Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

....

Мами, имате ли информация как е Миз, не мога да спра да я мисля! Как е?! Има ли някой връзка с нея?!
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Вчера я набарах в форума и на ЛС я питах.
Тя малко по терлички влезе и си мислеше че няма да забележим Laughing
Та операцията е минала според докторите успешно. Изписали са я още в неделя. Много я боли, има още някой и друг дренаж, но положението се подобрява.
Другата седмица е на среща с онколога да измислят как ще продължи терапията след като излязат хистологичните изследвания. Толкова до момента
Цитирай

Italia

Ох,дано. Аз продължавам да стискам палци  Peace Hug  bouquet
Цитирай

....

Благодаря ти Фиди!
Дано всичко е оК! Praynig
Цитирай
Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Love Hug
Цитирай

UK, Derby

И аз и стискам палци дано се оправи newsm10 newsm10 newsm10
Цитирай

Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Love Hug
Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing
Цитирай
....Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing
  love001
Цитирай

Цитат на: миз
добре мина, оживях... според лекарите операцията е минала добре. ако под добре разбират да боли много, прави са - добре е минала. в къщи съм от неделя следобед, почнах да се освестявам долу-горе едва вчера. по мен още висят от тук-от там маркучи, вие ми се свят и ме цепи глава от обезболяващите и от вчера реших да ги намаля драстично, щото ми се вижда безмислен избора  да ме болят раните или главата...
та така - полека-лека влизам в релси и събирам сили да отида на онколог, за да обсъдим сега като приключиха с рязането ще им се стори ли достатъчно като мъчение или ще настояват и да ме тровят.
ето сега вече влязох по галоши .
поздрави, милена
Цитирай

на път...

Ох,и аз се моля с цялото си сърце да се оправи и лошото да остане в миналото! Praynig
Цитирай

След завоя в дясно

Дано,всичко е минало благополучно Praynig
Цитирай

DE

Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Цитирай

usa

аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Love, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...
Цитирай

USA

аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Love, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...

Много се радвам, че всичко е минало добре! Дано нещата да се развиват само с положителна посока, искрено ти го пожелаваме аз и цялото ми семейство!!!  bouquet Hug Praynig
АКо с нещо може да сме от помощ, обаждай се, пратила съм ти координати на бележка!
Прегръдки,
Ани
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Мила миз, пожелавам и бързо възстановяване и от сега нататък само хубави и добри новини да ни поднасяш Peace

Целувки  Love и прегръдки  Hug от нас
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора