ХАйДе на Сериалите народе !

  • 3 178
  • 86
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 ами може и да го имате тоя адрес ..ама аз го нямах до днес ..жива и здрава да е една мацка от форума
http://193.24.240.45/Video/Serials/ - тегли се от 4ужбина !!!!  СЕЕЕЕЕЕЕРИАЛИ  Mr. Green със супер скорст
А и после кои каквото гледал дружно ще обсъдим и оплюем  Mr. Green

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 173
Голямо благодарско! Hug

Дързост и красота са забравли да сложат newsm78....

На енглиш ли са? Whistling

# 3
  • Мнения: 3 880
Браво
и скоростта на сваляне е добра  bouquet
А на какви еzици са? Оригиналните ли?




Дързост и красота са забравли да сложат newsm78....


Ами с него Щяха да zадръстят сървъра _той е един милион серии сигурно Mr. Green или само така ми се струва Wink

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
субтитрите са на български- поне тези които видях аз ..
я препоръ4аите някои сериал
 аз препоръ4вам 4400 , като за на4ало  Wink
някои знае ли за кво иде ре4 в деад зон и дарк енджъл?

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
супер ! тъкмо си търсех филми.
лошото е ,4е трябва да ги свалям един по един.
ина4е- Благодаря!

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
супер ! тъкмо си търсех филми.
лошото е ,4е трябва да ги свалям един по един.
ина4е- Благодаря!
има една програма FlashGet - с нея ги зака4а6 един по един де ама и да си изклю4и6 компа тръгва от там откъдето е спяло . та си зака4а6 примерно 20 серии наведнъж и то си тегли само без  да те " притеснява " пове4е  -разбира се като си пусне6 компа трябва да не забрави6 да си пусне6 и програмата  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 880
А "Синьо лято" дали е на испански? newsm78
Дано и той да има БГ_субтитри, много искам да го гледам пак дано само не се раzочаровам както от някои други лИУбими филми от детството Wink

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
супер ! тъкмо си търсех филми.
лошото е ,4е трябва да ги свалям един по един.
ина4е- Благодаря!
има една програма FlashGet - с нея ги зака4а6 един по един де ама и да си изклю4и6 компа тръгва от там откъдето е спяло . та си зака4а6 примерно 20 серии наведнъж и то си тегли само без  да те " притеснява " пове4е  -разбира се като си пусне6 компа трябва да не забрави6 да си пусне6 и програмата  Mr. Green


от къде да я сваля тая програма. много съм боса в тия неща я брат ми ве4е е заспал

# 9
  • Мнения: 1 173
Препоръчвам Алиас.
А 4400 не са ли само три серии? По Премиере го дават от време на време...

Последна редакция: сб, 12 ное 2005, 00:29 от doritt

# 10
  • Мнения: 1 238
Анче ако знаеш колко много сме ти благодарни за този линк- и аз и мъжо! Тук във Франция всички сериали са озвучени на френски и ние нищо не разбираме....А от кога си търсим нещо за гледане!
Обаче имаме проблем. Когато изтеглихме едно от сериалчетата не можахме да го гледаме Sad Sad Sad Sad Коя програма ползвате , за да гледате? Ние имаме Уиндоус медиа плеър, но не става с него.

# 11
  • Мнения: 1 173
Имам една молба, хайде като препоръчвате да обобщите в кратце за какво става въпрос? Flutter

Алиас - двойна агентка, която работи към CIA и SD6. Опитва са да разбие втората организация, защото преди да се омъжи за годеника си му каза, че работи за тях, като тя самата не знаеше, че те са лошите и шефа на SD6 поръча да го очистят. Много е интересно, защото във всяка серия изкача по някоя нова интрижка. Разбира се не са пропуснали да намесят и братята руснаци. Flutter

# 12
  • Мнения: 1 959
Момичета да ви питм и ако някой има време и желание да ми обясни точно как ги сваляте тези сериали.Значи аз кликнах дясния бутон ма мишката и от там"Сейв таргетс ас"то така ги кача като файлове ама отнема около 8 часа можете ли да ми обясните вие как ги сваляте ште съм ви страшно здължена.Много ми се иска да гледам добрия стар "АЛФ"

# 13
  • Мнения: 3 880
Коя програма ползвате , за да гледате? Ние имаме Уиндоус медиа плеър, но не става с него.
Аз още не съм свалила нищо да пробвам, но .avi- формат се отваря с BSPlayer например

# 14
  • Мнения: 7 430
Благодаря ти Хулиганке за хубавия сървър Hug newsm51
Ако знаеш как ще зарадваш Миро Mr. Green

# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Момичета да ви питм и ако някой има време и желание да ми обясни точно как ги сваляте тези сериали.Значи аз кликнах дясния бутон ма мишката и от там"Сейв таргетс ас"то така ги кача като файлове ама отнема около 8 часа можете ли да ми обясните вие как ги сваляте ште съм ви страшно здължена.Много ми се иска да гледам добрия стар "АЛФ"


инсталираш си това

http://www.amazesoft.com/


(Анке успях !!!!благодарско!!)

после като непрекъснато натискаш с левия бутон в/у името на филма го зака4аш и пренасяш в прозор4ето за сваляне на ФлашГет-а

оставяш го да се сваля. на мен Приятели ми дава 4е ще свали епизод за около 4ас.
аз съм с ДСЛ и ще го оставя за през нощта.


ох,  с Рамадан-а ми се разби режима и все си лягам по зори. ще ме бият скоро Wink

# 16
  • Мнения: 1 959
Момичета да ви питм и ако някой има време и желание да ми обясни точно как ги сваляте тези сериали.Значи аз кликнах дясния бутон ма мишката и от там"Сейв таргетс ас"то така ги кача като файлове ама отнема около 8 часа можете ли да ми обясните вие как ги сваляте ште съм ви страшно здължена.Много ми се иска да гледам добрия стар "АЛФ"
Благодарско утре ще пробвам дано успея


инсталираш си това

http://www.amazesoft.com/


(Анке успях !!!!благодарско!!)

после като непрекъснато натискаш с левия бутон в/у името на филма го зака4аш и пренасяш в прозор4ето за сваляне на ФлашГет-а

оставяш го да се сваля. на мен Приятели ми дава 4е ще свали епизод за около 4ас.
аз съм с ДСЛ и ще го оставя за през нощта.


ох,  с Рамадан-а ми се разби режима и все си лягам по зори. ще ме бият скоро Wink


# 17
  • Мнения: 1 017
Супер сайт!!! Simple Smile
Ама как ги гледате филмите, нещо не се отварят Rolling Eyes

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и с това ставаhttp
://www.free-codecs.com/download/VideoLAN.htm

като свалиш с Флаша натискаш на филма с левия бутон, export до десктопа , от там на VLC


# 19
  • Мнения: 7 803
videolan за него не ти трябват никакви кодеци  Mr. Green даже е безплатен  Mr. Green

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Препоръчвам Алиас.
А 4400 не са ли само три серии? По Премиере го дават от време на време...
4400 са 2 сезона 4акам 3-я първия е 5 серии 2-рия 12 май . накратко - изведнъж се появяват на куп 4400 4овека които са из4езвали от земята в продължение на години .

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Като видях 4е има Арабела и 4етиримата танкисти и ку4ето и паднах. като съм се раждала са давали тоя за танкистите. същия ден се родили само моми4ета. докторите се шегували с майките 4е ку4ето дошло и им изяло   .....!

Последна редакция: сб, 12 ное 2005, 09:18 от mariabutti

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Като видях 4е има Арабела и 4етиримата танкисти и ку4ето и паднах. като съм се раждала са давали тоя за танкистите. същия ден се родили само моми4ета. докторите се шегували с майките 4е ку4ето дошло и им изяло   .....!
Joy Joy hahaha hahaha а за какво става въпрос в тез танкисти ?
 аз забравих да кажа Лост  също е зарибяващ сериал - разказва се за оцелели от самолетна катастрофа хора , попаднали на "необитаем" остров ..има интрига и се слу4ват все ножи иножи неща . този го изгледах за 2 дни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 978
А хубаво ли е качеството? Аз не си падам много по тегленето, но мога да изгледам нещо, ако има интересно.

# 24
  • Мнения: 7 605
някои знае ли за кво иде ре4 в деад зон и дарк енджъл?

Май са фентаzи, ли4но на мен не ми допада такъв жанр, но ина4е били успеШни.

# 25
  • Мнения: 7 605

Да, много е хубав наистина  Wink

# 26
  • Мнения: 1 909
Мадамите от 6вейцария да внимават, че тук май се канят да правят и даунлоуда накаzуем, в моемнта правят проверки на айпита  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ние от 3-4 седмици не точим ни6то, а аz се точих на Joey и Desperate Housewives  Close Confused Cry Sad

# 27
  • Мнения: 1 269
Помощ.Свалих си CSI пускам да гледам и няма картина а само говор.Защо?Пише A codec is reqiered to play this file.To determine if this codec is availabel to download on the web,click Web help
Нещо има грека сигурно
Мале така ме е яд 4е децата спят и сега имам време а CSI ми е лубим

# 28
  • Мнения: 7 605
Мадамите от 6вейцария да внимават, че тук май се канят да правят и даунлоуда накаzуем, в моемнта правят проверки на айпита  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ние от 3-4 седмици не точим ни6то, а аz се точих на Joey и Desperate Housewives  Close Confused Cry Sad

То да беШе само в Швейцария  Sad във Франция е съЩата работа, ние ниЩи4ко не свалим, ни муzика камо ли пък големи файлове като филми. Просто не си струва риска, мога да zваля цял албум легално zа 10? и да ми е спокойна дуШата.

Май и в Германия има проверки....

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
от къде да я сваля тая програма. много съм боса в тия неща я брат ми ве4е е заспал

http://www.bumpersoft.com/Internet/Web_Browsers_and_Utilities/Do … ew_5391_index.htm

http://www.popularshareware.com/GetRight-transfer-355.html

Аз използвам GetRight и тя е много добра Wink

# 30
  • Мнения: 4 244
някои знае ли за кво иде ре4 в деад зон и дарк енджъл?

Май са фентаzи, ли4но на мен не ми допада такъв жанр, но ина4е били успеШни.
В Дед зоун става дума за един пич който придобива качества след една катастрофа май да вижда бъдещето за определени хора (особено при докосване с тях). Гледах една серия само, че го дават при нас много късно. Всяка серия е за себе си.
В Дарк енджъл - определено е сайънсфикшън в най чист вид. Става дума за група хора които са с променена целенасочено ДНК за да са с специални качества и са възпитавани като монаси в Шао Лин. Един ден въстават и успяват няколко да избягат от пансиона. Филма разказва за приключенията на едно от момичетата, докато търси другите избягали, борбата и за оцеляване в нормалния свят навън и играта на криеница с създателите и. Дано да го обясних като хората.

# 31
  • Мнения: 1 909
Мадамите от 6вейцария да внимават, че тук май се канят да правят и даунлоуда накаzуем, в моемнта правят проверки на айпита  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ние от 3-4 седмици не точим ни6то, а аz се точих на Joey и Desperate Housewives  Close Confused Cry Sad

То да беШе само в Швейцария  Sad във Франция е съЩата работа, ние ниЩи4ко не свалим, ни муzика камо ли пък големи файлове като филми. Просто не си струва риска, мога да zваля цял албум легално zа 10? и да ми е спокойна дуШата.

Май и в Германия има проверки....
Тя муzиката е лесна, може и да се купят отделни парчета, ама тук някои сериали дори не са пускани... та ако има платен сайт zа сериали, полzвала услугите му Money

# 32
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Като видях 4е има Арабела и 4етиримата танкисти и ку4ето и паднах. като съм се раждала са давали тоя за танкистите. същия ден се родили само моми4ета. докторите се шегували с майките 4е ку4ето дошло и им изяло   .....!
Joy Joy hahaha hahaha а за какво става въпрос в тез танкисти ?
 аз забравих да кажа Лост  също е зарибяващ сериал - разказва се за оцелели от самолетна катастрофа хора , попаднали на "необитаем" остров ..има интрига и се слу4ват все ножи иножи неща . този го изгледах за 2 дни Simple Smile


хи4 не знам, но мисля да го сваля да видя защо съм моми4е  а не мом4е Party

# 33
  • Мнения: 4 212
на мен от половин 4ас ми пише КОНЕКТАНДО....ама само го пише и нищо.И ся кво? Confused Rolling Eyes

# 34
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
на мен от половин 4ас ми пише КОНЕКТАНДО....ама само го пише и нищо.И ся кво? Confused Rolling Eyes

свали си FlashGet, аз свалям по 3 епизода за 4ас

# 35
  • Мнения: 4 212
имам някакво си VLC на компа, но за дънлоудване ако трябва да се прави, дума да не става  Naughty. Още един вирус с Флашгет, мерси. Flutter

# 36
  • Spain
  • Мнения: 3 750
абе споко бе за какви вируси ми говорите ..няма вируси ..вирусите Теике половината ти ги набутва порваидера ..другата половина идат от  интернет страниците .. третата половина Simple Smile може ида си ги пуска6 сама .. с някоя програма .. от вируси отърване няма ,ама не е страшно . не се плаше така лесно от вирусите Simple Smile
кофти работа сега не мога да вляза в страницата Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 212
ми тогава защо антивирусната ми пуска отделен прозорец на който пише, 4е  мястото не е защитено и има опасаност от вируси, няма да рискувам, моя после пак на мен да пили, знайш как мрънка  Twisted Evil  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 269
 momi4eta kude e sinio ljato 4e ne go wijdam

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Verano azul  синьо лято - по надолу е
ама сериозно сега отваряте ли я страницата ..мен май ме отрязаха и докато реша какво да тегля хоп и не мога да вляза Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 430
...кофти работа сега не мога да вляза в страницата Simple Smile

И аз така Sad
Току що ставам и се бях наточила да свалям, ама ниц...ще чакам Crossing Arms няма как

Благодаря ти още веднъж Анке...вчера вече изгледахме 4 серии на Джои и 1 Х Файл Mr. Green Party

# 41
  • Мнения: 1 269
da neshto nestava

# 42
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
мен страницата с филмите ми се отваря но флаша нешто запецна. Идеи някой???

# 43
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
тъкмо се засилихме да гледаме, даже и караница си спретнахме кое първо да свалим #Crazy
ве4ер ще свалям, през деня- гледам. Joy

# 44
  • Мнения: 382
"Мъртвата зона" е по книгата на Стивън Кинг.

# 45
  • Мнения: 447
и при мен следобед и още е - нъцки

# 46
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
Нещо все не сколасвам да го гледам по ТВто  Rolling Eyes а много ми харесва.
Иначе CSI и Low and Order вече наизуст ги знам  Laughing

# 47
  • Мнения: 447
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
The page cannot be displayed от в4ера следобяд,тъй 4е ...

# 48
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Сигурно по4иват събота и неделя newsm78

# 49
  • Мнения: 2 825
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
The page cannot be displayed от в4ера следобяд,тъй 4е ...

Ох успокоих се  Wink аз си мислех, че проблема пак е в моя комп  Wink

# 50
  • Мнения: 139
От вчера се опитвам да отворя страницата,обаче не се получава.Така че немога да видя нищо-камо ли да изтегля!!! Cry

# 51
  • Варна
  • Мнения: 956
Отварям я аз страницата, но за съжаление повечето нямат БГ субтитри  Cry Cry Cry

Ще трябва да се хващам да уча чужди езици..... newsm78 ooooh!

# 52
  • Мнения: 7 803
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

# 53
  • Мнения: 590
Аз ни6то не отварям,ни страница ни 4удо.И мп3 страни4ката преди дето някой бе6е пуннал не ми се отвори.много ме е яд като ви 4ета какви хубави работи си теглите.Ама то маи и тук не ни дават ве4е да теглим ни6то та незнам.  newsm78 Sad Cry Close #Cussing out

# 54
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

и как тогава сваляхме в на4алото???

# 55
  • Мнения: 1 238
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

и как тогава сваляхме в на4алото???
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

# 56
  • Мнения: 3 880
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing

# 57
  • Мнения: 1 854
Сега "хванах" темата, щото ме нямаше тези дни пред компа. Опитах да заредя страницата, но ми дава "the page cannot be displayed".
Ако някой си е свалил на компа нещо интересно, дали няма да може да качи на общия ни сайт в gmail newsm78 та и аз да погледам, както и други, които не са се "доредили на опашката". Може би няма да стане това, защото размера на файловете е голям. Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush

# 58
  • Мнения: 1 238
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing
И мене много ме е яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, как се бях зарадвала значи! Не за друго ами защото тук във Франция всичко е озвучено на френски, а аз не разбирам и дума! Така ми се гледа нещо бе хорааааааа....само да е на език, който разбира...Миналата седмица бяхме толкова отчаяни с мъжа ми че няма какво да гледаме, и гледахме "Флаш Гордън", но този наййй- старият филм, от 40-те години... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Някой от вас незнае ли някой друг сайт където може да се гледа нещо друго, каквото и да е Praynig Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 3 880
Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush
И на мен newsm45
поне една серийка, нищо че е на испански и нямаше да разбера и думичка Wink

# 60
# 61
  • Мнения: 1 238
Мерси, аз си ги гледкам, въпреки че не мога да ги гледам на пълен екран. Но пък мъжо скучае Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed, щеше ми се някое английско  или американско филмче с български текс Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Май много взех да искам Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
П.С И на мене ми се гледа Синьо лято Cry Cry Cry Cry Cry Cry, поне четвъртин епизод, колкото да си го припомняяяяяяя... Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Не е пък честно само в Бг да могат да си теглят...Смилете се и над нас бе хорааа Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 62
  • Мнения: 7 430
Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush
И на мен newsm45
поне една серийка, нищо че е на испански и нямаше да разбера и думичка Wink

И аз исках, ама Sad

Някой май го беше източил newsm78....трябва да помислим как да си го разпространим....

Ех, как ме е яд и мен Sad

Оранжавке Hug аз си източих няколко серийки на Джои и няколко на Х файл - ако на някой му се гледа - ще ги предоставя Wink

tornerosse  защо не си теглиш филми от торентите и после да си сложиш и субтитри на български...аз като не знам езици и така правя  Joy

# 63
  • Мнения: 3 880

tornerosse  защо не си теглиш филми от торентите и после да си сложиш и субтитри на български...аз като не знам езици и така правя  Joy[/tt][/size]
Я Дидонке, сега като отвори приказка за торентите да обясниш и накратко как става номера и какво му е нужно на човек за да сваля от там. Аз един ден погледнах на торент.бг, но нищо не схванах, а и нямах много време да се занимавам и да чета Embarassed

# 64
  • Мнения: 7 803
http://torrents.bol.bg/
сваляш си програмата bitcomet и това е
от страницата с торенти теглиш малкия файл на филма после тоя файл го отваряш с програмата

# 65
  • Мнения: 3 880
http://torrents.bol.bg/
сваляш си програмата bitcomet и това е
от страницата с торенти теглиш малкия файл на филма после тоя файл го отваряш с програмата
Аха мерси
 утре ще пробвам  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 880

нидей рИва де
аз смъкнах не четвърт , а  цели три серии на лятото, дублажа е на бг
ма не знам изобщо как да ти го дам за гледане
чейнджвам го за нещо
 Wink
Палмира, понеже и аз бях една от ревящите се нареждам на опашката за лятото Wink
Давайте да измислим нещо как да го прехвърлим по трасето... newsm78 знам че има умни глави измежду нас Wink

# 67
  • Мнения: 3 880

давам първите три серии на лятото, толкова свалих, дявол ги взел и останалите са ми на по 50-60 процента
ако някой каже как и къде, слагам ги, ама имайте предвид, че съм особено неинтелигентна в тая област, и трябва да ми обясняват бавно и спокойно Twisted Evil
Колко са големи файловете?

# 68
  • Мнения: 7 803
e ima ot kzde da se tegli ama se pla6ta   #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 69
  • Мнения: 1 238
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing
И мене много ме е яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, как се бях зарадвала значи! Не за друго ами защото тук във Франция всичко е озвучено на френски, а аз не разбирам и дума! Така ми се гледа нещо бе хорааааааа....само да е на език, който разбира...Миналата седмица бяхме толкова отчаяни с мъжа ми че няма какво да гледаме, и гледахме "Флаш Гордън", но този наййй- старият филм, от 40-те години... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Някой от вас незнае ли някой друг сайт където може да се гледа нещо друго, каквото и да е Praynig Praynig Praynig Praynig
нидей рИва де
аз смъкнах не четвърт , а  цели три серии на лятото, дублажа е на бг
ма не знам изобщо как да ти го дам за гледане
чейнджвам го за нещо
 Wink

Заменям за една серийка на Алфчо... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 70
  • Мнения: 1 238


Заменям за една серийка на Алфчо... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
става Laughing
ама някой от по-учените да каже как.....щото аз Flutter  Flutter Flutter
Виж това. Може би това е шансът ни. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
http://torrents.bol.bg/new-users.php

# 71
  • Мнения: 7 803
 tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?

# 72
  • Мнения: 1 238
tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?
Видях, кое точно те притеснява? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Сериозно питам, защото и аз не съм на "ти" с материала... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 02:15 от tornerosse

# 73
  • Мнения: 1 238
tornerosse  видяли условията за качване на филми там ?
Видях, кое точно те притеснява? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Сериозно питам, защото и аз не съм на "ти" с материала... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Ясно.Сега видях.

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 02:16 от tornerosse

# 74
  • Мнения: 7 430
Момичета, влизайте - отвори ми се сървъра и си точа Джои Party

Ох, бях писала доста и сложих един емотикон и всичко отиде по дяволите...какво ли става newsm78
Биба, аз свалям много от торенти, с една прорамка Bitlord - тя си е на български и за една нощ като си наредя 3-4 филма - до сутринта ми се свалят Joy
Точа най-вече от тук и тук

Ако искаш повечко обяснения - ще ти напиша Hug

# 75
  • Мнения: 7 803
не само при теб  Palmira  Cry

# 76
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.download.bg/prg_view.php?id=27405
свали си това
после иди на
http://torrents.bol.bg

има Алф 1 сезон , но скоростта е "велика" въпреки , 4е съм DSL  ще го свали за няколко дни #Crazy
ако имаш търпение .......

# 77
Аз докато се намърдам в тая тема и работата се скапала Confused
Здраве да е.
Останах само с точенето на лиги Crazy

# 78
  • Мнения: 4 244
Бибе, брат ми ми даде още една програма за сваляне от торенти - Limeware PRO 4.9.33 -  тия дни си намерих MS Office XP Pro i Corel Draw 12 *multilanguage, повечето програми имат и кейгенератори, така че могат спокойно да се ползват версиите.
Забравих да спомена че с тая програма се свалят не само програми ами музика, филми и др

# 79
  • Мнения: 3 880
Бибе, брат ми ми даде още една програма за сваляне от торенти - Limeware PRO 4.9.33 - тия дни си намерих MS Office XP Pro i Corel Draw 12 *multilanguage, повечето програми имат и кейгенератори, така че могат спокойно да се ползват версиите.
Забравих да спомена че с тая програма се свалят не само програми ами музика, филми и др
Аз започнах да свалям вече 2 филмчета от торентите, но ако знаете как ме шубеее Embarassed Хем ме е страх да не ме хванат, хем пък искам да ги имам Wink
Малко оф: Фиди, ти като си беше в БГ нали беше сваляла някакви детски филмчета (беше споменала тогава ако не се лъжа) Ако имаш желание Wink сподели кои имаш (може и на лични разбира се Wink)

# 80
  • Мнения: 4 244
Фиди, аз имам LimeWire4.9.30 , дали не е същата? ИЛи да свалям твойта?

А май ЛаймУайър Про е със заплащане newsm78
и мен брат ми ми я прати фрий, ама можеш и твоята да ползваш - тя не е много стара Laughing

# 81
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ох моми4ета много съжелявам 4е ви подразних така . не знаех  Embarassed
 ами ние от цялата работа свалихме само Бени Хил  Grinning които иска да заповяда
 има няколко програмки за п2п
 едната е Qnext - тя е като мсн-на  -4аталка но с опция да шерваш иззбрани 4асти от диска си . има и една друга програма която е то4но за мрежа между няколко ип -та но нея не знам как се казва ..като питъам мъжо ,4е го няма край мен ще ви кажа -така поне ще можете да си размените туи онуи Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 244
Да зема аз тоя Лаймуер да го кача на БГМАММАУЪРЛД ли? newsm78
Който иска да си го дърпа оттам

# 83
  • Мнения: 2 071
Извинявайте, че се намесвам в темичката ви, но от няколко дни свалям филми от този сайт с Битторент и Флашгет, обаче като си пусна някой файл с Уинамп субтитрите ми излизат на йероглифи. Някой може ли да ми помогне как да ги оправя на кирилица, плийз! Свалих си и VLC, но нещо не мога да се оправя. Мерси предварително. Heart Eyes

# 84
  • Spain
  • Мнения: 3 750
отива6 в опциите  на субтитри и там избира6  кирилик

# 85
  • Мнения: 7 803
какъв е проблема с VLC това е най страхотния плеър

# 86
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ауууууу Синьо лято,искааааам  Cry А докато не си купя нов комп не мога ниЩо да сваляяяяям  Tired

Общи условия

Активация на акаунт