Отговори
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Малко раничко се разписвам и създавам темата, но това е единствения начин да изпреваря Херкуууууууууууууууууууууу

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 4 212
ама супер заглавийце, погълна ме направо  Hug  Mr. Green от дале4 надуших де е бирата Flutter
дано да ми е на късмет и харалийската, 4е преглед4е ме 4ака, от га го приказвам  Flutter
Лека, спорна, плодоностна и купонджийска седмица и от мен красавици мои  Peace

# 2
  • Мнения: 4 970
Добро утро и от мен!Хубав ден и още по-хубава седмичка ви желая на всички! Party HugТеди, успя да изпревариш Хера! LaughingА с тази биричка.................... Rolling Eyesлелеее- много рано започваме SickДано не е "замаяна" седмицата поне,че миналата искам да я откъсна от календара - толковя неадекватна не съм била ooooh!Хайде- стига съм дрункала.Очаквам скоро да се събудите и да се разпишете!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добра да е седмицата и от мен  bouquet Изпревериха ме ей Mr. Green Ама така е като заспивам рано рано Crossing Arms
Теди последната недовършена думичка каква.... Mr. Green Питам само ей така.
Кичке...като чуеш за бира ти табанчетата ти се пукат от бързане Mr. Green

# 4
  • Мнения: 9 990
Добро утро и от мен!След депресивна събота и неделя,какво да ви кажа-чакам лелята съвсем скоро Confused
Иначе на всички желая повечко настроение и най-важното-крайно време е някой да се изниже от този форум,че да повлече и крак!Орисвам на близнаци Crazy!!!
П.С.нещо да съм пропуснала през тези два дена???  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 970
АМи - и аз не съм влизала през уикенда,защото пътувах извън София,но......ще наваксаме GrinningА иначе аз днес трябва да ходя отново за лекар.Стискайте палци нещата вече да се оправят.Сутринта рано-рано правих тест Shocked .Следобед ще чакам тълкуването от лекаря.

# 6
  • Мнения: 9 990
Велмарче,защо тест?Какво показа?Стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 7
  • Мнения: 1 329
Айде хайрлииска да е новата седмица Mr. Green

Сватбата мина супер, супер, супер - булката беше мнооооооого красива, но снимков мат`риал - утре, че не съм ги качила. Тъкмо да ви възбудя любопитството. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 970
Ами - трябваше тази сутрин да направя въпросния тест,защото се падал не знам си кой ден от ..... ooooh!То верно че трудно фокусирам,ама май започва да бледнее пак втова чертичка,което в случая е лошо.Целта на теста е да установи имало ли е бременност въобще,защото като ме гледа в петък,каза че матката е напълно чиста и няма и помен да е имало каквото и да било.Или напълно се е изчистила.Иска да види дали има остатъци от хормони.Подозрение за извънматочна има ,а ако е така....следва прием в болница и т.н. и т.н. SadАбе- лудницата все още продължава.Искам да се установи нещо най-накрая и дасе свършва с тези притеснения.

# 9
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Тейка, спешъли фор ю, тази седмица ще те черпя всеки ден с любимата ти марка бирица!

velmar , дано да няма усложнения при теб. Бог да те пази!

Херич, таз дума е с големи възможности. Всеки да слага колкото иска букви след първата и да състави дума, която най - много му харесва.

Дари, пак ще ни измъчваш, така ли?

# 10
  • Мнения: 9 990
Уф,аман!Аз имах един такъв случай лятото,имах си положителен тест,после ми дойде,ходих на Дофтор,който ми каза,че бременност е имало,ама не съм го задържала,ама се е изчистило всичко и т.н.Ако не бях бързала тест да правя,нямаше и да разбера!Дано при теб всичко е нормално!
Сега ме тресе параноята обаче,защото събота и неделя се чувствах като парцал,спах следобяд с детето ,ама и това не ми помогна,после си мерих температурата-37.2 TiredА не съм болна,старая се да не се вслушвам в тялото си и да търся признаци,все пак има още време и много,много ме е страх да не се потрети всичко,щото ми писнаааааааааа! ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Добро утро момичета Grinning Дано, както е писала Теди, тази седмица да донесе много радости!
Велмар, дано всичко се реши по най-лекия и безболезнен начин Praynig Наистина е много гадна неизвестността. Стискам ти палци!
Дари, пусни едно жокерче, де! Твоят тоалет какъв беше? Туй ми е любопитно newsm78 А то, че булката е била хубава, ясно Grinning
Аз още съм в очакване Sad Лелката ми спретна такъв номер, точно когато си записах час за преглед. Вече ми е 31 ден, а не идва. А гърдите ме болят само отстрани и съм сигурна, че ще дойде. Времето лети, на 22 съм на преглед и се изнервям вече #Cussing out
Като казах преглед: Тея, стискам палци за твоя преглед! И да кажеш как е минал.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Добрютро дами!

Аз луднах 2 дни - то не беше сватби, гости, цикли ...
Снощи разгеле ми дойде лелката, ама яко ме изтормози. Мисля като си иде да ида на лекар да ме прегледат какво беше туй чудо шантаво  Thinking Имам подозрение, че мие бил нисък (пак) прогестеронът и не се е пукнал фоликулът и затуй болки, закъснения... Ще видим  Crossing Arms

Велмар, миличка, дано не е извънматочна  Praynig Не че не се преживява, но мен ме изхвърли зад борда за доста време  ooooh!

Пенелопа, дано си добра орисница   bouquet

# 13
  • Мнения: 972
Добра седмичка и от мен!
Дано само хубави неща ни се случват.

# 14
  • Мнения: 2 015
Добро утро и от мен.И аз тази седмица ще ми трябва доста биричка и с..... luvbedДнес една приятелка,която е бременна preggo ми изпрати малко снимки photo и има едно щръкнало коремче.Вчера с мъжо малко се поскарахме bash ама като не ме слуша така ще бъде.От вчера пък нещо ми се вие свят Confounded.То небе напрежение, изпити,недоспиване,недояждане и накрая малко повече биричка и как няма да ми се виеее.Айде чао и успешна седмичка от мен.

Общи условия

Активация на акаунт