Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 399
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Трябва ли Лейля да се върне при Оуз?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 330
  • Мнения: 8 299
За всичко си има време - и за ангелчето щеше да дойде.  Wink

# 331
  • Мнения: 4 544
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green

# 332
  • Мнения: 8 299
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 333
  • Мнения: 11 959
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green

Те затова и Текиниви са бол Rolling Eyes да негпворим за останалите Crazy

# 334
  • Варна
  • Мнения: 2 287
За всичко си има време - и за ангелчето щеше да дойде.  Wink
То в сериалите сценаристите решават кога му е дошло времето  Laughing В техните ръце всичко е възможно  Mr. Green

# 335
  • Мнения: 4 544
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green

Те затова и Текиниви са бол Rolling Eyes да негпворим за останалите Crazy
Laughing Laughing

# 336
  • Варна
  • Мнения: 2 287
Като гледам, във филма никой не е й чувал за презервативи... Не е само Лейля. Mr. Green

Те затова и Текиниви са бол Rolling Eyes да негпворим за останалите Crazy
Хубаво че Али Ръза бил някъде за 10 години че иначе щяха да са с 10 души повече  #Crazy #Crazy #Crazy

# 337
  • Мнения: 8 299
За всичко си има време - и за ангелчето щеше да дойде.  Wink
То в сериалите сценаристите решават кога му е дошло времето  Laughing В техните ръце всичко е възможно  Mr. Green
Laughing И това е вярно. hahaha

# 338
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Ами светска държава - важат светски закони, а не религиозни. Това официално. А иначе какво повелява моралът, повлиян от исляма - това вече е отделен въпрос. Факт е, че в ислямските държави, дори и да са светски, патриархалните норми са много по-строги и са силно повлияни от религията и Корана.

Така че Лейля и Оуз може да си живеят и без брак, законът им го разрешава, но моралът - не.

 Аз лично мисля, че дори и в големите турски градове, повечето хора се придържат към традициите. При ходенето ми в Турция се запознах с много наши изселници. Дори и за тях религиозните догми в Турция са прекалено ограничаващи и спазването им тежи.

# 339
  • Мнения: 0
   Само не разбрах ББ Неджля покани ли сестра си и брат си на помена или без тях,защото те са й нанесли най-тежките удари? А пък за тоя Али думи нямам-преследва я до дупка,докато не я покори ,няма да се спре,много я притиска.Ужасен е направо!

# 340
  • Мнения: 1
ВЪЗМУТЕНА СЪМ!!!!!
НЕ, не съм съгласна с поредното недоглеждане на сценаристите. Crossing Arms
Как може новородено, което трябва да се пази като рохко яйце, да го носят меко казано на майната си, не че и други толкова малки, не се е налагало да пътуват, ама пък на панахида!?!?!?! newsm78

Фикрет за пореден път си е мислела, че без нея няма да се състои дадено събитие!  
При цялото ми уважение към нея и феновете й!   Peace
Абе, ти си квачка и от полога встрани-нито крачка!!! Naughty Naughty
Кога се възстанови, та и до Истанбул да ходи с току-що родено бебе!

Не съм съгласна, не е правдоподобно!! Naughty Naughty


charovnica, толкова не харесвам Али, че по-никак от това, здраве му кажи!
Обаче, сестричките са  толкова непредвидими и поетапно се натрисат на пачи яйца!
Нали знаеш, каквото човек си направи сам, това и Господ не може да му го стори!!!

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 16:57 от Dartanian

# 341
  • Мнения: 8 299
Ледената кралица, забравих да ти благодаря за преразказа.   bouquet
ББ: И мен Али все повече ме дразни.  #2gunfire То бива притискане, бива, ама той за такт въобще ли не е чувал?

# 342
  • Мнения: 0
  Права си,Дартанян,Неджля трябва да го отреже рязко и категорично,както само тя си може,но й харесва неговото внимание,много набързо забрави Джем,много жалко за него,тя не го заслужаваше,той беше много повече от нея като човек,тя не го цени тогава,не го е оценила и сега и бъдещите й действия го доказват. И тя няма да се колебае още много дълго преди да скочи в леглото на Али, ако толкова лесно се лекуваше разбитото сърце,хората не трябваше да стават от леглото.

# 343
  • Мнения: 8 299
Чаровница, не си права за Неджля. Мисля, че беше достатъчно ясна и категорична при последния им разговор. Все пак не може да е прекалено рязка, защото й е бизнес партньор.

# 344
  • Мнения: 0
   Да,трудно е да балансира ,общо взето се движи по ръба на бръснача,може да избързвам със заключението,ще видим какво ще я подтикне към Али,може и аз да греша.Все пак си има начин да му покаже,че бизнесът си е бизнес и всичко спира дотук,а тя някак тихомълком го окуражава.Не се е изправила да му каже възпитано ккаво мисли.Той няма да се откаже сигурно,но поне малко ще се съобразява и няма да е толкова нахален.Тя също му дава безгласни аванси.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 16:42 от charovnica

Общи условия

Активация на акаунт