«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
630-644 от 759 отговора

ћнени€: 20
Dobro utro i ot men! Ve4e okon4atelno se re6ih da zakupq siropa,oba4e 6te e za dr sedmica tyi kato ne sam razpolojena v momenta i 6te iz4akam. Iskam da pitam damite koito sa na zahranvane izob6to piqt li nqkakav sirop dori i da e minimalno koli4estvo,za6toto az vse mislq 4e ako izdarja 10 dni i posle spra siropa i zapo4na da se zahranvam - nqma li da sam super gladna togava???   newsm78 A misleh i drugo - dokato se zahranvam da piq obiknoven klenov sirop. Molq,izkajete va6e mnenie

«дравей,
аз съм едва на втори ден захранване, но пи€ вече коктейла. ќмръзнал ми е. ¬чера като се прибрах б€х много гладна и отпих една лъжичка чист сироп - за енерги€. »наче си прав€ соковете с киви и €бълка, малко грейпфрут и портокали, защото цитрусите много изстъргват Smile и си слагам лед и дори малко вода. Smile. јз през цели€ курс си пих обикновен кленов сироп - клас Ѕ, а последни€ ми е от магазин ƒћ - клас —.
÷итирай

london

ћнени€: 23
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).
 scandalous,bravo,tova sa mnogo dobri rezultati. Hug
Lek den i Uspeh na vsichki!
÷итирай

ћнени€: 0
privet i ot men,otchitam se :ot vchera sam -500gr,do tuk za 3 dni -2.100.Ne e zle,makar da mi se iskashe da e poveche:))).

Ѕраво,продължавай така!ѕри нас €вно става по-бавно,но важното е,че става и отслабваме.“р€бва да се радваме и на малките неща.јз за 5 дни съм - 3,3 кг,а преди сиропчето прилагах н€каква си мо€ диета и б€х свалила,та общо от началото на месеца съм към -5 кг.ƒнес ми е последен ден.ќчаквам да падна под 67кг и после ще се бор€ с още 2.
 ƒоста ме е страх да захранването да си призна€..ўе вид€ какво ще стане.Ќ€кой се беше захранвал вече с ориз?ћалко ли излиза и само водата от него ли пиеш цели€ ден или + друга? Smile
÷итирай

ћнени€: 20

Ѕраво,продължавай така!ѕри нас €вно става по-бавно,но важното е,че става и отслабваме.“р€бва да се радваме и на малките неща.јз за 5 дни съм - 3,3 кг,а преди сиропчето прилагах н€каква си мо€ диета и б€х свалила,та общо от началото на месеца съм към -5 кг.ƒнес ми е последен ден.ќчаквам да падна под 67кг и после ще се бор€ с още 2.
 ƒоста ме е страх да захранването да си призна€..ўе вид€ какво ще стане.Ќ€кой се беше захранвал вече с ориз?ћалко ли излиза и само водата от него ли пиеш цели€ ден или + друга? Smile

ћо€т ориз стана много, а водата около чашка. “ака и не € изпих, само н€колко глътки. ѕих си минерална вода и хапнах малко от ориза. Ќо аз този ден б€х все насам-натам, играх тенис и не €дох много. ƒнес го изхвърлих Smile
÷итирай

london

[/quote

spored men zavisi kolko izlishni kg imash,,az zapochnah ot 67.2 ,a celta mi e da se doblija kolkoto moje poveche do 60,posle povrche..i zatova mislq da piq sirop 10 dni.i men me e strah ot zahranvaneto,da ne se poluchi yo-yo.pishi kak se zahranvash i se otchitai.pozdrsvi
÷итирай

—офи€

[јз четох навс€къде, където го продават, за"Ѕърза диета с кленов сироп", като приготовлението на сиропа е същото - н€колко лъжици сироп, лимон и лют червен пипер. пишеше още, че клас ј кленов сироп е за препоръчване, при диетата.
cvetka-koketka, това не е в€рно. —ироп клас ј не бих го пила дори и при нормален режим на хранене, а при гладуване пък съвсем. “ова си е овкусители и оцветители със захарен сироп.  ленови€ сироп вътре не е повече от 1-2%.  ато не си купувате ћадалЅал, поне си взимайте чист кленов сироп клас —  Peace.

ј относно захранването, за което виждам, че се пита често - да тежичко си е, защото апетита се връща, а рецепторите са така обострени, че всичко е тооолкова вкусно. “ака че подгответе се психически. —ъщо така подкрепа със сироп или фреш по време на ц€лото захранването е добър вариант. «а да има смисъл ц€лото гладуване, тр€бва човек да издържи захранването, че и после известно време да е внимателен.

Ќе забрав€йте и психологическата страна на нещата. ѕомага. ¬секи тр€бва да си намери неговите думички да се надъхва и вдъхнов€ва. ƒа си се похвали сам и да си благодари за постигнатото. » ако след н€ко€ друга седмица забележи, че кг започват да се връщат - да се спре и да си зададе въпроса "защо €м".  акво се опитвам да компенсирам - това би могло да е липса на удоволстви€, на радост, неудовлетвореност и т.н. “.е. какво заместваме с храната. јко човек се справи с емоционалните си проблеми и храната не е заместител, кг ще се задържат. ”спех ви пожелавам!
÷итирай

ћнени€: 214
≈то тук има информаци€ за класовете кленов сироп:
http://www.klenovsirop.com/index.php?cID=2
÷итирай

ѕерник

ћнени€: 195
borislavka72 така е, прави си  Peace още съм "нова" с отслабването с кленов сироп. Ќа н€колко места прочетох, че препоръчват клас ј, но прочетох още и вид€х, че е клас — е чисти€ кленов сироп  Peace ўе търс€ него, като свърша ћадал Ѕал.

ƒнес ми е първи ден и за сега се чувствам добре - направих си сиропа с 2 л вода, лимон и половина и щипка червен лют пипер. ƒо сега съм изпила половин литър, но аз и по принцеп сутрин не изпитвам глад.  ритичната ми точка (на какоми€  Crazy ) е точно по това време на ден€, когато детенце заспи, а аз шетам из къщи и мисълта ми е все в €денето. ƒано се справ€  Praynig
÷итирай

—офи€

≈то тук има информаци€ за класовете кленов сироп:
http://www.klenovsirop.com/index.php?cID=2

elinna, този сироп очевидно става за пиене  Peace, но само защото е Bio. “о и затова цената му е такава - 20 лв. за сироп 250 мл. клас ј. —амо че като не е толкова сладък както клас — как ще дава достатъчно количество след разреждане?

≈, съм сподел€ла и преди - отслабва се от не-€денето, а не от сиропа и при мен винаги отслабването е било еднакво и когато съм гладувала на вода и когато е било на сироп. «а 10 дни - 5 кг, за 12 - 6 кг, за 14 - 7 кг. Ќо това е индивидуално и зависи и от кг в излишък.
ѕросто със сироп е по-здравословно, без лечебни кризи или много леки. ѕриемането на малко калории (в 100 мл сироп, 5 коктейла, има 264 калории) дава възможност за н€каква по-нормална физическа дейност и да не се стресира толкова т€лото. Ћимонът алкализира организма, подправките го загр€ват, за да се намали разбалансирането от гладуването, също така и подпомагат изчистването.
÷итирай

«дравейте,момичета.јз вече не издържам без храна.ƒобре,че днес приключвам,защото не знам.. ’апнах н€колко малинки.¬се пак минах покрай т€х и н€маше как да не ги "уважа"..  Embarassed Rolling Eyes ”тре ще докладвам за крайни€ резултат след 6 дни.  bouquet ”спехии!
÷итирай

¬ижте какъв вид захранване вид€х н€къде за след сиропа -
ѕрез първата една трета - растителна храна
ѕрез втората - млечни
ѕрез третата - €йца
„ак след това и месо.
 ƒали е удачно да се ползва или да си позлвам от сайта..?!? —поред мен онова не е почти никакво захранване,защото добав€ме само плодове и зеленчуци.. почти..ј после? .. акво ли ще стане,като хапна месце...  newsm78

или този..

5 ƒЌ≈¬Ќќ «ј’–јЌ¬јЌ≈

1 ƒ≈Ќ:
8ч. чай с мед и лимон (може вода + лимонов сок + мед или само минерална вода)
10ч. порци€ плодове
12ч. един малък суров морков
14ч. порци€ плодове
16ч. чай с мед
18ч. малък резен сурово зеле + ј (1 бр.)
2 ƒ≈Ќ:
8ч. чай с мед
10ч. порци€ плодове
12ч. малка порци€ салата от сурови зеленчуци + ј (2 бр.)
16ч. порци€ плодове
18ч. малка порци€ салата от сурови зеленчуци + Ѕ
3 ƒ≈Ќ:
8ч. чай с мед
10ч. порци€ плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + ¬
16ч. порци€ плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци + ј или √. «а първи път към салатата и €денето може да се прибав€ по щипка сол и н€колко капки олио или зехтин. ћоже да се прибави и ƒ.
4 ƒ≈Ќ:
8ч. чай с мед
10ч. порци€ плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + ≈
16ч. порци€ плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци + ∆ или «
5 ƒ≈Ќ:
8ч. чай с мед
10ч. порци€ плодове
12ч. салата от сурови зеленчуци + »
16ч. порци€ плодове
18ч. салата от сурови зеленчуци +  

ј - картоф на пара
Ѕ - зеленчукова супа -  малка купичка (300 мл) съдържа: картоф, морков, зеле, лук и нар€зан накра€ магданоз или целина, без сол и мазнина
¬ - порци€ овесени €дки ( 1 малка к.ч. овесени €дки ври в 3к.ч. вода )
√ - зелен боб на пара или от консерва
ƒ - препечена филийка пълнозърнест хл€б
≈ - печен пипер 2-3 бр.
ж - порци€ качамак (към 1ч.ч. гореща леко подсолена вода се прибав€т 3с.л. царевично брашно; бърка се непрекъснато върху горещ котлон докато се сгъсти добре; накра€ се прибав€ малко краве масло)
« - 50 гр. сирене, предварително изкиснато с вода в хладилника за да се обезсоли
» - 30-40 гр. сурови €дки - орехи, бадеми, лешници
  - порци€ булгур (1 малка главичка лук нар€зана на ситно се задушава в 1 ч.л. олио и 1/2 к.ч. вода; след това се прибав€т 2 к.ч. булгур; разбърква се за 1-2 минути, след което се добав€т 5 к.ч. вода; ври на тих огън до сгъст€ване)
« ѕоследна редакци€: вт, 21 юни 2011, 18:00 от Scandalous »
÷итирай

ћнени€: 10
No v tazi dieta ot saita s klenoviq sirop,pi6e 4e ne trqbva da se nadvi6ava perioda ot  10 dni  A za Madal Bal ne pi6e takova ne6to vapreki 4e i dvata sa na edna osnova ! Znaq 4e ima6e momi4eta koito priemaha siropa nad 10 dni i nqma6e problem,taka 4e predpolagam ne pre4i pri zahranvaneto da piq po 1 kokteil na den v na4aloto za da kontroliram glada si
 I o6te ne6to = tova 4e klenov sirop klas A e 20lv. za 250ml. ne zna4i ni6to,dori nqma razlika, Madal Bal ot 500ml. e 50lv. e ne e li sa6tata rabota?!? Taka 4e ne sydete po cenata,a po ka4estvoto i sydyrjanieto !
« ѕоследна редакци€: вт, 21 юни 2011, 22:37 от pisankata7 »
÷итирай

ƒобро утро,момичета!јз започвам от днес захранване.¬чера нищо не съм свалила,а дори съм + 100 гр... не знам защо така се получи,но както и да е.Ќад€вам се да свал€ поне килограм при захранването.—ега отивам да вар€ ориз  Whistling Laughing
÷итирай

ƒобро утро момичета,
ќказа се, че формата за поръчка ко€то съм попълнила в сайта на √арабитов не е отчела за€вката ми. —ега като чета по подробно темата виждам, че става и обикновен кленов сироп. Ќ€кой може ли да ми каже обаче какъв тип ј или —.. newsm78
÷итирай

london

ƒобро утро,момичета!јз започвам от днес захранване.¬чера нищо не съм свалила,а дори съм + 100 гр... не знам защо така се получи,но както и да е.Ќад€вам се да свал€ поне килограм при захранването.—ега отивам да вар€ ориз  Whistling Laughing

dobro utro i ot men,az ot 4-qt den sam samo -100gr. Shocked Shocked Shocked
Plana mi beshe da izkaram 10 dni,no ako ne svalqm shte spra do 7.
Otdnes sam v cikal i vchera izpih samo 1 litar sirop,nadqvam se da e ot tova???????
uspeh v zahranvaneto Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
630-644 от 759 отговора