Вашето дете гони ли таткото от спалнята?

  • 1 223
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Напоследък не само, че се е заредила в средата на спалнята ами не дава и на баща си да легне. Плаче, тръшка се. Понякога може да и мине номера, но не всякога баща й може да стои като наказан и да я чака да заспи.
Другото което е преди заспиваше при нас и след това я осатвях в креватчето й, а сега 10 мин. да постои и рев, за да бъде преместена. Най-лошото е, че не иска баща й да я премести, а само аз. Понякога ми писва и се карам, но това не помага.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не го. Само се разпорежда кой къде да спи - половината на тати, половината на мама, нейното легло (допряно от моята страна) и не му дава да нарушава периметъра Simple Smile Ако си играят обаче, хич не й пука кой къде.

# 2
  • Мнения: 544
Доскоро нямах този проблем,но се преместихме в ново жилище и сега не могат да ме разделят!Правя какви ли не комбинации-спя ту при малкия,ту при големия/винаги с уговорката,че другия докато заспи и после лягам при него/Да не говорим че един път седмично си спя на моята спалня/когато са на бабин дом/ Confused
А тати винаги е "нежелан"за спането,виж игрите са друго нещо.
И на мен това не ми харесва Crossing Arms,но чакам с нетърпение да надживеят сами този проблем Simple Smile

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
С нетърпение чака баща му да отиде командировка, за да спи при нас с бебето  Laughing
А наскоро изяви желание, когато порасне беба да спи в неговата стая, а нейната да ползват само за игри  newsm78

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Татко ни не може да се доближи до мен по никаквън начин - дори малкият да е най-заигран, веднага дотърчава и ни разделя. Вечер заспива между нас, гогава го местя в леглото му. Абе ужас Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Деца в спалнята не допускаме! smile3513
Едното е достатъчно голямо да разбира от забрани, а другото достатъчно малко за да ми се противопоставя smile3506

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Татко ни не може да се доближи до мен по никаквън начин - дори малкият да е най-заигран, веднага дотърчава и ни разделя...

Точно така беше и дъщеря ми. Но аз бях избутваната. Баща й беше само за нея. Период беше - премина.
Сега сина прави така...все още не му е свършил този Период обаче  ooooh!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Чак да го гони - не, но не даваше да докосвам тати.
Сега играем заедно...снощи беше на "балона се надува" върху спалнята.
От няколко дена заспива между нас. Не ще сам.

# 8
  • Мнения: 2 241
Не го гони, напротив - много държи да е заврян между нас двамата, за по-голяма сигурност може би Simple Smile

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Точно обратното.Боби гони мен от спалнята.Я съм пипнала баща му, я ме е замерил с нещо.Все им преча в игрите.В момента в който отида при тях, Боби почва да недоволства и да мрънка.Постоя и аз малко, като наказана и се изнижа към хола. Laughing
Боби ревнува ужасно баща си но не и мен.
Мен може да ме подели с другарчетата си но баща му, си е само негов. Laughing

# 10
  • Мнения: 14 133
Като си играе с мен, гони всички от стаята, в която сме.Иначе си заспива на своето легло от както се е родил.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ако се опита някое от децата да изгони баща си от собственото му легло сигурно ще се разчуе. Това просто е изключено. Абсолютно невъзможно е. Първо - да се опита да се наложи по какъвто и да е начин на баща си, второ - да се развихри в собственото му легло пък съвсем. Децата никога не са имали място в нашето легло. Нито в краищата му, нито по средата. Това пък съвсем абсурдно ми се струва. Децата си имат стая, собствени легла и си спят там. Откакто са се родили. Никога, по никакъв повод не са взимани в нашето легло. Ако искат да се гушнат или има проблем, винаги аз съм ходила при тях. Никога не съм ги взимала при нас. Това винаги ми е било златно правило. Децата нямат място между нас. По никакъв повод. А да се опитат да се тръшкат на баща си и той да се поддаде - това просто не виждам как ще стане. Аз опит за тръшкане не виждам как ще стане, пък да не говорим той да се сдаде...

# 12
  • Мнения: X
Аз не допускам такива неща. Никога не е спала на спалнята, дори не я взимам сутрин там - всеки си има легло, да си го знае. Децата, както е казала dara нямат място на спалнята между родителите си. Crossing Arms

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ееее ама много сте строги. Децата търсят компания и топлина  Flutter

# 14
  • Мнения: 1 866

Аз не допускам такива неща. Никога не е спала на спалнята, дори не я взимам сутрин там - всеки си има легло, да си го знае. Децата, както е казала dara нямат място на спалнята между родителите си. Crossing Arms
И при нас е така. Дори не съм си представяла подобен сценарий. Никой не би го допуснал, най-малко пък баща му.
Ееее ама много сте строги. Децата търсят компания и топлина Flutter
Не мисля че не правя компания на детето си и не му давам достатъчно топлина. Но всяко нещо си има време и място.

Общи условия

Активация на акаунт