The Vampire Diaries season 2 - двамата братя и ябълката на раздора - 14 тема

  • 35 839
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
 

 

 

 

 

Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да сваляте епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 583
Гласувах с опция 3/но аз бих го променила на 'непредсказуеми са/ и ако можех бих допълнила - 'и освен това ще ми е мъчно за Мат'. А защо не и първите 4 опции накуп.

Оу първа съм  newsm09 Хайде честита темичка   bouquet

# 2
  • Мнения: 12
Трайкова     bouquet

Аз гласувах с опция 2  Peace 
И за Мат ми е мъчно, но за сега той е просто човек и някак си не се вписва в обстановката, като стане различен, тогава ще го мислим  Laughing Но много се надявам да не го променят, че хората доста оредяха.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз гласувах за първите 2, защото като отговор са почти еднакви, а като цяло харесвам повече Тайлър, отколкото Мат

# 4
  • Мнения: 0
Честита нова тема на всички.. Simple SmileSimple SmileSimple Smile И аз гласувах за първите две..въпреки,че малко ще ми е тъжно за Мат..но те вече са прекалено различни..А и мисля,че Каролайн повече ще си подхожда с Тайлър..той по я би разбрал и подкрепил..както и тя него.. Simple SmileНо ако наистина се получи нещо между тях и тръгнат..на Мат ще му стане гадно..и сигурно пак ще се скарат с Тайлър..

# 5
  • област Варна
  • Мнения: 270
Мерси за темичката   bouquet И аз гласувах за 2, много ще ми е интересно тези двамата "различни" как ще се погодят помежду си.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз гласувах с първите две  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 12 228
Опция 4

# 8
  • София
  • Мнения: 6 219
Прекрасна темичка  Hug
Гласувах, че ще ми е мъчно за Мат - много си отиват с Карълайн.
И с Друго - от една страна, както black_angel1 е написала са непредсказуеми. От друга страна това не е нормална връзка, защото Тайлър може да я използва за закуска ако тя забави да му направи такава.

# 9
  • Мнения: 2 764
Гласувах с първа опция. Трайкова   bouquet

Според мен Каролайн и Тайлър ще са страхотни заедно. Пол в едно интервю каза, че в момента върколаците могат да им бъдат или съюзници, или врагове. Надявам си че ще станат съюзници Simple Smile

Списъка, за който искаше да го види, че го написах в старата тема, и може някой желаещ да го пропусне  Mr. Green



The Vampire Diaries
Gossip Girl
Desperate Housewives
Grey's Anatomy
Cougar Town
Two and Half Men
How I Met Your Mother
Hellcats
Pretty Little Liars

вече и Lost Gir
С претенции да добавям Supernatural и True Blood, сложи и Стъклен Дом, че го гледам по БТВ  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Честита темичка! И аз с две първи опции гласувах Peace

# 11
  • Мнения: 0
Запис!  bouquet
Аз гласувах с 2 и 4.Мисля,че наистина ще си подхождат,но ще ми е тъжно за Мат,защото много го харесвам.

# 12
  • Мнения: 4 785
И аз се записвам, че от доста време ви изпуснах  Embarassed Но сериала си го следя стриктно  Naughty

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 163
Запис!  Laughing
Относно анкетката и аз гласувах с 2ра и 4та опция, визуално изглеждат много добре като двойка, но ще ми е кофти за Мат....
Много не му върви на горкия...майка му, Вики, Елена, а сега и Каролайн с най-добрия му приятел - всички го оставят един вид.

# 14
  • Мнения: 322
П.С: Тази нощ сънувах, че Деймън ме целува.... Боже, казах го, толкова ме беше срам да си призная   Blush 

Ха, онази вечер е имало деймънско нашествие в сънищата на фенките  Shocked И аз се уредих, и то далеч не толкова невинно  Blush  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт