Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някои от вас мами ползват ли този широко рекламиран по телевизията уред за приготвяне на детски храни. Ефикасен ли е? Колко струва доставката? Има ли гаранция?
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Не мога да ти отговоря по конкретния въпрос, но и най-обикновен пасатор или пък резачка (как се казва??) ще ти свършат добра работа.
Май не им вярвам много на тия наноцедки и телешопа....
Цитирай

За бебешките храни ти трябва най-обикновено пасиране, излишно е да го купуваш само за това. Аз ползвам блендер, но и обикновен пасатор върши същата работа. Смятам, че са по-удобни, по-лесно се мият и заемат по-малко място.
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Да, аз го използвам и е супер удобен за пасиране на храни- пюрета, но най-вече е практичен за сокчетата на бебка, защото има нано цетка която не пропуска парченца от плода, и остатъка в нея го правя на пюре става много добре. Има доста представки но не съм използвала всички. Абе общо взето аз съм доволна и се поддържа лесно. Имам и пасатор, пробвала съм но не е същото, винаги остават парченца.  Ние го купихме от магазина на WS, и струваше два за 120лв.,но може и само един да вземеш за 60лв. Да има гаранция 6 месеца., вътре има книжка в която е описано всичко за уреда и какво може да се прави с него. yes
Цитирай

София, на брулени хълмове

Аз ползвам Витал център откакто за бебо вече 10месеца и съм много доволна. Майка ми обаче му приготвя манджичките, когато го пази тя с пасатор на Браун и ефектът също е много добър. препоръчвам ти Витал центъра, но и просто пасатор да си вземеш пак ще ти е удобно (стига пастора д е качествен, а не китайски за 20лв - не не струват). Когато аз купувах Витал центъра имаше промоция 2 бр. за 140 лв, т.е. всеки по70лв +5-10лв за доставка. Сега не знам дали цената есъщата, но ако е така и нмериш с кого да си го купите съвместно ще ти се върже неповече от 75лв, което си е добра цена - пасира много добре дори месцето за малкото човече Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.