«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 184 отговора

ћнени€: 215
«дравейте,наскоро попаднах на интересна стати€,ко€то ме накара да се разров€ за повече информаци€ и съответно да се допитам до още мнени€. линоптилолитът в Ѕългари€ се добива от »зточните родопи. азват,че пречиства питейните води както и отровите в организма,пази от рак и лекува рак,нормализира кръвното нал€гане,премахва безсънието.ѕредпазва и лекува болести като €зва,гастрити,колити.¬одата йонизирана с този минерал оказва мощно лечебно въздействие върху организма.
ƒостатъчно е само да пуснем определено количество в каната с вода(едно парченце от минерала) и водата може да се пие 30 дни.

¬ъпросът ми е н€кой,който ползва този минерал по този начин може ли да сподели мнението си? Peace

ѕ.— продава се във фън шуй магазините също.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 0

” дома използваме «еолит от около година.
 ≈дини€т начин е упоменати€ - къс «еолит в съд с вода.¬ наши€ случай във всички бутилки с минерална вода съм пуснала по 2-3 късчета, смен€м ги на 2 месеца с нови.
 ƒругата форма, под ко€то приемаме «еолит всички вкъщи е на прах.1-2 пъти дневно 1 ч.л. «еолит + вит. — на прах в малко вода или плодов сок.
       Ќе мога да сподел€ н€какви впечатл€ващи резултати,защото н€маме забол€вани€ които да следим чрез редовни изследвани€.«а себе си забел€зах,че са изчезнали вс€какви про€ви на повишена киселинност в стомаха, независимо каква храна приемам. ћои близки,на които дадох «еолит на прах, спр€ха да пи€т медикаменти за понижаване на кръвно нал€гане. Ќ€ма как да се очакват бързи и очевидни резултати,все пак зеолитът изчиства организма от токсини, за да може сам да се справ€ с отклонени€та.
        Ќай-ефектното действие на «еолит е при кожни раздразнени€,акне и наран€вани€ на кожата - изчезват за 2 дни. —ъс «еолит спр€х обилно кръвотечение от дълбоко пор€зване  на ръката ми, посипах с прах и кръвта секна на мига.Ќа следващи€ ден раната беше затворена като залепена с лепило.Ќа трети€ ден имаше само лек белег,без струпеи.
       «еолита,който се добива в с. Ѕели пласт около  ърджали е един от най-чистите в света.¬ Ѕългари€ се използва доста непълноценно, но в световен мащаб приложението му в здравеопазването се разраства непрекъснато. «а √ермани€ се изнас€т хил€ди тонове годишно. »ма фирми,които предлагат «еолит в красиви опаковки, цената за 100гр е около 100лв. «а сравнение 25 кг «еолит на прах  струват 6 лв!!! в Ѕентонит јƒ - фирмата , ко€то има право да го добива в Ѕългари€.
÷итирай

на брега на морето

ћнени€: 807
√али, това е много интересно. Ќо ме притесн€ва, че ако си взема 25 кг на прах от фирмата н€ма да е чист за пиене и рани newsm78 »наче се въодушевих. «а пръв път чух в "»скрено и лично" за клиноптилолита. „етох много хубави неща за него в нета. ј може ли да ми кажеш дали този зеолит може да се ползва като лјпи върху проблемни места, например коленните стави? ћъжът ми има ревматоиден артрит и вече повече от две години е на лекарства, които не го лекуват.

п.п. “оку-що прочетох, че зеолит и клино... са едно и също. ќбаче друго ме смути - съдържа алуминий. ј алумини€т (чела съм стати€) директно отива в главни€ мозък и предизвиква рак. Shocked
« ѕоследна редакци€: пт, 17 дек 2010, 09:28 от  отьо “ръмп »
÷итирай

ћнени€: 285
» аз съм заинтересована от клиноптилолитът,но само не ми стана €сно какво количесто(колко камъчета) се слагат във водата? и дали тр€бва да е стъклено шише или може и направо в големите бутилки от минерална вода,а също и дали мога да давам от същата тази вода и на почти 9 месечното си бебче?
Ѕлагодар€ ви,момичета!
÷итирай

на брега на морето

Ќикога не ползвай пластмасови бутилки повторно.
÷итирай

ћнени€: 285
да,да,знам,ама като свърши бутилката и взема друга мога да пусна същите камъчета и така с т€х н€какво определено време(което не знам какво е)?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0

«еолита, който използваме вкъщи и за пиене и за открити рани е от кърджалийската фирма,ко€то го добива.«а стерилизиране и дехидратиране се нагр€ва при “ 250-300 —  за около 3 часа. «а година приложение не сме имали нито един случай на нежелана реакци€.

ќтносно приложението като лапи, майка ми има положителен ефект при разширени вени.Ќ€мам информаци€ при артрит,но пък не вреди да се опита,със сигурност вреда н€ма да има.

«а съдържанието на алуминий и неговото отражение на мозъка н€мам познани€.јз приемам нещата по усет, ако нещо се възприема с притеснение,то по-добре да не се прилага.

ъсчетата зеолит пречистват питейната вода и € структурират.јз ги смен€м средно на  2 месеца. 4-5 камъчета на 10 л.  вода са достатъчни.—лед 8 часа т€ е заредена с положително действие.

ќт този линк може да се изтегли файл в Word , в него съм събрала по-подробна информаци€ за «еолита и н€кои примери за приложението му.
http://dox.bg/files/dw?a=ecd06238a9
÷итирай

—офи€ (¬ъзраждане)

ћнени€: 510
√али, това е много интересно. Ќо ме притесн€ва, че ако си взема 25 кг на прах от фирмата н€ма да е чист за пиене и рани newsm78 »наче се въодушевих. «а пръв път чух в "»скрено и лично" за клиноптилолита. „етох много хубави неща за него в нета. ј може ли да ми кажеш дали този зеолит може да се ползва като лјпи върху проблемни места, например коленните стави? ћъжът ми има ревматоиден артрит и вече повече от две години е на лекарства, които не го лекуват.

п.п. “оку-що прочетох, че зеолит и клино... са едно и също. ќбаче друго ме смути - съдържа алуминий. ј алумини€т (чела съм стати€) директно отива в главни€ мозък и предизвиква рак. Shocked

Ѕи ли дала линк към тази стати€?

ъде може да си купи човек зеолит?
÷итирай

на брега на морето

—татии в нета има изобилно Very Happy. ј за алумини€ съм чела доста отдавна в едно списание - "Ќаука и техника за младежта". ќпасен си е и до ден днешен! Very Happy «а пиене не бих го ползвала, но за външно приложение  бих опитала. » аз питам откъде мога да си куп€.
÷итирай

—офи€ (¬ъзраждане)

ћнени€: 510
ѕреди известно време позачетох материали за алумини€ заради антиацидите, които взема мъжа ми заради стомашни киселини.
 анцерогенни свойства не прочетох никъде да се приписват на алумини€, затова поисках и линк към стати€та Peace.
ƒа, натрупването му в организма носи риск, счита се че веро€тно предизвиква јлцхаймер, тъй като в ÷Ќ— на заболелите от тази болест са открити свръхнива на този метал. —ъс сигурност тр€бва да се внимава с алумини€, а той е един от най-използваните метали на зем€та.
ѕрисъства обаче като естествено съдържание в плодовете и зеленчуците, т.е. не е враждебен за т€лото /като оловото например/ - до определена степен, разбира се.
ќт материалите за зеолита обаче си създавам мнение, че е с доста балансиран състав, т.е. съдържа силиций, за който открих че неутрализира действието на алумини€ в организма.

÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 176
„ела съм преди време стати€ за зеолита, беше много интересно.
gali_angel, как си го набав€ш от фирмата?
÷итирай

на брега на морето

bouquet
÷итирай

ћнени€: 215
«дравейте,скоро имах път до –одопите и минах през  ърджалийското село Ѕели ѕласт,където е пълно с клиноптилолид.“а там има една чешма от ко€то тече прословутата лековита вода.Ќапълних туби и аз.¬одата има много различен вкус,леко сладникав по мо€ преценка.–азчитам на полезните и свойства и дано да н€ма вреда за положението в което съм preggo „ела съм статии,че там имало най-много дълголетници,заради лековитите свойства на водата,наистина е много различна на вкус.
÷итирай

“ук и —ега

ћнени€: 2 082
 акто в повечето минерали и тук има алуминий .“ой обаче се неутрализира от катионите на Nа,  , —а и Mg.«а повече научност има подробни об€снени€ по хими€ в нета.
јз имам зеолит на камъчета и след като го използвам(около 3 месеца),после го слагам в бутилките с вода,с които си поливам цвет€та.
÷итирай

на брега на морето

јз имам зеолит на камъчета и след като го използвам(около 3 месеца),после го слагам в бутилките с вода,с които си поливам цвет€та.

ј откъде си го купуваш? „етох, че се пече на 300 градуса три часа ooooh! ѕредстав€ш ли си какъв ток ще тр€бва да плащам след това  smile3514
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 184 отговора