«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
360-374 от 732 отговора

јнкета

“р€бва ли Ћейл€ да се върне при ќуз?

ћоже да изберете максимум 2 опции.
¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 0
  Ќе знам ,кажете,ще се съобраз€,имаше гласове за и против белите букви,тъй като сюжета е един,ако искате да ги махнем,защото изречението започва нормално,а свършва с бели букви.Ќ€ма смисъл.ѕочти висчки от нас зна€т какво се случва напред като ц€ло.“ова е само предложение,каквото реши мнозинството.
  ћангосива ,отговорила съм на въпроса ти в предни€ ми постинг,последното изречение.  Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 151
 Ќе знам ,кажете,ще се съобраз€,имаше гласове за и против белите букви,тъй като сюжета е един,ако искате да ги махнем,защото изречението започва нормално,а свършва с бели букви.Ќ€ма смисъл.ѕочти висчки от нас зна€т какво се случва напред като ц€ло.“ова е само предложение,каквото реши мнозинството.
  ћангосива ,отговорила съм на въпроса ти в предни€ ми постинг,последното изречение.  Peace
ћерси не съм забел€зала  bouquet bouquet bouquet
бб ƒали ƒжейда н€ма да опита да убие ќуз  Thinking ўом —ерхат им помага то€ с пистолета н€ма да е от мафи€та  newsm78
÷итирай

ћол€,за нищо,пак запов€дай  Hug   ЅЅ ј да попитам,май вкрайна сметка ќуз не се е развел с ƒжейда май,затова т€ точи ножовете  newsm78,€вно е решила,че като н€ма да е неин,н€ма да е на нико€,изкривено чувство за собственост,кой знае,гадаем,ама  като не разбираме думите  ooooh!
  јко искате докато н€ма крайно решение за ЅЅ ,нека спазваме досега установените правила,за да н€ма каша.¬сички бъдещи събити€ с еизписват с бели букви,докато не се реши друго?
÷итирай

Ќа брега

Naughty
“ака или иначе, форумът си е на основните списващи, които определ€т правилата. »ма основоположници, мога да ги назова, нека да кажат и отсекат- с ЅЅ или с „Ѕ.
Ќа който не му оттърва, да не чете!
» аз вече се ошашавих!
„еби, —оичка,  ралицата, јли –ъза  и още н€колко съфорумци са от самото начало. “е н€мат нищо против да пишем в прав текст.
Ќаистина знаем почти всичко за сериала. «ащо да се чудим как да пишем, вместо да се концентрираме   ј ¬ќ да пишем.
»стинските фенове отдаааааавна са напред с материала! Naughty
Ќе е ли така??
÷итирай

¬арна

ћол€,за нищо,пак запов€дай  Hug   ЅЅ ј да попитам,май вкрайна сметка ќуз не се е развел с ƒжейда май,затова т€ точи ножовете  newsm78,€вно е решила,че като н€ма да е неин,н€ма да е на нико€,изкривено чувство за собственост,кой знае,гадаем,ама  като не разбираме думите  ooooh!

Ќа мен пък ми казаха че бб ќуз дава нещо в зам€на на развода си с ƒжейда пари ли беше или нещо друго  newsm78 ќуз показвал документите че е разведен с ƒжейда ѕък й ’айрие вика на Ћейл€ мъжа ти това мъжа ти онова  Whistling ƒжейда обаче см€та че всичко е за нейни€ син защото носи фамили€та на ќуз а детето на Ћейл€ не е записано на името на ќуз ƒано да не са ме излъгали че са разведени  ooooh! ƒаже питах два пъти дали са сигурни че са разведени че да съм сигурна  Mr. Green
÷итирай

¬ мо€ си —¬я“

ћнени€: 66
Dartanian јми дон€къде  си права.  «а мен лично н€ма значение с ЅЅ или с „Ѕ,но има хора,които не са отначало тук,но може да имат различно мнение по-въпроса. Ќека да не ги дискриминираме,нали?  Peace

ралице,объркала си си първата част от ник-а. Ќе тр€бва да си Ћедена,а добрата кралица,ко€то ни спас€ва в труден момент. Ѕраво на теб!!! Ѕлагодар€ ти. “ози вари€т напълно ме устройва.   Peace  :bouquet:
÷итирай

ƒобре,ƒартан€н,аз само давам предложени€,за да н€ма объркване,иначе каквото реши мнозинството,вкрайна сметка обаче нека се вземат предвид всички мнени€.
   ћангосива,ЅЅ €сно,разбирам защо скача вече като лъвица.“€ знае,че и јху е негово дете,но документално не е така,тогава излиза,че н€ма никакви права според закона и сега вече идва така жадуваното от не€ отмъщение. “€ н€ма начин да пропусне,освен ако не й попречат.
÷итирай

¬ мо€ си —¬я“

ћнени€: 66

“ук Ћейл€ е много сладка.  Peace Love
÷итирай

ƒа,така е.» т€ има н€кой компроматни снимки,като всички,но като ц€ло има добродушно и мило излъчване,затова и ми е любимка.  Love
÷итирай

¬арна

ƒа,така е.» т€ има н€кой компроматни снимки,като всички,но като ц€ло има добродушно и мило излъчване,затова и ми е любимка.  Love
» на мен  Flutter Love
÷итирай

Ќа брега

Ќикого не дискриминирам!  ойто не иска да разбере какво става, да си чака незнайната дата на продължаване   излъчването на сериала.
јко не знаем как се развиват събити€та, какви ще ги дъвчем във форума. ƒа говорим за отдавна случили се неща,  означава да се връщаме назад в сериите, което аз не бих направила.
ѕисах н€колко поста без ЅЅ и чакам всеки момент н€кой да ме сръга в ребрата. Ќе знам какво да прав€???
 акто и да е!
 ажете какво правим? »ли да се пусне блиц анкета за ЅЅ и „Ѕ, или ..................... newsm78
ƒори и   тъпите депутати гласуват, за да са все пак в час и да продължават н€как си! #2gunfire
÷итирай

Вижте сега, относно предпазни средства имайте предвид, че те не са 100% сигурни. Аз знам доста случаи, в които двойките се пазят с презервативи и пак има издънким, така че случва се и то доста често. А Али Ръза според мен нарочно си е направил повечко деца с Хайрие, за да има голямо семейство. При тях си е напълно умишлено.
Мерси на Ледената кралица и на Magosniwa за информацията Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 675
 ато гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Ќе е само Ћейл€. Mr. Green

’ахахаха, да и аз това си мислех Mr. Green

Ћедената кралица, благодарности   bouquet

Dartanian
, детето не само че е новородено, ами и недоносено, само за панахиди е Confused гол€ма недомислица.
« ѕоследна редакци€: пн, 29 ное 2010, 19:52 от Marleen »
÷итирай

ћнени€: 1 254
„акай малко, мила Snejka,
какво общо има бизнеса с личните чувства?????
јко т€ не желае скъс€ване на дистанци€та, кой възпитан бизнесмен не би уважил нейното желание?
«начи не говорим за уважение и толерантност!
≈два 40 дни са минали от смъртта на ƒжем! “ова е толкова кратко време, јли  би тр€бвало да се удари по талибанската глава и да се сети, че това е нело€лно и глупаво.
ƒа не говорим за сексуален тормоз на работно м€сто!!
“ова е наказуемо! Ќамерил време да показва мераци #2gunfire #2gunfire

≈, малко се разпалих, но това е мое субективно мнение Embarassed Embarassed

ј т€ ако е по-акълеста, може да намери начин да се измъкне  лавирайки,  от ситуаци€та. Ќоооооооо, мнението ми за не€ не е толкова положително.  расива е, но направи толкова глупави неща, че се съмн€вам в здравото й мислене!
ƒа съм казала, че има нещо общо? ѕросто предполагам, защо т€ не е по-р€зка. Ќо не мисл€, че по н€какъв начин го насърчава, напротив достатъчно дистанцирана е. ќстаналите мнени€ за това колко е умна н€ма да ги коментирам. “ова, че прави необмислени постъпки пон€кога, не означава че н€ма акъл. ј още нищо не е направила специално с јли. ј за него си права - нагъл е.

charovnicaq
Eeee,  и какъв е смисълът от тези всички нейни ходове Thinking Thinking Thinking
ƒа има положение в обществото ,да може да не работи защото всичко ще и бъде усигорено ,но пак н€ма да е никак щастлива.»звод - никакъв (смисълът от ходовете и) Tired
“ова с неработенето е валидно за друг персонаж. Laughing ј положението в обществото - вече го има.

Magosniwa, благодар€ за информаци€та за нови€ епизод по канал ƒ.  Hug
ЅЅ: —ерхат е братът на убити€ мафиот, демек јли —унал. Wink
« ѕоследна редакци€: пн, 29 ное 2010, 20:33 от Snejka »
÷итирай

ћнени€: 64
≈ добре де, аз ли не разбирам-дете родено в законен брак или припознато носи името и фамили€та на баща си, а не на д€до си Naughty

«начи  аан носи името на ќуз, а јху на питай майка си- е тогава кой има законно право newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
360-374 от 732 отговора