Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 403
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Трябва ли Лейля да се върне при Оуз?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 720
  • Мнения: 0
Извинявам се за спама, но някой знае ли този "Плод" колко серии има. Дано да са малко и в началото на януари пак да сме засмени листопадки  Praynig

# 721
  • Мнения: 8 299
Добро утро. Да ви е сладко.

"Плода" е два сезона. Първият е 38 епизода, а вторият - 41 т.е. общо са 79 епизода. Но БТВ както ги режат...
Приятен ден!

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 08:29 от Snejka

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 287
Добро утро  Hug Hug Hug
Snejka скачам на масата   bouquet  bouquet  bouquet
За плода общо има 79 епизода  Първи сезон мисля че е 42 серии а втори от 43 до 79 С това темпо няма да свърши скоро

# 723
  • Мнения: 1 296
Хайде нещо свежо и от мен в днешния мрачен и студен ден Peace Радвам се, че е петък и че и тази седмица свърши Hug Хубав ден, момичета

# 724
  • Мнения: 8 299
Дано не завали сняг само.  ooooh!

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 287
Дано не завали сняг само.  ooooh!
И аз не искам сняг После ще се заледи и аз винаги падам  #Cussing out

# 726
  • Мнения: 1 296
Дано не завали сняг само.  ooooh!
Дано не завали сняг само.  ooooh!
И аз не искам сняг После ще се заледи и аз винаги падам  #Cussing out
hahaha hahaha hahahaПредставих си за миг Хайриета как би изглеждала, изтърсена в снега и надупарена да стане от поледицата Joy

# 727
  • Мнения: 8 299
И аз не искам сняг После ще се заледи и аз винаги падам  #Cussing out
И аз така. Какво правя, какво струвам - все се изтърсвам.  Wink

Да не е съвсем спам, една снимка от позитивните моменти в "Листопад".

# 728
  • Мнения: 1
Искам вече нова тема и нов трейлър  smile3521 wait smile3521

# 729
  • Мнения: 0
  Здравейте,много хубави маси за закуска сте спретнали,,особено плодовата пита на Царина  изглежда много апетитна  smile3502  Само малко спам сега-главната героиня от Плода-Бихтер е много красива,според мен е по-хубава от всички Листопадски героини,но все пак няма да е лошо д апуснат филма преди да го забравим съвсем. Какъв ли финал ще измислят-дано е нещо нормално,а не срутване на къщата  hahaha

# 730
  • Мнения: 1 296
Бихтер има нещо по детски чаровно и закачливо в себе си, докато например Неджля е красива, но с някаква студена и надменна красота. Говоря за поведение и красота на героинята във филма, защото във филма ролята й го изисква, а не за Фахрие Евджен като цяло, .

# 731

Общи условия

Активация на акаунт