Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
285-299 от 1 385 отговора

запис  bouquet
Цитирай

ул. "Мечтание"

Здравейте!

Днес взех сол №4 за сополите и кашлицата на бебето (къртеща се с храчки). Солите ми ги препоръча личния ни лекар.

На обяд и преди сън тая вечер му разтворих на бебан по една таблетка в малко водичка. Все още има сопол и накашля, но сополите му престанаха да се точат до брадичката. Ще видим утре как ще е. Надявам се да има ефект. Много я провлачи тая хрема.

Днес не наблюдавам особена промяна. Може би кашлицата да е по-малко, но сополите си текът.  Tired Намаляват само около приема на солта.
Колко време трябва да изчакам за ефект?
Цитирай

Стара Загора

Здравейте момичета! Да споделя и моя проблем. На 33г.съм и имам акне,което се получи след раждането. Вече 6-та година се боря с него и не мога да намеря лек, то не бяха дерматолози, хомеопати-боаронски, класически-все с временен резултат. Сега съм решила да си взема сол № 12,т.к. пъпките ми големи,червени, гнойни, болезнени, твърди. Дали ще е достатъчна само тази сол или трябва и някоя друга? Ако някой е имал такъв проблем, моля да сподели.
Цитирай

Момичета, знаете ли комбинация или кой номер сол може да се използва при миома ?
Цитирай

rosihris http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=390903
Цитирай

Стара Загора

калисто ,благодаря. Ти ползвала ли си солите за акне?
Цитирай

За акне-не,за други проблеми ползвам.
Цитирай

Здравейте!

Днес взех сол №4 за сополите и кашлицата на бебето (къртеща се с храчки). Солите ми ги препоръча личния ни лекар.

На обяд и преди сън тая вечер му разтворих на бебан по една таблетка в малко водичка. Все още има сопол и накашля, но сополите му престанаха да се точат до брадичката. Ще видим утре как ще е. Надявам се да има ефект. Много я провлачи тая хрема.

Днес не наблюдавам особена промяна. Може би кашлицата да е по-малко, но сополите си текът.  Tired Намаляват само около приема на солта.
Колко време трябва да изчакам за ефект?

Здравей,
за изчистване на сополките може да използваш  еуфорбиум спрей :http://--reklamen-spam--/product/1203/euforbium-kompozitum-nazal-sprey-hil-20ml.html
в случай че са бистри, воднисти
в случай че са с тъмен цвят - това означава бактериално замърсяване и трябва да с евключат капки с антибиотик, най добре изписани от лекар, обикновено се назначават Garason, Или tobrex
Цитирай

ул. "Мечтание"

Питането ми беше за шуслерови соли. Smile
Цитирай

Колко дълго могат да се приемат солите? Ако не се лъжа Папазова при Гала е споменавала, че възнамерява да взема някоя сол 6 месеца.
А когато правим комбинация от няколко соли има ли правило кои се вземат сутрин, кои на обяд или вечер?
Аз например имам нужда да приемам соли за зъбите /нападнаха ме яко кариеси/, ноктите и кожата /за стягане и махане на пигментни петна/, за тъмни кръгове под очите, за пясък в бъбреците, за трудно контолируем глад за сладко  #Crazy Crazy Sick Rolling Eyes И кво правим  newsm78
Цитирай

Здравейте!
Иска ми се да приемам солите с цел отслабване. Проблемите ми са свързани с отделителната система, неконтролируем апетит, бързо качване на кг.когато не съм на хранителен режим и сериозен целулит.
№9 ли е солта за мен?
Интересува ме мнението на вече приемали солите за подобни проблеми!
Благодаря ви!
Цитирай

Добро утро!Не мисля ,4е само със прием на соли 6те се отслабне,просто това е утопия.По бг сайтове съм 4ела,за отслабване със соли номер 5,10,9,съответно сутрин обяд и ве4ер.В немските дават 4,9,10 .Като 4 регулирал изгладняването.
На немски сайт http://schuessler-salze-liste.de/kuren/abnehm-kur.htm
Български сайт http://www.schusslersalts.com/wcm/mb/schuessler/bg/schuessler-salts/index.html
И аз имам да свалям доста след 2 раждания.Няма да ви отчайвам,но на солите не разчитам!
Цитирай

Във Фейса има сайт на Шуслеровите соли и много любезно отговарят на въпроси и разискват много теми .
Цитирай

Здравейте!
Иска ми се да приемам солите с цел отслабване. Проблемите ми са свързани с отделителната система, неконтролируем апетит, бързо качване на кг.когато не съм на хранителен режим и сериозен целулит.
№9 ли е солта за мен?
Интересува ме мнението на вече приемали солите за подобни проблеми!
Благодаря ви!

пих 5 и 9, нищичко не свалих
нямам предразсъдъци към хапчетата за отслабване,
пробвала съм много неща, тези и апетита не подтискат

но понеже на различните хора им действат различни неща,
може да пробваш някаква комбинация между 4, 5, 9 и 10  Peace
Цитирай

София

Здравейте!
От доста време чета за солите , но нали съм си Тома неверни...Все пак реших да пробвам за подсилване на имунитета на децата, а и на нас с татко им. Писах си с жената, която поддържа страницата във фейсбук. Даже не знам хомеопат ли е тя, трудно се доверявам, без да съм се консултирала с лекар. А лекарите покрай мен не са запознати с тези соли. Та го правя на своя глава, от което страшно се притеснявам.
В писмото, което ми прати жената/ колко ми е странно да я наричам така/ ми е написала за подсилване на имунитета да ползвам комбинация от солите 3,6 и 7- по една табл за смучене от трите на ден. Дъщеря ми пие противоепилептично лекарство, но принципно то не е противопоказно с нито едно лекарство според невроложката. Мисля, че и с тези соли не би трябвало да има проблем.
Четох, четох, никъде не прочетох за странични ефекти, нали не бъркам, има ли някакви описани такива?
Цитирай
0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
285-299 от 1 385 отговора