Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

в края на града

Мили мами, исках да ви питам за кафявата линия на корема, която се появява по време на бременността. Кога ви изчезна? И мазахте ли я с нещо? Защото при мен вече след 8 месеца от раждането тя си стои два пръста над пъпа и избледнява много бавно  Sad .
Цитирай

София - България

Някъде около 9,10,докато си я гледках и ве4е я няма Very Happy
Цитирай

София

Цитат на: A.A.M.Belev
Някъде около 9,10,докато си я гледках и ве4е я няма Very Happy

Значи да чакам и на мен скоро да ми изчезне съвсем Rolling Eyes
Цитирай

А, аз дори бях забравила за съществуването и!Сега, като прочетох темата реших да видя дали е там, че след 3 дни заминавам на море - ами изчезнала е, не знам кога, но съм 4 мес. след раждане. Най- вероятно при всеки е индивидуално, знам че от само себе си изчезва.
Цитирай

А, аз дори бях забравила за съществуването и!Сега, като прочетох темата реших да видя дали е там, че след 3 дни заминавам на море - ами изчезнала е, не знам кога, но съм 4 мес. след раждане. Най- вероятно при всеки е индивидуално, знам че от само себе си изчезва.
Цитирай

София

Ето линк към същата тема, има доста отговори там:

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3993
Цитирай

София

а кога се появява? на мен още нищо не ми се е появило, а съм 6ти месец.
А и да ви питам също засили ли ви се малко окосмението?
имам чувството, че на корема, около пъпа имам косъмчета, каквито преди нямах! Четох някъде, че по време на бременност имало места където косъмчетата се засилвали, но след раждането висчко се оправяло. Някой имал ли е подобен проблем?
Цитирай

При мен скоро също се появиха косъмчета около пъпа и в тънка линия под и над него. За сметка на това космите по краката и ръцете ми като че ли започнаха да растат по-бавно.

Цитирай

София

Цитат на: Casey
При мен скоро също се появиха косъмчета около пъпа и в тънка линия под и над него. За сметка на това космите по краката и ръцете ми като че ли започнаха да растат по-бавно.

Точно за това и аз говоря!!! Абсолютно същите признаци... явно е нормално. Дано поне да изчезнат после, защото хич не ми се иска после да си правя разни обезкосмяващи процедури на корема..  Evil or Very Mad
Цитирай

БГ - София

Не е задължително да се появи линия, на мен не ми е излизала  Very Happy !
Цитирай
Моята изчезна година и половина след раждането
Цитирай

Бургас/София

Госта бях аз  Smile
Цитирай

в края на града

Косъмчета ми се появиха по тази кафява линия, по едно време бяха стигнали чак до гърдите  Embarassed . Добре, че бяха руси и редички, че бях изпаднала в потрес  Very Happy . А на една приятелка били гъсти и тъмни  Confused .Изчезнаха почти веднага след раждането, не се притеснявайте!
Цитирай

София

Цитат на: Yanche
Цитат на: Casey

Точно за това и аз говоря!!! Абсолютно същите признаци... явно е нормално. Дано поне да изчезнат после, защото хич не ми се иска после да си правя разни обезкосмяващи процедури на корема..  Evil or Very Mad

И при мен е точно така! Слава богу, мислех че нещо не съм наред.
Цитирай

София

аз обаче не разбрах тая линия кога ви се е появила, защото аз освен косъмчета друго нямам...
Ареолите на зърната обаче яко са ми потъмняли...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора