Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ямбол

Някой ползвал ли ги е и има ли ефект от тях ?
http://www.topshop.bg/tshop.asp?ac=IZD&ID=170
Цитирай

В земята колкото човешка длан :) България, поклон пред теб и смелите ти деца!

Аз не съм и не ми се струват много ефикасни
Цитирай

Ямбол

Аз правя асоциация с лепенки за никотина който подтискат никотиновия глад.
Тези явно подтискат глада за храна Smile Интересно ми е дали действат за това попитах дали някой ги е ползвал и ако има мнение да каже  Flutter
Цитирай

В центъра на Стара Загора

На рекламата казват ядеш и слабееш newsm78,малко ме съмнява да има ефект.
Цитирай

София

Абе стига вервахте на такива щуротий бе хора,ейййй Mr. Green
Глупости на търкалета yes
Цитирай

Ямбол

Питаме питаме не вярваме за това питаме  Thinking
Цитирай

София

ами то май никой не вярва  newsm78
Цитирай

София-Париж-София

Ами защо пък да не действат? Според мен трябва да споделя мнение някой, който ги е ползвал! Все си мисля, че подобни лепенки биха могли да имат някакъв положителен ефект. Ето например контрацептивните лепенки действат със същия успех, както и хапчетата, значи влияят върху хормоните. Защо да не могат да окажат влияние и върху топенето на мазнини?! Не е нужно всичко да отричаме от раз Whistling И все пак няма ли някой, който ги е ползвал?!?
Цитирай

РусЙе

Ами защо пък да не действат? Според мен трябва да споделя мнение някой, който ги е ползвал! Все си мисля, че подобни лепенки биха могли да имат някакъв положителен ефект. Ето например контрацептивните лепенки действат със същия успех, както и хапчетата, значи влияят върху хормоните. Защо да не могат да окажат влияние и върху топенето на мазнини?! Не е нужно всичко да отричаме от раз Whistling И все пак няма ли някой, който ги е ползвал?!?
Абе, ако имаше ефикасно лекарство или квото и да е за отслабване - нямаше да има дебели хора. Който иска да вярва. Аз вярвам само във фитнес залата Peace
Цитирай

Берковица

Абе, ако имаше ефикасно лекарство или квото и да е за отслабване - нямаше да има дебели хора. Който иска да вярва. Аз вярвам само във фитнес залата Peace
напълно те подкрепям!
Цитирай

Аз ги ползвах, преди да забременея с второто.
Ефект - 0. Грам не свалих. #2gunfire #Cussing out
Само зарибяват хората.
Както каза Мимис - глупости на таркалета.
Цитирай

София

Аз ги ползвах, преди да забременея с второто.
Ефект - 0. Грам не свалих. #2gunfire #Cussing out
Само зарибяват хората.
Както каза Мимис - глупости на таркалета.

Така си и помислих само като ги видях, то ако ставаше номера само с лепенки - всички щяхме да сме като от калъп извадени  Crossing Arms
Цитирай

моя позната си беше взимала,но ефект нямаше никакъв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.