Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 404
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Трябва ли Лейля да се върне при Оуз?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 345
  • Мнения: 1
Чакай малко, мила Snejka,
какво общо има бизнеса с личните чувства?????
Ако тя не желае скъсяване на дистанцията, кой възпитан бизнесмен не би уважил нейното желание?
Значи не говорим за уважение и толерантност!
Едва 40 дни са минали от смъртта на Джем! Това е толкова кратко време, Али  би трябвало да се удари по талибанската глава и да се сети, че това е нелоялно и глупаво.
Да не говорим за сексуален тормоз на работно място!!
Това е наказуемо! Намерил време да показва мераци #2gunfire #2gunfire

Е, малко се разпалих, но това е мое субективно мнение Embarassed Embarassed

А тя ако е по-акълеста, може да намери начин да се измъкне  лавирайки,  от ситуацията. Ноооооооо, мнението ми за нея не е толкова положително. Красива е, но направи толкова глупави неща, че се съмнявам в здравото й мислене!

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 16:45 от Dartanian

# 346
  • Мнения: 106
Чакай малко, мила Snejka,
какво общо има бизнеса с личните чувства?????
Ако тя не желае скъсяване на дистанцията, кой възпитан бизнесмен не би уважил нейното желание?
Значи не говорим за уважение и толерантност!
Едва 40 дни са минали от смъртта на Джем! Това е толкова кратко време, Али  би трябвало да се удари по талибанската глава и да се сети, че това е нелоялно и глупаво.
Да не говорим за сексуален тормоз на работно място!!
Това е наказуемо! Намерил време да показва мераци #2gunfire #2gunfire

Е, малко се разпалих, но това е мое субективно мнение Embarassed Embarassed

А тя ако е по-акълеста, може да намери начин да се измъкне  лавирайки,  от ситуацията. Ноооооооо, мнението ми за нея не е толкова положително. Красива е, но направи толкова глупави неща, че се съмнявам м здравото й мислене!

Абсолютно съм съгласна с всичко Party Браво Дартанян Hug

# 347
  • Мнения: 0
              Мисля си,че Неджля е умна и не бих могла да оправдая заиграването й с Али с глупост.По-скоро тя си давамного ясна сметка за всичко и прави съвсем съзнателен избор.Ако искаше,отдавна да го е поставила на мястото му,но явно не. Тя отново разсъждава трезво кое е най-добре за нея-богат свободен мъж,който показва,че тя силно го интригува. Тя събира две и две и решава да действа /в бъдещите серии/,няма значение,че към момента не изпитва нищо към него.Той й е спасителната сламка в момента,която я разсейва.Не си взе поука от брака с Джем и сега ще допусне същата грешка-ще се обвърже с човек,към когото не изпитва нищо ,което истински да ги свързва. После ще има да се вайка,ама късно. Защо веднъж не потърси човек,с който да е щастлива според нейните разбирания не мога да разбера.Допусна много сериозни грешки в любовта,опари се,нарани и беше наранена,защо не си извади изводи не мога схвана.Как не разбра,че само богатството не може да обедини двама души,че искат много повече неща?  Докато не се научи,ще страда в любовта,освен ако не е абсолютен егоцентрик и не й трябва никой друг освен парите.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:11 от charovnica

# 348
  • Мнения: 1
charovnica ,
Eeee,  и какъв е смисълът от тези всички нейни ходове Thinking Thinking Thinking
Къде е умът й, за който говориш?? Умната Неджля!?!?

Хитрата сврака- с двата крака!! Често цитирам тази правдива българска пословица.  Много от героите  се оказаха в положение, което преди много постове бях писала- Като дупе в коприва!. Ни насам, ни натам! newsm78

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:15 от Dartanian

# 349
  • Мнения: 0
   Как какъв -да се омъжи отново,но не  за какъв да е мъж,отново да е богат и с положение в обществото,тя с простосмъртни без пари не може да се занимава  hahaha.Кака й Ферхунде добре я е обучила- в това отношение са си лика-прилика двечките.

# 350
  • Мнения: 106
charovnicaq
Eeee,  и какъв е смисълът от тези всички нейни ходове Thinking Thinking Thinking
Да има положение в обществото ,да може да не работи защото всичко ще и бъде усигорено ,но пак няма да е никак щастлива.Извод - никакъв (смисълът от ходовете и) Tired

Еддит - Чаровница писали сме по едно и също време Whistling

# 351
  • Мнения: 0
  Да,ама тя още това не го знае,само ние  hahaha.Освен това си мисля,че би работила,но е толкова голяма снобарка ,че не би понесла да се забърка с някой,който е на по-ниско стъпало от сегашното й.Но тя като беше бедна и невзрачна,забрави,направо не мога да понасям такива хора. Убедена съм обаче,че Али всекидневно ще й напомня,че иначе много ще хвърчи в небесата.
   Да,Ванилия,а явно и мислим еднакво   bouquet
   Неджля е умна-доказа го,завърши,работи,старае се да се докаже,а за това се искат качества,които не могат да й се отрекат.Друг е въпросът,че е пресметлива,не много мъдра ,горделива,егоистка и абсолютна снобарка,която мисли само за себе си.По-нататък ще го докаже категорично.Сборът от тези качества дава резултат-връзка с Али,която ще е катастрофа.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 17:22 от charovnica

# 352
  • Мнения: 106
  Да,ама тя още това не го знае,само ние  hahaha.Освен това си мисля,че би работила,но е толкова голяма снобарка ,че не би понесла да се забърка с някой,който е на по-ниско стъпало от сегашното й.Но тя като беше бедна и невзрачна,забрави,направо не мога да понасям такива хора. Убедена съм обаче,че Али всекидневно ще й напомня,че иначе много ще хвърчи в небесата.
   Да,Ванилия,а явно и мислим еднакво   bouquet

Дано Али я постави намясто Whistling Джем беше добра душица и не успя ,ама тоя ще и разкаже играта Twisted Evil ,което и заслужава де Tired *По-старите* се сещат може би как в началото като новодошла защитавах Неджля ,но спрях след извънредно малумните и действие с Оуз.Та това е друга тема Mr. Green За сега само Сузан я сритва там където и е мястото.
Чаровница Hug
Снежи ,Лилак и Серената къде сте? Joy Whistling

# 353
  • Варна
  • Мнения: 2 287

Резюме на 170 епизод с превод на nevinn
бб
Щастието се усмихва на Али Риза и на семейството му.
Решението за развод на Али и Нежля става повод за начало на вълнуващи дни за семейство  Текин.  Хайрие ханъм след разговора си с Нежля, предполага кой може да е виновен за това.  Според нея Ферхунде сега се опитва да развали семейството на  Нежля. Докато Ферхунде се отдава с пълни сили на новата си работа, разбира, че отношенията м/у Али и Нежля са много по - зле, отколкото е смятала - стигнали са вече края на връзката си. Ферхунде с "желание" подпомага края на тяхната връзка. Това, че в състоянието на Оуз няма никаква промяна, кара Шефкет постепенно да губи надежда. В този безнадежден момент той прави равносметка на своя живот и съжалява над това, което е правил. Фикрет се опитва да започне ново начало на живота си. Иска в трудни моменти да подкрепя семейството си и заедно с плановете, които прави  за бъдещето, остава  разочарована  от новината, че Тахсин няма свой собствен дом. Безмълвното сбогуване м/у Лейля и Оуз , е парченцето от пъзела, което изяснява всичко за Фикрет. Лейля,  безнадеждна, очаква състоянието на Оуз да се подобри, но плановете на Джейда са съвсем други. С всяка изминала минута, надеждата на Лейля угасва, но ръка за помощ и протяга Серхат. Лейля приема със съмнение тази помощ, но за семейство Текин, това е вест за началото на една дълго чакана пролет.

бб Сега ако за благодарност ми кажете кой е този Серхат  ще съм много щастлива   bouquet

# 354
  • Мнения: 0
   Али не е добричък като Джем.Само как изхвърли жена си-това още ми е пред очите,на Неджля с него ще й е много трудно,ще си намери майстора с него.Оуз ще й се види песен. И да,напълно си го заслужава. Сузан сържи твърд курс не й говори,малко и нея да я потретират,както тя неоснователно третира другите-сестра си и брат си.Но на това момиче главата му няма д ауври,ха дано до края нещо й  светне в главата,ама надали.
  Серхат не е ли брата на мафиота,дето Оуз го е убил? Джейда какво ли се кани да направи?

# 355
  • Мнения: 1 296
Не разрах обаче защо Тахсин остава без дом? Зная, че са разделени с Фикрет, но какво се случва и с тази новата им къща?

# 356
  • Варна
  • Мнения: 2 287
бб Ако Тахсин няма дом да взема децата и бабата и хоп у Али Ръза  Joy Тъкмо няма Фикрат да тича все към Истамбул  Laughing

# 357
  • Мнения: 106
Момичета и момчета последно с ББ ли пишем?Нека да решим ,защото един си пише с ЧБ друг с бели и става страхотна бъркотия.

# 358
  • Варна
  • Мнения: 2 287
Някой знае ли кой е Серхат  newsm78 Тоз да не е приятеля на Лейля Али Сунал  Thinking

# 359
  • Мнения: 0
  Не знам ,кажете,ще се съобразя,имаше гласове за и против белите букви,тъй като сюжета е един,ако искате да ги махнем,защото изречението започва нормално,а свършва с бели букви.Няма смисъл.Почти висчки от нас знаят какво се случва напред като цяло.Това е само предложение,каквото реши мнозинството.
  Мангосива ,отговорила съм на въпроса ти в предния ми постинг,последното изречение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт