да дегустират творенията и да възхваляват готва4ите   chef bowuu
Та може ли идно пар4енце,така добре Ще ми дойде със следобедното кайве  Praynig Hug  bouquet А по какъв повод таз торти4ка....или просто така  Party
А Юлето е такава сладка бърборана,4е дъЩеря ми от оня ден ме пита "Къде е Юлето" и " А къде е Торонто"  Wink

Без повод; ей така. Обещах и тази сутрин да направим торта. Тя е много простичка - малко а ла Хонда (упс, чак като прочетох какво съм написала разбрах как звучи; не си ти простичка, Хондич, а тортичката Mr. Green; използвах твоята идея bouquet); шоколадови бисквити с мляко, фъстъчено масло и каквото ми падне - какао, маршмелоус, сириал (шоколад); отгоре я украсих с криймчийз, разбъркано с малко пр. мляко, захар и боя и готово!

# 3
Пък аз само преглъщам. Я пращай сега по едно парче са нацията Flutter
Пък Юла другият път за наказания я строяваш в кухнята да дялка Пепеляшка Mr. Green

# 4
  • Мнения: 254
Хондичка, а първо трябва обаче Лаура да нареди на Сър Томас да ме телепортира в Отавско:))

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хондичка, а първо трябва обаче Лаура да нареди на Сър Томас да ме телепортира в Отавско:))

Мара Подробната: "А кой е сър Томас ?"  Thinking Crossing Arms Wink

# 6
Хондичка, а първо трябва обаче Лаура да нареди на Сър Томас да ме телепортира в Отавско:))
Шъ го опрай тя него - в две редици ще го строи. Детето иска ПЕПЕЛЯШКА бре Crossing Arms Whistling Laughing

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хондичка, а първо трябва обаче Лаура да нареди на Сър Томас да ме телепортира в Отавско:))

Мара Подробната: "А кой е сър Томас ?"  Thinking Crossing Arms Wink

Оттеглям питането,заЩото албанския реотан загря.... Embarassed Wink

# 8
  • Мнения: 1 854
Момент сега - имам питанка: "Как така криймчийза" не се топи/или тортата се изяжда бьрзо или е твьрда сплав и стой newsm78/. Тортата-кукла на Хонда беше с "кьдрава рокля" и нищо им нямаше на "кьдрите", стояха си. А сьс сприц ли се кьдрят при украсата?

Лаура, майсторка идейна си ти, малко си променила приказката, но творбата ти гали окото ни и наслюнчва вкусьт ни Grinning

пс: това плетеното миле/така се казваше, нали?/ на една кука от БГ ли го имаш и ти ли си майстора?

Мерси за вниманието Hug

# 9
  • Мнения: 254
Лаура, кога смогна толкова бързо бе... и Русалка направи и я снима и я качи да и се наслаждаваме...много си спееди:)

Абе къде ми отидоха (не детските книжки) ами съобщенията...  пратих още но явно цензурата Хонда само ходи след мене с метлата на баба Яга и разчиства....Simple Smile)

Лаурич, да и даваме ли обяснение на тая МкДирок, кой е сър Томас?!?Simple Smile)

МкДирок, а за тебе бях написала да не се пререждаш ами да да се чакаш реда, а понеже си след мене се притеснявам, че нищо няма да остане за тебе, сорри бейб:)) А ти да беше ни поканила с Лаура и Нонда на италианско кафенце със сметанка Данонне:)) , какво се скръндзиш и си го поркаш сама

Напомняш ми на един ерген от Торонто... В събота му викам, аре ела в центъра да ходиме да пием кафе заедно... А той ми каза.. : А не, аз си имам в къщи...Simple Smile) Еи такъв ОВЕН (такава зодия е) сваляне няма хахаха:)))

Лаураааааааа, сорри беше Русалка стана Овен...Simple Smile) но нищо де мина и през Пепеляшка:))

# 10
  • Мнения: 4 212
как надушвам къде има вкусни торти  Twisted Evil

ама как ти се играе само, ти като Наполеон, три работи наведнъж _ лаф, бъкаш торта и дете гледаш. Ох аз съм скарана с кухнята Embarassed
изядохте ли я ве4е? и какво си говорехте с Юле  Flutter Whistling

# 11
  • Мнения: 382
Лелееле...ама това не е торта! Си е цяло изкуство! Как се правят такива работи? И аз искааааам пък!

# 12
  • Мнения: 254
Ами за (бг-мамма) Русалките и за царя на Морето (сър Томас)...

Добре, че бях аз да въодушевя Лаура, да не мислите, че такова готино произведение на изкуството щеше да спретне без моя помощ:))

и какво си говорехте с Юле  Flutter Whistling

# 13
..... Тортата-кукла на Хонда беше с "кьдрава рокля" и нищо им нямаше на "кьдрите", стояха си. А сьс сприц ли се кьдрят при украсата?

...
А мойта отгоре беше със сметана не с крийм чийз. Ама със шприца де действах.

А така Юле, добре ни покани на гости в Макдирочето Whistling Flutter

# 14
  • Мнения: 1 630
Лаура,
чудна е тортата
Само каква е технологията на яденето нещо не ми е ясно????? newsm78

# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лаура, кога смогна толкова бързо бе... и Русалка направи и я снима и я качи да и се наслаждаваме...много си спееди:)

Абе къде ми отидоха (не детските книжки) ами съобщенията...  пратих още но явно цензурата Хонда само ходи след мене с метлата на баба Яга и разчиства....Simple Smile)

Лаурич, да и даваме ли обяснение на тая МкДирок, кой е сър Томас?!?Simple Smile)

МкДирок, а за тебе бях написала да не се пререждаш ами да да се чакаш реда, а понеже си след мене се притеснявам, че нищо няма да остане за тебе, сорри бейб:)) А ти да беше ни поканила с Лаура и Нонда на италианско кафенце със сметанка Данонне:)) , какво се скръндзиш и си го поркаш сама

Напомняш ми на един ерген от Торонто... В събота му викам, аре ела в центъра да ходиме да пием кафе заедно... А той ми каза.. : А не, аз си имам в къщи...Simple Smile) Еи такъв ОВЕН (такава зодия е) сваляне няма хахаха:)))

Лаураааааааа, сорри беше Русалка стана Овен...Simple Smile) но нищо де мина и през Пепеляшка:))

Кой е скръндза бе, ей веднага ви спретвам по едно в добавка към торти4ката  Hug Ама ние тука не го пиеме със сметанка ами "макиато"  Wink А за сър Томас ве4е няма нужда от обяснение,разкрих го кой е Flutter  

# 16
  • Мнения: 4 244
А аз отивам да се срамувам в ъгъла и тайно да си бърша лигите! Crossing Arms  Embarassed

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
.....
А така Юле, добре ни покани на гости в Макдирочето Whistling Flutter

Никви грижи,ребята  Hug Ние с адаШката на Юлето сме си сами дамой,4е МакДирока е в комадировка и Ще се повърне късно утре ве4ерта. Алтернативни дати: другата седмица сряда,4етвъртък и петък  Twisted Evil Hug Peace
Само дето Шутланското Ще е от вас а ракийката и другите работи от меня   Whistling

# 18
  • Мнения: 2 452
..... Тортата-кукла на Хонда беше с "кьдрава рокля" и нищо им нямаше на "кьдрите", стояха си. А сьс сприц ли се кьдрят при украсата?

...
А мойта отгоре беше със сметана не с крийм чийз. Ама със шприца де действах.

А така Юле, добре ни покани на гости в Макдирочето Whistling Flutter

Тортата е много проста - става за минути. Тя е и много малка - точно за десерт на тримата. Технологията още не ми е ясна; май ще и облизваме краката на кукличката. Mr. Green
Хонда, аз също действах с шприца, обаче след мен Изабела мажеше с лъжица и аз се отказах от шприцоването; затова я загладих с нож и поръсих със захарни топчета (т.е. Изабела я поръси).
Крийм чийз става много лесно и бързо и е много приятно, защото не е прекалено сладък; не се разтича.

# 19
А ти се оправдавай Лаура, че била само за трима Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Абе ще черпиш бре - няма не искам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 854
И Лаура, другия пьт да направиш Снежанка и 7те джуджета - че за всички ни да има по парче тортичка Mr. Green

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И Лаура, другия пьт да направиш Снежанка и 7те джуджета - че за всички ни да има по парче тортичка Mr. Green

Или направо 101 далматинци за по_сигурно Mr. Green Wink

# 22
  • Мнения: 254
Абе тази МкДирок какво си мисли бре... Като веднъж и дойдем на гости и трябва да си ходиме веднага ли?!? Ние като дойдем, като разториме дисагите , па като почнем да готвим, да пеем(аре от нас да мине и Фиданката ще поканим), да пиеем(Тея умната само с биреното коремче) и незнам как можеш ни изгони лесно.... Male, a ако почнем и да приказваме... По=скоро МкДирок ще се командирова отново, то толкова много "Switched Witches" na edno mjasto:))

Оф толкова ми е нервно и съм толкова бясна днес #2gunfire, че добре че сте вие и вечно греещото слънчице в Торонто, че да ми е по-леко!!!  Hug

Никви грижи,ребята  Hug Ние с адаШката на Юлето сме си сами дамой,4е МакДирока е в комадировка и

# 23
  • Мнения: 254
Абе я за всеки случай:

1001 нощ...

тя и без това вече Изабела има експериенс, нея я назначаваме за технически ръководител, като включиме и другите лапетии.... само ще си поркаме и ще си хапваме, и ще си лафиме... Ей пак на комунизъм го ударихме бе...Simple Smile)

И Лаура, другия пьт да направиш Снежанка и 7те джуджета - че за всички ни да има по парче тортичка Mr. Green

Или направо 101 далматинци за по_сигурно Mr. Green Wink

# 24
  • Мнения: 3 394
БРЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ, че то направо за картичка станало Party

# 25
  • Мнения: 2 452
След като изгледах филма (да го разкажа ли на бързо за Палмира? Mr. Green)
много хубава торта, само да ви чете човек му стига Mr. Green
давай по същество- филма Crazy, коя част - първа или втора гледа, аз първа я знам, ама сега точа втората, но много ще ме зарадваш ако ми го разкажеш /най -добре на лс/.

Втората гледах. Не можах много да се съсредоточа, защото Изабела ме е заподканвала за тази торта от 7.30 сутринта и все идваше да ми напомня, че е време.
Наистина ли искаш да ти го разкажа?

# 26
  • Мнения: 7 605
Бре, въzхитена съм, браво Лаура, голям майстор си. То направо да ти е жал да го ядеШ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт