Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Раждали майчета, имате ли такива оплаквания? Чувствам се като старица, пречи ми на половия живот. Родих преди около 8 месеца, но няма подобрение. Цял живот ли ще е така? Използвате ли някакви медикаменти за облекчаване на положението? Кърменето има ли някаква връзка?

Извинете ме, ако се повтарям и подобна тема вече е пускана.
Цитирай

На мен ми казаха да купя "Глайтгелен", но докато се наканих проблема отмина, някъде към 10 месец след раждането. Не съм кърмила.
Цитирай

sofia

Ами определено има връзка с кърменето и с хормоните ти, които ти причиняват това.
Аз съм ползвала Глайтенгелен и малко повече наблегнете на предваритлнта загрявка. Very Happy
Цитирай

София, Младост 2

Глайтгелен решава проблема Very Happy
Определено има пряка връзка с кърменето - от кърменето естрогенът се задържа на ниски нива и оттам и сухотата.
Не е за цял живот,споко - като спреш да кърмиш някой ден, нещата ще се възстановят - и аз след първото раждане,хем съм кърмила само месец и малко тогава,се чудех ще се оправи ли някога - еми оправи се, че и доста по-добре стана Wink
Има светлинка в тунела,не се отчайвай Laughing
Цитирай

София

Определено кърменето има връзка, по себе си съдя.
Като свърши всичко ще си дойде на мястото.  Smile
Дотогава - овлажнители.
Цитирай

и аз съм за глайтгелен.
Цитирай

Пловдив

Оправя се , и аз имах такъв проблем близо 9 месеца.Незнам дали е случайно , но толкова и кърмих .После нещата се оправиха от самосебеси. Тъкмо купих и въпросния Глайтгелен.Така и не го пробвах  newsm78.
Цитирай

Варна

Ние влязохме в един сексшоп/не можеш да си представиш колко интересни и полезни неща има/и си купихме Биоглайд-60лв но го ползваме вече втора година изключително овлажняващ е.Иди разгледай има най-различни видове/ароматизирани,спермицидни/в различни грамажи
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.