Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 850 486
  • 2 312
  •   2
Отговори
# 2 115
  • Варна
  • Мнения: 691
На плаж сме. Притеснявам се че от морето децата се нагълтват малко или много с морска вода...която не е чиста. Какво мога да давам след плаж за такава ситуация?

# 2 116
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Солите имат по-голям ефект, ако се дават топли (не топлички, а като вода за чай, леко горещичка, но поносима за пиене)

# 2 117
  • Мнения: 103
На плаж сме. Притеснявам се че от морето децата се нагълтват малко или много с морска вода...която не е чиста. Какво мога да давам след плаж за такава ситуация?
Една лъжичка сребърна вода и шуслерова 3 давах аз когато беше по-малко детето.

# 2 118
  • Мнения: 28
Здравейте, искам да попитам какви соли се приемат при открито малко количество staphylococcus aureus и умирено количество candida guilliermondii във фекалите на 5 месечно бебе ? Че личната ми предписа daktarin gel, но като се зачетох в листовката е за деца над 12 год.!!!

# 2 119
  • Мнения: 3 157
На Дактарина преди си пишеше от 3-я месец-ползвала съм го по препоръка при моето(тогава)бебе.След това го нямаше няколко години и сега на опаковката пише над12 години,а реално състава му е съвсем същия.От солите не знаех,че има такива с противогъбично д-е,по-скоро могат да засилят имунитета,но да преборят гъби едва ли newsm78

# 2 120
  • Мнения: 28
Шоколадче, това е интересно инфо за Дактарина. Странно найстина! За солите може и да няма такава комбинация исках да попитам дали има такива. От скоро ги ползвам главно при поставянето на ваксините.

# 2 121
  • гр.София
  • Мнения: 243
Здравейте, искам да попитам какви соли се приемат при открито малко количество staphylococcus aureus и умирено количество candida guilliermondii във фекалите на 5 месечно бебе ? Че личната ми предписа daktarin gel, но като се зачетох в листовката е за деца над 12 год.!!!
Точно същият вид стaфилококи си донесохме от родилното, сaмо че при нaс бяхa в носa. Мaзaхме бaктробaн еднa седмицa и после продължихме нa хомеопaтия по схемa, кaто лечението продължaвa към 2 месецa. Дaвaх Staphilococcium 30c и 200с. Упорити и гaдни сa точно този вид стaфилококи. Aко търсите aлтернaтивен метод нa лечение обърнете се към специaлист нaй-добре.

# 2 122
  • Мнения: 309
Здравейте! Искам да попитам някой има ли опит със солите при атопичен дерматит? Става дума за дете на година и половина.

# 2 123
  • Мнения: 88
Здравейте! Искам да попитам някой има ли опит със солите при атопичен дерматит? Става дума за дете на година и половина.

Има да - соли с номера N2, N4, N6, N9, N10 и N12, също има и крем от солите и се нанася като крем или се прави като каша и се нанася на засегнатите места

# 2 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Здравейте! Искам да попитам някой има ли опит със солите при атопичен дерматит? Става дума за дете на година и половина.

https://dama.bg/article/leten-zdraven-naruchnik-po-shuslerova-te … mpaign=newsletter

# 2 125
  • Мнения: 309
Благодаря Ви, аз прочетох всички статии в интернет, които намерих по темата, но ми се искаше да разбера дали някой от вас има личен опит  Hug

# 2 126
  • Мнения: 9
Здравейте. За обилно потене кои соли бихте ми препоръчали? Благодаря предварително.

# 2 127
  • Мнения: 1 092
Здравейте, моля ви, кажете ми по колко от сол N3 да взимам и да добавя ли още някаква към нея. Имах близък контакт с много на брой болни хора от един върлуващ в момента вирус, който започва с болки в гърлоро и бързо слиза надолу и става бронхит като често има усложнения към ушите. Бременна съм и съм много притеснена, защото започвам да усещам леко дразнене в носоглътката и се притеснявам да не стане сериозно. С хомеопата ми няма да мога да се свържа до другия понеделник и трябва да действам  сама.

# 2 128
  • Мнения: 103
Здравейте! Търся комбинация за облекчаване на състоянието при начало на менопауза за нервност,подуване на стомаха ,напълняване и задържане на течности?На 5 и 7 се спрях,но коя да е третата?Реших на три да се спра,като начало...

# 2 129
  • Мнения: 1 519
Здравейте,
На бебе на 5 месеца кои соли бихте ми препоръчали за да пресека да не се разболее. От тази сутрин киха и давам вит ц . На тази възраст може ли шуслерови соли да се дадат и кои са те

Общи условия

Активация на акаунт