Да му се невиди това мое вълнение

  • 4 779
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 768
Весито, готин ти е ову календара.
Пробвах го и на мен ми изчислиточно.
И..успех с тестването.

Мерси,Дари. Heart Eyes

6е видим другата седмица,колко е иЗ4ислил Thinking

# 61
правете любов всеки ден това му е начина тогава няма да броиш уволацията кога ти е  а и шансьт е по голям .пожелавам ти успех и да ни зарадваш в наи скоро време

# 62
Благодаря ти,мама Ваня Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 768
Имам един въпрос.Преди 1/2 месеца си бях инсталирала програмата фемта на компа.След като иЗминаха броените дни,продължава да ми се появява с "молбата" да се регистрирам.Опитах да иzтрия програмата,но се истри само иконката на компа,а ина4е продължава да ми се появява.Моля,помогнете как да я махна тая програма иЗцяло.

# 64
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Изтрий си кукитата от интернет опшънс, както и погледни в програм файлс, би трябвало там да е инсталирано.

# 65
  • Мнения: 1 768
Хей,моми4ета как може и аz да си раzкрася подписа като вас.Искам и аz да си сложа такива не6а като вас,раЗни муцунки,украски,календар4ета да ми стане пъстри4ко и на мен.От къде ги вЗимате вие? newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 2 391
Веси, отиваш на профил горе в менюто, после пак профил и в графата подпис попълваш следното [ img ] тук [ /img ], като на мястото на 'тук' слагаш интеренет адреса на картинката, която искаш да имаш в подписа си, но гледаш да няма разстояние между скобите и адреса между тях, нито между скобите и img-то вътре. Дано да е станало ясно, защото като го изпиша като хората, то се мъчи да сложи направо картинка и в постинга не излиза какво съм написала.

А що се отнася до лентичките, които отброяват разни неща, има най-различни сайтове, от където момичетата ги вземат. Обикновено на самата лентичка има и адреса, от който е взета лентичката. На самия сайт вероятно има и подробно обяснение как точно се слагат в подписа ти.

Опитай първо, ако не стане, пак ще помагаме  Wink

Опитай първо, ако не стане, пак ще помагаме  Wink

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 15:23 от Илит

# 67
  • Мнения: 1 768
Здравейте.

Тая сутрин си иЗмерих анално и вагинални темп. и покаzа и на двете 37.5
А телесно 36  ooooh!
Та 4удя се сега и се мая,какво става.. Thinking
Да отбележа,4е утре дефакто трябва да ми дойде менст.Но у4удва6о не ме болят яй4ниците токова,както обикновено..Усе6ам някак си промяна към добро..Преди се превивах о6е 5 дена преди менст. от болки. newsm78

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Много пъти съм го казвала...търпение му е майката Peace То ако има нещо ще си стои там...не се притеснявай.

# 69
  • Мнения: 1 768
Много пъти съм го казвала...търпение му е майката Peace То ако има нещо ще си стои там...не се притеснявай.

Няма друг на4ин..Ама трудно се търпи..Всеки иЗминал ден ти се струва като една година.. Close

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Много пъти съм го казвала...търпение му е майката Peace То ако има нещо ще си стои там...не се притеснявай.

Няма друг на4ин..Ама трудно се търпи..Всеки иЗминал ден ти се струва като една година.. Close
Весенце...успокой се бе душа Party Ти от едва започваш с опитите...стегни се бе Peace
Ако бях като теб до сега щяха да ми разпишат билета за Раднево Mr. Green

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
....търпение му е майката Peace
Аха ... и айде вече в седмчината , че нЕма нужда да са две  Peace .

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
....търпение му е майката Peace
Аха ... и айде вече в седмчината , че нЕма нужда да са две  Peace .
Слушам шефче Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 768
Много пъти съм го казвала...търпение му е майката Peace То ако има нещо ще си стои там...не се притеснявай.

Няма друг на4ин..Ама трудно се търпи..Всеки иЗминал ден ти се струва като една година.. Close
Весенце...успокой се бе душа Party Ти от едва започваш с опитите...стегни се бе Peace
Ако бях като теб до сега щяха да ми разпишат билета за Раднево Mr. Green

Да много добре ме прецени..Побърквам се ве4е,май побърках ве4е и вси4ки около мен.Моя приятел,ве4е като 4уе думата тест или дали съм бременна и му става ло6о.. Mr. GreenА едва е месец,откакто бебеправим..Не zнам 6о толкова се вълнувам,дали от въЗрастта,дали от желанието..
Хера,ти да не си от Раднево?Там се раЖдат много муЗикални таланти? Party

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
...
Хера,ти да не си от Раднево?Там се раЖдат много муЗикални таланти? Party
Весе с риск да ми се скара Моренски ще ти отговоря тук и другите си въпроси ги задавй в седмичната.
В профила ми пише СТАРА ЗАГОРА...не съм от Раднево...това го казах с асоциацията, че в Раднево е клиниката за душевно болни към която си се насочила ако не спреш с лудите си фантазии Mr. Green
Съвет от мен....не пришпорой нещата...остави ги така. Не тормози приятеля си с темите само за бебе...Това, че от първия път не става незначи че има проблем. Проблем при забременяването не пожелавам на никой ...дори на враговете си...ужасно е. Но вие нямате проблем. Спокойствието би ти помогнало повече от меренето на БТ. И не на последно място УСПЕХ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт