Predlojenie za sre6ta

  • 12 148
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 487
Идеята за среща наистина е чудесна. Приветствам я, но за съжаление ние няма да може да дойдем. Твърде съм отдалечена от София и твърде много ангажименти Cry
Дано осъществите събирането, а аз ще бъда мислено с вас. Прегръщам ви всички и желая добро настроение на вас и дечицата Hug

# 16
  • Мнения: 772
Ами ако не Коледния в София нека да видим къде е центъра тъй като доста далечни има и така ще си направим наша си среща.

# 17
  • Мнения: 3 164
И ние бихме искали да дойдем, но нищо не обещавам...айде организатора да задейства нещата Laughing ако може преди Коледа, че тогава ще е голяма навалица навсякъде Grinning

# 18
  • Мнения: 256
Момичета,дори и да не се срещнем на този етап мисля, че трябва да си пишем.Можем да споделяме опита си и да си помагаме много една на друга.Вярвам,че ще сме си много полезни.Момичетата от форума правят невероятни неща във връзка с въпросите за децата от домовете,осиновяването,правните въпроси,литературата и т.н. по темата.Може би трябва да сме по-активни и силно да се подкрепяме........

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм винаги насреща за помощ или съвет,когато се налага!
А колкото до срещата,моят мъж предложи да се съберем на Арбанаси,ако искате-в центъра на България е и от всички краища на страната може да се дойде до тук!Места за спане има,може да се уреди и по приятели,но сякъш трябва да изчакаме да се стопли времето за да е по-удобно и спокойно с децата!Ще е чудесно да се срещнем!

# 20
  • Мнения: 3 164
Аз съм винаги насреща за помощ или съвет,когато се налага!
А колкото до срещата,моят мъж предложи да се съберем на Арбанаси,ако искате-в центъра на България е и от всички краища на страната може да се дойде до тук!Места за спане има,може да се уреди и по приятели,но сякъш трябва да изчакаме да се стопли времето за да е по-удобно и спокойно с децата!Ще е чудесно да се срещнем!


Ей, Дидка , страхотно предложение newsm51 така ми се прииска да се видим, а и с теб мнооого искам да се запознаем lalalala newsm68 но нашия тати няма да ни разреши да пътуваме толкова на далеч Sad

# 21
  • Мнения: 863
Дидке,страхотна идея PartyКато се има предвит,че това ми е любимия край...Но както казваш може би трябва да изчакаме да се постопли времето,че и пътищата са #Crazy
Аз също много бих искала да се запозная с теб BlushОт мненията ти които чета тук във форума оставам с впечатление че си страхотен човек  bouquet

# 22
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Благодаря ви за милите думи Embarassedдано наистина да ги заслужавам!И аз ще се радвам  friendship да се запознаем,но заради децата ще е по-хубаво засега да си мечтаем за една среща   Nature Sunnyв топличко време,сладки  food010 приказки и dancing весело Hands Clap играещи  piasykдеца!

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мили майчета,Ивка10 имаше предложение да се съберем като се постопли времето някъде на хижа или почивна станция,да има простор за децата и едновременно да си починем максимално сред природата.Давайте идеи!Всеки е ходил на различни места и има различна информация!Аз при по-вече свободно време ще се поровя във темите за почивки и пътувания и ще хвърля едно око на картата със стотте национални обекта newsm41 family 1swing

# 24
  • Мнения: 256
Браво Дидка!Иаз съм ти фен.Ще мислим за срещата.ВСИЧКИ НИЕ ЩЕ СИ БЪДЕМ МНОГО ПОЛЕЗНИ ЕДНА НА ДРУГА!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 708
Момичета, и аз участвам. Ние сме 4бр. Нека бъде събота и неделя, и ориентировъчно май месец. Дайте цени и координати за Арбанаси.
Предлагам резервен план за Рибарица.

Който иска да обяви бройката си и давайте да действаме.
А за София - за кафе, Софияленд или каквото и да е - участвам.

# 26
  • Мнения: 1 652
Бих искала  и аз да дойда, но зависи от времето, ние сме отдалече, но може да се организираме с още 1-2 мами, които не участват във форума, ако нямате нищо против.Мисля, че е много полезно за децата да знаят, че има и други осиновени деца като тях, че те не са изключение. Не ,че това ще се обсъжда на срещата, но е полезно да се познават по принцип с един други. 1dating

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Бих искала  и аз да дойда, но зависи от времето, ние сме отдалече, но може да се организираме с още 1-2 мами, които не участват във форума, ако нямате нищо против.Мисля, че е много полезно за децата да знаят, че има и други осиновени деца като тях, че те не са изключение. Не ,че това ще се обсъжда на срещата, но е полезно да се познават по принцип с един други. 1dating

Аз предлагам срещата да я направим някъде в средата на България,защото всички сме от различни краища на страната и за всички ще е по удобно ако е някъде по средата.
А на мен ми се струва че "средата" е Велико Търново. newsm78
Една от мамите писа по горе като предложение за май месец,което не е никак лошо.
Всички мами,татковци и дечица са добре дошли. Grinning

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
darena,ти от кой град си?Аз ще поогледам  и поразпитам тук и наоколо за цени и места!Трябва да е удобно да се съберат повечко хора и да има подходящ простор заради децата!Цените са също от значение!Разгледах сайта за Рибарица ,но невидях цените!Май месец е добре-тъкмо вече е приятно топла!Нямам търпение да се осъществи тази среща!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 652
Аз съм отдалече, но мисля, че около В.Търново на всички е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт