Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Своге

Дъщеря ми е на 5 месеца, а все още не и е паданло бебешкото оксмяване по тялото, челото и ушите. Навсякъде пише, че това ставало до 2 седмици след раждането. GP-то казва, че нямало проблем, щяло да се машне, но вече съм много притеснена.
Вие имали ли сте такъв проблем? Кога се махна? Къде да заведа детето на лекар за това?
Цитирай

Велико Търново

Няма страшно, ще падне. Станил се роди плешив, но ушите му бяха доста окосмени. На 6 месеца все още имаше. Сега си е с напълно нормално окосмяване навсякъде.
Цитирай

Своге

Благодаря ти!  bouquet
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Констанца до ден днешен е с доста "козина" по себе си. Чак тази година й поопада окосмяването по ушите. И аз се бях притеснила, но педито ми ме успокои, че за да има проблем, трябва да е мноооооооого по-зле. А дали не нещо наследствено?
Цитирай

Своге

Не мисля ,че е наследсвено, защото и аз и таткото сме с нормално окосмяване. Моето педи също ме успокоява, но аз си се притеснвам. Косъмчетата не са й големи  или тамни, но ги има.
Цитирай

София

Не мисля ,че е наследсвено, защото и аз и таткото сме с нормално окосмяване. Моето педи също ме успокоява, но аз си се притеснвам. Косъмчетата не са й големи  или тамни, но ги има.

А къде е окосмено бебето?
Моят малкия имаше косъмчета по крачетата, по гръбчето. Чаках да паднат, но  не дочаках. И досега си ги има. Може би вече са постоянните. Не разбрах как ги смени.
Въобще доста е космат, а е само на 9 години. Иначе всичко си му е наред. Ако беше пил лекарства, да кажеш - от това е. Но от три години и половина и това не се случва. Лекарите мълчат. Нормално било. 

Не се притеснявам, защото е момче. Но ако беше момиче сигурно щях да съм луднала.
Цитирай

Своге

По тялото има малко по гърба, това което ме притеснява най-много е челото и ушите. Челото и до веждите е цялото в косми, не много големи, но е неприято. По ушите не са много, но ги има.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.