Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 457 отговора
Ryanair Travel
Привет. Интересува ме някой пътувал с тази компания от Пловдив до Станстед Лондон или до друга дестинация.Закупихме си билети за мен и малката на 22/12 до Лондон от Пловдив и бих искала да разбера малко повече за условията в самолета,има ли храна,каква е ,удобно ли е ,бординг картите и чекинга лесно ли стават?Изобщо всяко инфо би било полезно!
Цитирай

От Пловдив до Лондон не съм пътувала, но съм го правила по други линии. Нормални самолети, разстоянието между седалките им, дори за кратък полет като между Херес и Мадрид, беше по голямо отколкото на WIZZ за полет Мадрид - София. За чекирането - само on line, ако не е направено или е не носиш разпечатаната бордна карта на летището се плаща 40 еuro за нова. Превоз между самолета и летището няма, с изключение на големите летища (Madrid, London  ), ходиш си пеша. Храната в самолета е сандвичи и снаксове, цените са леко по ниски от софийското летище. Това е компанията, която следи и съответно при нарушение наказва за  неспазване на ограниченията за багажа - тегло, размери. Прочети внимателно изискванията, защото е възможно след глобите да съжалиш, че не си взела билет от British airways. Ryanair се води компанията с най нисък процент на загубен багаж. Поне аз като съм пътувала с тях бяха точни до минута.
Цитирай

От Пловдив до Лондон не съм пътувала, но съм го правила по други линии. Нормални самолети, разстоянието между седалките им, дори за кратък полет като между Херес и Мадрид, беше по голямо отколкото на WIZZ за полет Мадрид - София. За чекирането - само on line, ако не е направено или е не носиш разпечатаната бордна карта на летището се плаща 40 еuro за нова. Превоз между самолета и летището няма, с изключение на големите летища (Madrid, London  ), ходиш си пеша. Храната в самолета е сандвичи и снаксове, цените са леко по ниски от софийското летище. Това е компанията, която следи и съответно при нарушение наказва за  неспазване на ограниченията за багажа - тегло, размери. Прочети внимателно изискванията, защото е възможно след глобите да съжалиш, че не си взела билет от British airways. Ryanair се води компанията с най нисък процент на загубен багаж. Поне аз като съм пътувала с тях бяха точни до минута.
Много подробно обяснено,благодаря! Надявам се с чекирането и внимаването за багажа да сме доволни,че ще пътуваме стях.  bouquetМислех,че ще са доста тесни самолети с малко място и никакви удобства заради цените,но се радвам,че е така.
Цитирай

Няма нищо по-особено , освен че задължително чекираш онлайн защото иначе е скъпо.
За багажа - на някой летища се заяждат на други не. Въпрос на късмет.
Няма фиксирани места. Храната на борда се заплаща
Цитирай

Няма нищо по-особено , освен че задължително чекираш онлайн защото иначе е скъпо.
За багажа - на някой летища се заяждат на други не. Въпрос на късмет.
Няма фиксирани места. Храната на борда се заплаща
Дано не се да се заяждат,платихме за една 15 кг чанта и 2 ръчен багаж,ще видим,на сайта искат да се чекира и принтира бордната карта от 15 дни преди полета до 4 часа преди него  онлайн.Другото беше за храната и багажа,но вие явно сте доволни. bouquet
Цитирай

E щом имате и чекиран багаж няма за какво да мислиш...
Цитирай

На мен лично това с багажа е доста дразнещо. Но за уеб чекирането - не го пропускайте, че ще платите двойно.  Peace
Цитирай

tanyatais - как беше полета. Разкажи ни подробности. От летището на което каца до центъра на Лондон колко е пътя и цената ... Благодаря
Цитирай

Ето и експреса за Станстед :

https://www.stanstedexpress.com/content.asp?SID={DC55F0FA-55A7-4 … 33}&pageid=30

Ето и отново easyBus:

http://www.easybus.co.uk/london-stansted
Цитирай

Всички изисквания и особености за полет с Райънеър може да намерите тук:

http://www.plovdivairport.com/passenger.php?passengerID=7
Цитирай

Момичета, нали няма проблем да си купиш билет на Раян еър без регистриран багаж и по-късно ако се наложи да взимаш багаж със себе си да закупиш и багажа?
Цитирай

Момичета, нали няма проблем да си купиш билет на Раян еър без регистриран багаж и по-късно ако се наложи да взимаш багаж със себе си да закупиш и багажа?

Никакъв проблем.
Цитирай

А от Пловдив полети за къде в Европа имат? Интересува ме южна Франция или северна Италия... Wink

Нещо не мога да намеря инфо... newsm78
Цитирай

А от Пловдив полети за къде в Европа имат? Интересува ме южна Франция или северна Италия... Wink

Нещо не мога да намеря инфо... newsm78

За сега летят само до Лондон и Барселона,  аз се засилих да резервирам пролетта до Барселона, но като видях късния час на пристигане се отказах, иначе имат билети по 16евро  Mr. Green
ето сайта им:
http://www.ryanair.com/en/cheap-flight-destinations

Цитирай

Летят до Хирона , което е на около 100 км . от Барселона.
Ако няма закъснения може да се хване последния автобус за Барселона . В двете посоки мисля беше 23 евро , като се пътува час и нещо.
Цитирай

1-14 от 457 отговора