ВМ-НВД- 4 част

  • 20 425
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 680
нали целта е да се освободим от мазнини, а не от вода, тогава защо да ни пречи солта?

# 31
  • Мнения: 4 176
нали целта е да се освободим от мазнини, а не от вода, тогава защо да ни пречи солта?
Ти сериозно ли или ме ебаваш?

# 32
  • Мнения: 903
Да бе тая сол, аз иначе ям доста безсолно, така че и киселото зеле отпада. Прясно май има и през зимата, но ще се купуват и мръвки. Зор работа е отслабването. newsm45

# 33
  • Мнения: 46 492
Пак се провалих  Confused

# 34
  • Мнения: 4 176
Провалена, развалена жека! smile3518

# 35
  • Мнения: 1 680
нали целта е да се освободим от мазнини, а не от вода, тогава защо да ни пречи солта?
Ти сериозно ли или ме ебаваш?

съвсем сериозно питам. Ако днес се набухам с 300гр. кисело зеле какво ще стане? Ще ми се пие много вода, ще пия, а няма да пикая, може утре сутрин да ми е леко подпухнало лицето, може да съм задържала 500мл. вода, но след още 24часа всичко ще се нормализира. Не мисля, че прекаляването със сол ще има дългосрочен ефект върху диетата ми - малко калории, малко въгрехидрати. Стига да съм на отрицателе енергиен баланс какъв е проблема?

# 36
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Еми аз около 3м. не бях съгрешавала в началото, но сега си позволявам, но умерено. Ако не вечерям- пия сокове и кафе вечер ( безкофеиново). Иначе не се издържа съвсем гладен.
Когато ям храна, естествено не пия сокове. Опитвам се да балансирам нещата някак си. Предимно гледам и когато ям да съм винаги леко гладна. Никога не се наяждам. Най-важното е да се свие стомаха. Нензам дали е грешна системата ми, но важното е че върши работа. Ето днес правих промени на лентичката си Laughing
Делят ме 2кг. до заветната 7 да се почви на екрана на катарЯ.
Ами супер, щом така действа!Аз пък да се оплача- вчера хапнах на закуска 1/4 ябълка и днес вече съм 1кг+ Close.А така обичам плодовеееее Cry.Ама няма да ги ям, мамка му Close
А тва за психологическата граница е много важно-ще видиш че като се появи заветната 7-мица нещата ще се развиват от самосебе си.
Затова вЕрвайте, вие слабеете! Mr. Green

# 37
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аааа забравих да попитам още нещо!

Виждам, че на повечето дечицата ви са по-големи, а аз още кърмя малката! Та дали този режим на хранене може да й повлияе по някакъв начин? Thinking Мисля си, че не би трябвало защото все пак си се хапва нормално, но определени неща. А немога да чакам да спра да я кърмя, че вече издивявам от 3г. или съм бременна или кърмя и вече приличам на слон!  261uu
Споко, т'ва е оптималният вариант за "кърмене и отслабване"!И аз кърмя, не ми се е отразило зле, на Марти също Wink

# 38
  • Мнения: 1 680
1/4 ябълко нито ти е внесла кой знае какви калории, нито ти е нарушила В-М-Б баланса. Не се втилясвай, угаждай си. Аз съм си позволила по 20гр. въглехидрат дневно да си го получа от каквото ме влезе - шоколод, солетки, туй-онуй. Свалям бавно, но постоянствам без да ми озгори душицата по нещо.

# 39
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Абе, права си, ама все ме гризе едно гадно чувство за вина Sad.Проблемът е в главата, не в дупето, както обича да казва мъжа ми Mr. Green

# 40
  • Мнения: 903
Днес се провалих. Embarassed Още не съм започнала и се поддадох на изкушението. Ама продължавам. Абе не бива да се изпада в крайности. Ако нарушиш малко диетата няма да напълнееш толкова, ама се разваля дисциплината. Аз имах една позната която за 2 година свали към 40 кг само като спря тестяно, сладко и газирано. Аз предидоста време го направих само за 6 месеца и бах -12кг. Ама после почнах едно плюскане ...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Джиджи, захвърли кантаря да отглежда паяжини и се отдай на НВД-то. След 2 седмици се мери пак, ако остане нещо от тебе.  Crazy Гагага. Ми тъй ами!
Аз още не мога се организирам. Ядоф много работи, ко ми стана?
А който ме знай съм диетична. Позор! Sunglasses

# 42
  • Мнения: 1 639
Стягайте се бе хора , Коледа иде ...за каква кльопачка става въпрос.... Crazy
 Аз сега се старя да не ям след 18:00Ч , къде ми се получава , къде не  Confused.....ама трябва 3 дена подред да го направя и ще ми е по-лесно ....

# 43
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Джиджи, захвърли кантаря да отглежда паяжини и се отдай на НВД-то. След 2 седмици се мери пак, ако остане нещо от тебе.  Crazy Гагага. Ми тъй ами!
Аз още не мога се организирам. Ядоф много работи, ко ми стана?
А който ме знай съм диетична. Позор! Sunglasses
Хм, Небесна убост моя, че то ако знайш след малкото ни вечерно излизане, после какви срамотии вършех-то не бяха питки, то не бяха шоколади-с цели лешници, с половини.......ужааааааасТ.
Пък и не се възползвах от поканата ти за танци, та да смъкна някое друго килце Heart Eyes.Ама тая сряда съм на линия, танци-манци..., джиджи-биджи..., туй-онуй... Mr. Green
Между другото, какво мислите ще се получи ако комбинирам НВД-то със съседската тема за лимоните??? newsm78.Тъй мисля аз,от утре!!!

# 44
  • Мнения: 1 547
Джиджи , пробвай лимоните. Киселаж голям, но действа. Не знам дали от не особеното ми сериозно НВД, или от лимоните, съм доста поолекнала, а обиколките са се смалили, щот ми падат гащите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт