Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 399
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Трябва ли Лейля да се върне при Оуз?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 360
  • Варна
  • Мнения: 2 287
 Не знам ,кажете,ще се съобразя,имаше гласове за и против белите букви,тъй като сюжета е един,ако искате да ги махнем,защото изречението започва нормално,а свършва с бели букви.Няма смисъл.Почти висчки от нас знаят какво се случва напред като цяло.Това е само предложение,каквото реши мнозинството.
  Мангосива ,отговорила съм на въпроса ти в предния ми постинг,последното изречение.  Peace
Мерси не съм забелязала   bouquet  bouquet  bouquet
бб Дали Джейда няма да опита да убие Оуз  Thinking Щом Серхат им помага тоя с пистолета няма да е от мафията  newsm78

# 361
  • Мнения: 0
  Моля,за нищо,пак заповядай  Hug   ББ А да попитам,май вкрайна сметка Оуз не се е развел с Джейда май,затова тя точи ножовете  newsm78,явно е решила,че като няма да е неин,няма да е на никоя,изкривено чувство за собственост,кой знае,гадаем,ама  като не разбираме думите  ooooh!
  Ако искате докато няма крайно решение за ББ ,нека спазваме досега установените правила,за да няма каша.Всички бъдещи събития с еизписват с бели букви,докато не се реши друго?

# 362
  • Мнения: 1
 Naughty
Така или иначе, форумът си е на основните списващи, които определят правилата. Има основоположници, мога да ги назова, нека да кажат и отсекат- с ББ или с ЧБ.
На който не му оттърва, да не чете!
И аз вече се ошашавих!
Чеби, Соичка, Кралицата, Али Ръза  и още няколко съфорумци са от самото начало. Те нямат нищо против да пишем в прав текст.
Наистина знаем почти всичко за сериала. Защо да се чудим как да пишем, вместо да се концентрираме  КАКВО да пишем.
Истинските фенове отдаааааавна са напред с материала! Naughty
Не е ли така??

# 363
  • Варна
  • Мнения: 2 287
  Моля,за нищо,пак заповядай  Hug   ББ А да попитам,май вкрайна сметка Оуз не се е развел с Джейда май,затова тя точи ножовете  newsm78,явно е решила,че като няма да е неин,няма да е на никоя,изкривено чувство за собственост,кой знае,гадаем,ама  като не разбираме думите  ooooh!
 
На мен пък ми казаха че бб Оуз дава нещо в замяна на развода си с Джейда пари ли беше или нещо друго  newsm78 Оуз показвал документите че е разведен с Джейда Пък й Хайрие вика на Лейля мъжа ти това мъжа ти онова  Whistling Джейда обаче смята че всичко е за нейния син защото носи фамилията на Оуз а детето на Лейля не е записано на името на Оуз Дано да не са ме излъгали че са разведени  ooooh! Даже питах два пъти дали са сигурни че са разведени че да съм сигурна  Mr. Green

# 364
  • Мнения: 66
Dartanian Ами донякъде  си права.  За мен лично няма значение с ББ или с ЧБ,но има хора,които не са отначало тук,но може да имат различно мнение по-въпроса. Нека да не ги дискриминираме,нали?  Peace

Кралице,объркала си си първата част от ник-а. Не трябва да си Ледена,а добрата кралица,която ни спасява в труден момент. Браво на теб!!! Благодаря ти. Този варият напълно ме устройва.   Peace  bouquet

# 365
  • Мнения: 0
   Добре,Дартанян,аз само давам предложения,за да няма объркване,иначе каквото реши мнозинството,вкрайна сметка обаче нека се вземат предвид всички мнения.
   Мангосива,ББ ясно,разбирам защо скача вече като лъвица.Тя знае,че и Аху е негово дете,но документално не е така,тогава излиза,че няма никакви права според закона и сега вече идва така жадуваното от нея отмъщение. Тя няма начин да пропусне,освен ако не й попречат.

# 366
  • Мнения: 66


Тук Лейля е много сладка.  Peace Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 0


Тук Лейля е много сладка.  Peace Heart Eyes
   Да,така е.И тя има някой компроматни снимки,като всички,но като цяло има добродушно и мило излъчване,затова и ми е любимка.  Heart Eyes

# 368
  • Варна
  • Мнения: 2 287


Тук Лейля е много сладка.  Peace Heart Eyes
   Да,така е.И тя има някой компроматни снимки,като всички,но като цяло има добродушно и мило излъчване,затова и ми е любимка.  Heart Eyes
И на мен  Flutter Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 1
Никого не дискриминирам! Който не иска да разбере какво става, да си чака незнайната дата на продължаване   излъчването на сериала.
Ако не знаем как се развиват събитията, какви ще ги дъвчем във форума. Да говорим за отдавна случили се неща,  означава да се връщаме назад в сериите, което аз не бих направила.
Писах няколко поста без ББ и чакам всеки момент някой да ме сръга в ребрата. Не знам какво да правя???
Както и да е!
Кажете какво правим? Или да се пусне блиц анкета за ББ и ЧБ, или ..................... newsm78
Дори и   тъпите депутати гласуват, за да са все пак в час и да продължават някак си! #2gunfire

# 370
  • Мнения: 1
Вижте сега, относно предпазни средства имайте предвид, че те не са 100% сигурни. Аз знам доста случаи, в които двойките се пазят с презервативи и пак има издънким, така че случва се и то доста често. А Али Ръза според мен нарочно си е направил повечко деца с Хайрие, за да има голямо семейство. При тях си е напълно умишлено.
Мерси на Ледената кралица и на Magosniwa за информацията Simple Smile

# 371
  • София
  • Мнения: 2 100
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green

Хахахаха, да и аз това си мислех Mr. Green

Ледената кралица, благодарности    bouquet

Dartanian
, детето не само че е новородено, ами и недоносено, само за панахиди е Confused голяма недомислица.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 19:52 от Marleen

# 372
  • Мнения: 8 299
Чакай малко, мила Snejka,
какво общо има бизнеса с личните чувства?????
Ако тя не желае скъсяване на дистанцията, кой възпитан бизнесмен не би уважил нейното желание?
Значи не говорим за уважение и толерантност!
Едва 40 дни са минали от смъртта на Джем! Това е толкова кратко време, Али  би трябвало да се удари по талибанската глава и да се сети, че това е нелоялно и глупаво.
Да не говорим за сексуален тормоз на работно място!!
Това е наказуемо! Намерил време да показва мераци #2gunfire #2gunfire

Е, малко се разпалих, но това е мое субективно мнение Embarassed Embarassed

А тя ако е по-акълеста, може да намери начин да се измъкне  лавирайки,  от ситуацията. Ноооооооо, мнението ми за нея не е толкова положително. Красива е, но направи толкова глупави неща, че се съмнявам в здравото й мислене!
Да съм казала, че има нещо общо? Просто предполагам, защо тя не е по-рязка. Но не мисля, че по някакъв начин го насърчава, напротив достатъчно дистанцирана е. Останалите мнения за това колко е умна няма да ги коментирам. Това, че прави необмислени постъпки понякога, не означава че няма акъл. А още нищо не е направила специално с Али. А за него си права - нагъл е.

charovnicaq
Eeee,  и какъв е смисълът от тези всички нейни ходове Thinking Thinking Thinking
Да има положение в обществото ,да може да не работи защото всичко ще и бъде усигорено ,но пак няма да е никак щастлива.Извод - никакъв (смисълът от ходовете и) Tired
Това с неработенето е валидно за друг персонаж. Laughing А положението в обществото - вече го има.

Magosniwa, благодаря за информацията за новия епизод по канал Д.  Hug
ББ: Серхат е братът на убития мафиот, демек Али Сунал. Wink

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 20:33 от Snejka

# 373
  • Мнения: 11 959
Е добре де, аз ли не разбирам-дете родено в законен брак или припознато носи името и фамилията на баща си, а не на дядо си Naughty

Значи Каан носи името на Оуз, а Аху на питай майка си- е тогава кой има законно право newsm78

# 374
  • Мнения: 186
Детето , ако е родено от законен брак, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО носи името на съпруга от майката.
Когато е родено извън брак и не е припознато, в акта за раждане трябва да пише баща неизвестен.
В този случай, за да не се лепва такова петно на детето, че е с неизвестен баща, законът допуска като баща на детето да бъде записан бащата на майката, т.е. дядото на детето.
За това обаче трябва и съгласие на дядото.

Общи условия

Активация на акаунт