Използвате ли бебешката козметика за себе си?

  • 2 490
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте,

четох в "Коса и Стил", че ако майката не е със прекалено чувствителна кожа, и няма някакви други дерматологични проблеми - може съвсем спокоино да се довери на козметиката на своето бебе.  Peace

Оттогава използвам кремчето на Нивеа за "вярът и студено време", лосионите за тяло ги подкарах и тях.

И шампоана "Бебино" като...интимен гел  Blush

# 1
  • Мнения: 292
От тийн възраст още ползвам бебешки сапуни и кремове по препоръка на дерматолог , просто страшно много се обривам от козметика и затова ми стана чудно като си написала "ако майката не е със прекалено чувствителна кожа, и няма някакви други дерматологични проблеми "  - то по щадящи от хубавите бебешките козметики има ли ?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз използвам само бебешко олио за тялото. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 489
Ползвам почистващото тоалетно мляко на Мустела за сваляне на грим, защото ни го подариха комплект, а това точно не слагам на София.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 164
Не, но смятам да пробвам крема срещу вятър и студено време на Бюбхен  Grinning.

# 5
  • Мнения: 1 517
Най -редовно използвам шампоана на Дисни,душ гела също мирише невероятно.
Линола също съм си слагала на устните зимата като ми се напукат

# 6
  • Мнения: 6 315
Ползвам само бебешки кремове.

# 7
  • Мнения: 1 708
За лицето немога да си представя че ще използвам бебешка козметика защото все пак при тях няма забавяне на обмяната на клетките след 25 години и бръчки, докато за тяло си прявя отрвреме на време масажи с бебешко олио за дълбоко подхранване на кожата.Предимно след лятото и зимата.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Оооо, не в никакъв случай !!!Веднъж реших да пробвам с бебешки шампоан - препоръчаха ми, за по-хубава коса , и такъв пърхот ме сполетя Twisted Evil Mr. GreenУжасссс!!

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не, не използвам.

# 10
# 11
  • Мнения: 6 155
Ползвам. От няколко месеца се мия само с бебешки шампоан  по съвет на фризьорката ми. Ползвала съм крем на Нивея, бебешко олио, сапун, Линола фет за баня /е, то не е само бебешко де/ Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 7 186
Не съм ползвала. Докато бях бременна се мажех по едно време с едно олио на Джонсън ама нещо не останах в луд възторг. Tired То няма попиване тва чудо.

# 13
  • Мнения: 6 164
Сега се мажа с бебешкото олио на Нивеа, защото още нямам корем, въпреки че съм в 4ти месец. И колкото да не е без хич засега - хубаво мирише и ми попива веднага.

# 14
  • Мнения: 218
 newsm10 smile3533
шампоани бебе и oil baby  на Орифлейм

Общи условия

Активация на акаунт