Творим прекрасни плетки - шапки, шалове, жилетки

  • 178 385
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Big Puf благодаря ти.разбрах ти прекрасно обясненията ,но като започна може и да питам нещо.А преждата ще е KARTOPU

# 736
  • София
  • Мнения: 1 654
big Puf,нали ти беше плела с Меджик. Аз започнах, но ми се получава разлика в цветовете , първото кълбо с което почнах е с по наситени цветове. Личи си , но няма да го разплитам. Когато синът ми е свободен ще го снимам да покажа.

canu6a, още не съм докопала Меджик, но лятото плетох с Rainbow на YarnArt и имах същия проблем,
въпреки че продавачката ми извади чилетата от един пакет, една партида.
Беше си жива мъка, защото единият цвят на меланжа в едното чиле беше син, в другото лилав - убийствена разлика.  ooooh!
Хубави са им преждите на турците и на прилични цени, но при меланжите май е въпрос и на късмет да улучиш добър качествен контрол Thinking

# 737
  • Мнения: 232
Привет,мили дами!Или не чак толкова мили вече  Rolling Eyes
Напоследък в която и темичка да вляза,все някакви скандали се вихрят,за което много съжелявам!
Моля,нека бъдем над тези неща и да се радваме на любимото си хоби и да надникваме с удоволствие в прекрасната ни темичка!Аз лично не искам никоя от вас да ни напуска!!!!!Нормално е да сме различни по темперамент  и емоции,но нека бъдем толерантни една към друга!Мисля,че всяка от нас е ценна тук!
Е,все пак искам да ви пачерпя виртуално за рожденния си ден и да ви замоля за помирение  Peace


Пуфче,по-малка съм не само с 5дни,но и 5години от теб  Mr. Green И много,ама много ми липсват твоите списания!Моля те,заради мен,пускай по някое и друго линкче  Praynig

Аз в момента не плета,че за шала,който започнах на малката от едни остатъци не ми стигна преждата и няма тук на нашето магазинче  Mr. Green А пък за новата си прежда "Меджик" още нямам подходящия намер обръч  Mr. Green Купих си цвят 596 и съм много доволна!Ще трябва да слизам из цетРОТО,ама да видим кога! И в нашето магазинче се запознах с IPG-много симпатична дама!

# 738
  • Мнения: 4
hrisi74, да си жива и здрава! Честит Рожден ден!

 newsm67 newsm67 nbirthday  Gift newsm18 Tada  ura Gift newsm18

... какво точно си мерим.
ако преча на други, освен на теб, пуф, кажете да си ходя да си ви е уютно Simple Smile но искам черно на бяло да си видя името няколко пъти Simple Smile



тити
, мерим си плетките Party

Пак съм изтървала кой на кого пречи. Wink Я дайте линк да прочета.

Форумът си е доброволен, който иска пише, който иска чете, който не се е научил да се изразява форумно, да се старае повече!
На мен ми липсват разни човеци - Снежана, Летящата, Котето..., ако ми залипсват неистово, ще ходя да ги чета на друго място Wink

Ааааааааа, и ще си качвам плетките у фейса, пък! hahaha


Получих известие от пощата да отида да си взема първата пратка квадратчета/рибоци за одеялцата на надеждата! Чудя се да почакам ли второто или да тичам?! Нямам търпение да отворя пакетчето:))))




eat. sleep. knit...

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 12:19 от dodofit

# 739
  • Мнения: 114
Пуфче,по-малка съм не само с 5дни,но и 5години от теб  Mr. Green И много,ама много ми липсват твоите списания!Моля те,заради мен,пускай по някое и друго линкче  Praynig

Скица, за теб винаги! ЧРД с подарък - http://zhenzhurnaly.com/page/knitters-100-fall-2010

Тити, не ме занимавай с твоето АЗ. Жалко, че не ме познаваш на живо, а си правиш изводите с филми в твоята глава. Не ми пречи никой в този форум, еле пък ти. Като се сетя, че исках да ти пращам цип в Абу Дабито, ей така, от добра воля ...  Joy

Както казваше кот Леополд - "Нека бъдем приятели!"

# 740
  • Мнения: 1 172
аз нова тема мога да направя, както съм правила доста такива - от началото на темите съм тук - но не разбирам на кого съм враг и с какво, какво точно си мерим.
ако преча на други, освен на теб, пуф, кажете да си ходя да си ви е уютно Simple Smile но искам черно на бяло да си видя името няколко пъти Simple Smile

В мен е топката, муци, дишай спокойно!
Аз съм първоизточника на дразги напоследък. Готиното е,че сега и Кати го отнесе покрай мен Mr. Green
Нови теми не мога да правя...само скандали Laughing


Хриси, честит празник!!!!!!!!!!!
Да си здрава, щастлива, винаги обградена с обични хора и верни приятели!!!!!!!!!

# 741
  • Мнения: 0
hrisi74 Честит рожден ден!Бъди жива и здрава,обичана и уважавана!

# 742
  • Мнения: 0
Нови теми не мога да правя...само скандали   Laughing

Може да си вечно неразбрана, но ми харедсва чуството ти за хумор    smile3503 newsm10  smile3503

Хриси - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! newsm59

# 743
  • Мнения: 3 481
Честит рожден ден на Хриси!  bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на всички Катета!  bouquet

# 744
  • София
  • Мнения: 17 591
Слагайте си снимките в някой общодостъпен сайт, при мен ФБ е забранен, а вкъщи не помирисвам комп. Важи иза nelito_6704.

Ако може по-внимателно с наставленията и заповедите. Едно "моля" или "по-добре би било" ще смегчи тона доста. Иначе новаците се стряскат, а на останалите не им е приятно никак.

ПП
Тити, на мен лично ми е изклщчително приятно присъствието ти тук.
Държа да подчертая дебело, че дори и по други въпроси да сме на различни мнения понякога, тук конкретно създаваш усещане за ущт и топлина и определено си ценна за цялостния лик на темите.

Прочее, ще пусна тема - както съм правила доста пъти, ако някой си е направил труда да прочете по- ранните ни писания...


О, споко, скоро няма да има на кой да заповядват и кой да наставляват, Сбъди. Не виждам и реална помощ от тях. Само претнеции. Доста "плетящи" вече не искат да чуят за темите. Защо ли?!  Flutter Нима са излишни ценните съвети, които даваха!? Не визирам себе си, в никакъв случай. Който разбрал, разбрал. Жалко, че края на темата отново е злобарски с натрапени правила.


Aз лично доста полезни неща съм научила от Амели. Тя, прочее, дава професионални съвети - т.е. това, което казва, наистина така се прави - според учените глави.

Преди доста време казах, че ФБ не виждам - иска регистрация, каквато нямам. От същото се оплакваше и Стейси, по същите причини. Е, ние с нея просто се отказахме да се опитваме да гледаме снимки, направени така, че да не са общодостъпни. Но не ми е известно някой да се е отказал от темите ни поради това, че вижда или не нечии снимки... нито пък поради желанието на невиждащите да имат достъп. Колкото до липсата на "вълшебната думичка" - предполагам, чер хората пишат според настроението си, не винаги предизвикано от обсъжданата тема конкретно. Не бих си го турила на сърцето, честно.

# 745
  • София
  • Мнения: 17 591
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544830.new#new

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 16:25 от katiABV

# 746
  • Мнения: 112
Здравейте, не съм писала известно време, но ви чета. Имам питане колебая с емежду ЯрнАрт Шетланд и Ярнарт Мерино де лукс. Какво бихте ме посъветвали?

# 747
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Много ще ми бъде приятно да общувам с такива като вас. Аз също обичам да плета - на една или на две куки. Имам много моделчета. В момента приключих една блузка на дъщеря ми, изплетох и шалче, но тя иска и шапка. Никога не съм плела шапка и се притеснявам. Ако някоя от вас има схема ще й бъда много благодарна да ми я изпрати? Или ако може да ми обясни. Предварително ви благодаря!

# 748
  • Мнения: 3 481
Мацки, има нова тема - два поста по-нагоре е линкът

Общи условия

Активация на акаунт