«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
1 ѕотребител и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 1 299 отговора

ћнени€: 0
запис  bouquet
÷итирай

ул. "ћечтание"

ћнени€: 5 116
«дравейте!

ƒнес взех сол є4 за сополите и кашлицата на бебето (къртеща се с храчки). —олите ми ги препоръча лични€ ни лекар.

Ќа об€д и преди сън та€ вечер му разтворих на бебан по една таблетка в малко водичка. ¬се още има сопол и накашл€, но сополите му престанаха да се точат до брадичката. ўе видим утре как ще е. Ќад€вам се да има ефект. ћного € провлачи та€ хрема.

ƒнес не наблюдавам особена пром€на. ћоже би кашлицата да е по-малко, но сополите си текът.  Tired Ќамал€ват само около приема на солта.
 олко време тр€бва да изчакам за ефект?
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 6
«дравейте момичета! ƒа сподел€ и мо€ проблем. Ќа 33г.съм и имам акне,което се получи след раждането. ¬ече 6-та година се бор€ с него и не мога да намер€ лек, то не б€ха дерматолози, хомеопати-боаронски, класически-все с временен резултат. —ега съм решила да си взема сол є 12,т.к. пъпките ми големи,червени, гнойни, болезнени, твърди. ƒали ще е достатъчна само тази сол или тр€бва и н€ко€ друга? јко н€кой е имал такъв проблем, мол€ да сподели.
÷итирай

ћнени€: 969
ћомичета, знаете ли комбинаци€ или кой номер сол може да се използва при миома ?
÷итирай

ћнени€: 1 108
rosihris http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=390903
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 6
калисто ,благодар€. “и ползвала ли си солите за акне?
÷итирай

ћнени€: 1 108
«а акне-не,за други проблеми ползвам.
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте!

ƒнес взех сол є4 за сополите и кашлицата на бебето (къртеща се с храчки). —олите ми ги препоръча лични€ ни лекар.

Ќа об€д и преди сън та€ вечер му разтворих на бебан по една таблетка в малко водичка. ¬се още има сопол и накашл€, но сополите му престанаха да се точат до брадичката. ўе видим утре как ще е. Ќад€вам се да има ефект. ћного € провлачи та€ хрема.

ƒнес не наблюдавам особена пром€на. ћоже би кашлицата да е по-малко, но сополите си текът.  Tired Ќамал€ват само около приема на солта.
 олко време тр€бва да изчакам за ефект?

«дравей,
за изчистване на сополките може да използваш  еуфорбиум спрей :http://--reklamen-spam--/product/1203/euforbium-kompozitum-nazal-sprey-hil-20ml.html
в случай че са бистри, воднисти
в случай че са с тъмен цв€т - това означава бактериално замърс€ване и тр€бва да с евключат капки с антибиотик, най добре изписани от лекар, обикновено се назначават Garason, »ли tobrex
÷итирай

ул. "ћечтание"

ћнени€: 5 116
ѕитането ми беше за шуслерови соли. Smile
÷итирай

ћнени€: 300
 олко дълго могат да се приемат солите? јко не се лъжа ѕапазова при √ала е споменавала, че възнамер€ва да взема н€ко€ сол 6 месеца.
ј когато правим комбинаци€ от н€колко соли има ли правило кои се вземат сутрин, кои на об€д или вечер?
јз например имам нужда да приемам соли за зъбите /нападнаха ме €ко кариеси/, ноктите и кожата /за ст€гане и махане на пигментни петна/, за тъмни кръгове под очите, за п€сък в бъбреците, за трудно контолируем глад за сладко  #Crazy Crazy Sick Rolling Eyes » кво правим  newsm78
÷итирай

ћнени€: 460
«дравейте!
»ска ми се да приемам солите с цел отслабване. ѕроблемите ми са свързани с отделителната система, неконтролируем апетит, бързо качване на кг.когато не съм на хранителен режим и сериозен целулит.
є9 ли е солта за мен?
»нтересува ме мнението на вече приемали солите за подобни проблеми!
Ѕлагодар€ ви!
÷итирай

ћнени€: 632
ƒобро утро!Ќе мисл€ ,4е само със прием на соли 6те се отслабне,просто това е утопи€.ѕо бг сайтове съм 4ела,за отслабване със соли номер 5,10,9,съответно сутрин об€д и ве4ер.¬ немските дават 4,9,10 . ато 4 регулирал изгладн€ването.
Ќа немски сайт http://schuessler-salze-liste.de/kuren/abnehm-kur.htm
Ѕългарски сайт http://www.schusslersalts.com/wcm/mb/schuessler/bg/schuessler-salts/index.html
» аз имам да свал€м доста след 2 раждани€.Ќ€ма да ви отчайвам,но на солите не разчитам!
÷итирай

ћнени€: 969
¬ъв ‘ейса има сайт на Ўуслеровите соли и много любезно отговар€т на въпроси и разискват много теми .
÷итирай

ћнени€: 317
«дравейте!
»ска ми се да приемам солите с цел отслабване. ѕроблемите ми са свързани с отделителната система, неконтролируем апетит, бързо качване на кг.когато не съм на хранителен режим и сериозен целулит.
є9 ли е солта за мен?
»нтересува ме мнението на вече приемали солите за подобни проблеми!
Ѕлагодар€ ви!

пих 5 и 9, нищичко не свалих
н€мам предразсъдъци към хапчетата за отслабване,
пробвала съм много неща, тези и апетита не подтискат

но понеже на различните хора им действат различни неща,
може да пробваш н€каква комбинаци€ между 4, 5, 9 и 10  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 220
«дравейте!
ќт доста време чета за солите , но нали съм си “ома неверни...¬се пак реших да пробвам за подсилване на имунитета на децата, а и на нас с татко им. ѕисах си с жената, ко€то поддържа страницата във фейсбук. ƒаже не знам хомеопат ли е т€, трудно се довер€вам, без да съм се консултирала с лекар. ј лекарите покрай мен не са запознати с тези соли. “а го прав€ на сво€ глава, от което страшно се притесн€вам.
¬ писмото, което ми прати жената/ колко ми е странно да € наричам така/ ми е написала за подсилване на имунитета да ползвам комбинаци€ от солите 3,6 и 7- по една табл за смучене от трите на ден. ƒъщер€ ми пие противоепилептично лекарство, но принципно то не е противопоказно с нито едно лекарство според невроложката. ћисл€, че и с тези соли не би тр€бвало да има проблем.
„етох, четох, никъде не прочетох за странични ефекти, нали не бъркам, има ли н€какви описани такива?
÷итирай
1 ѕотребител и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 1 299 отговора