Отговори
# 75
  • Мнения: 1 029
И аз стискам палци за татковците! Praynig
Лея,тъкмо ще говориш със Стаменов... вярвам,че скоро ще стане! Hug
Теди,мерси за почерпката! Hug
Голдън,браво за цигарите smile3501,продължавай в същият дух,ще се подкрепяме взаимно...и вярвай,трудно е много,но наистина може,аз вече съм убедена!Аз днес правя 3месеца...изпушила съм 4цигари само,за това време.  Wink
Успешен ден на всички! Peace

Последна редакция: вт, 15 ное 2005, 10:30 от danidan

# 76
  • София-Лозен
  • Мнения: 621


Ето я и днешната сутрешна почерпка!  Hug Hug Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле Теди  Shocked какви вкуснотийки предлагаш! Ще се закръгля като сладоледената топка от тия почерпки Wink Мерси, миличка! Все пак не отказвам bowuu

# 78
  • Мнения: 2 015
Айде да говориме за хубави неща newsm03.Моя татко вече трябва да е пристигнал в София,а аз трябва да се заемам с едно от неговите желания Whistling.Мисля да прекарам почивните дни в бебеправене luvbed,така че спокойствието му е майката.Днес незнам защо съм в добро настроение newsm44.Нее излъгах Ви знам,защото увото наближава newsm44,а като дойде момента да наближава лелката и ми се скапва настроението smile3516.Така,че едно знам до Петък когато е увото ще съм на 6 smile3521,а послеее.Предполагам,че  ще съм на тръни и изнервена newsm61,но дотогава ихууу.Чао и лек ден smile3525.

# 79
  • Мнения: 2 015
Благодаря Ви момичета smile3525.
Ааа сладоледа е страшен Теди  261uu.

# 80
  • Мнения: 357
Ох, Теди, откъде ги намираШ все тия сладости  Oha!, много благодаря zа почерпката   bouquet , хубавото е, че от виртуално хапване не се дбелее  261uu, че аz вече нямам накъде

# 81
  • Мнения: 1 091
Ири и Мишка, насълзиха ми се очите като чета за бащите ви, но животът е такъв - праща ни и радости, и мъки... smile3518 Моля се за добър край и дано скоро да имате по-добри новини!
Теди, мерси за почерпката, как обичам такова...айде, да си жива и здрава!
За коледни украси май още ми е раничко, бая вода има да изтече до Коледа. Започвам да украсявам към средата на декември, а елхата - няколко дни преди Коледа, че иначе до празника ще окапе, винаги имаме естествена елха, не харесвам изкуствените.

# 82
  • Мнения: 3 376
Теди нали си ни е сладурана, се грижи да ни подслажда живота с тези лакомства  chef

Момичета, нали като наказание ме натоварихте да организирам следващата форумска среща, но аз мисля, че сега не съм във форма да се справя с тази задача. Tired Хайде някой ако иска да ме отмени този път, пък аз ще се постарая следващият път аз да съм организатора. А, какво ще кажете? Whistling

# 83
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хелоу и от мен хубавици! Майка ми беше тук в офиса и ме нервира много...уф, тая критическа кога ще свършва, че вече нямам нерви. Сега за да се посупокоя малко ще поизляза навън, а надявам се да се върна с настроение като вчерашното. Ще имам повод определено де.....
   Късмет и много усмивки на всички ви!
 п.п. Тедко, стига с тез вкусотийки, че ей сега ще налапам монитора.
 Даниданке - мерси за подкрепата миличка. Стискаме зъби ...и това е номерът май, а? Hug

# 84
  • Мнения: 2 123
Здравейте мили дами...
Много много ви благодаря за подкрепата и куража, който ми давате. За съжаление не съм оптимист - казах ви вече какъв е добрият вариант, а сам по себе си и той е лош. Мишле, татко ти ще се оправи - ще видиш. Смяна на ставата за хора под 65 г. и без наднормено тегло е сравнително рутинна операция - важното е организмът му да приеме новата! Praynig
Прави сте, че точно заради него не трябва да се отказвам от мечтите си или пък да отлагам опитите за внуче, но нали разбирате, че част от радостта идва като видиш щастието в очите на хората които обичаш...
Теди, сладка си като сладкишите, с които ни черпиш.
Голдънче и аз като теб нещо се развихрих последните седмици в кухнята...  chef а уж сме на диета. /до вчера, де Sad/
Мишка, стискам палци за ову-то  ти /забавно е, че го наричаш уво, като уволнение от казарма Wink/. Моята овулация също трябава да е края на седмицата/ако въобщепри този стрес и сълзи имам такава/
Херка, Моренка,Гриз, Шоколадче, Леа, Дарилка,Фъстъчке и на вас специална благодарност за... ами за всичко!  bouquet ...

# 85
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Данидан, Голди, да знаете, че ви държа изкъсо за цигарите. Ще ви наблюдавам тайно със шпионския фотоапарат и само да ви видя в издънка Щрак! ще ви заснемам за назидание.  smile3532 smile3533 smile3533

Гриз, не бягай от отговорност. Ще ти окажем помощ, как няма да ти окажем, нъл си наш човек. Пък и какви комплименти ми правиш, благодаря ти!
Хайде казвайте кога да бъде срещата. Очакват се предложения. Само да напомня, че другата седмица Дари няма да е в БГ.

# 86
  • Мнения: 972
И вие ли ще организирате среща.  newsm10
Супер! Ще се радвам да се запозная с всичките ви.
Аз не пиша често, но редовно ви чета.
Напоследък съм в много песимистично настроение и затова не искам да развалям и вашето.

# 87
  • Мнения: 3 376
Хайде казвайте кога да бъде срещата. Очакват се предложения. Само да напомня, че другата седмица Дари няма да е в БГ.[/color][/b]
Ами за мен най-добри дни са понеделник, сряда и петък. Ако искате да го направим по-другата седмица, да може и Дари да се върне?

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Предлагам среща у старозагорско...стига сте ме игнорирали Twisted Evil Стоя и точа само зъби и риги текат...става страшно Mr. Green
Теди дай нещо диетично..вие като сте френски мадами аз не съм Crossing Arms За мен купа зеленце моля Mr. Green Малко съм нахална  Blush

# 89
  • Мнения: 1 329
Хайде казвайте кога да бъде срещата. Очакват се предложения. Само да напомня, че другата седмица Дари няма да е в БГ.[/color][/b]

УУУУУУУУУУУУ, ква чест, кво чудо....
То е вярно че на всяка манджа мирудия съм, ама хайде да изчакаме малко до другата среща. Тя моита кръв, на вино заприлича...
От както го няма мъжо само по маси и запивки ходя #Crazy. И довечера няма да пропусна - в клуб Ялта ще има откриване на новото списание MAXIM Mr. Green.
Ще има DJ- ка, която обича да пуска музика гола #Crazy. Ще я видим ние тази работа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт