Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 901
  • 686
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 568
" Когато всички мислят еднакво, значи никой не мисли достатъчно"

# 661
  • Мнения: 3 034
Благодаря за топлото посрещане!  Hug На рожденичката днес - късмет на всяка крачка!   bouquet

Klemy , моята нова поръчка за работа е залепена на картата ми - разпечатах си картинка, където една ръка подписва нещо и написах на това листче професията и заплатата, залепено е в сектора на работата - отдолу по средата на картата. Чекът със заплатата горе вляво в зоната на парите.

joya , имам една карта, с толкова желание съм я правила, че едва ли скоро ще я заменя.  Grinning Когато се изпълни някое желание го отлепям и слагам нещо друго, като на мястото на старото първо пиша Благодаря. Картата ми не е виждана от други, така го разбирам аз. Като тие най-важно здравето го засили с две зони - можеш да ползваш зоната около твошта снимка в средата + зоната веднага отляво - моята е така.

За картата на желанията да допълня, че никога не съм се водела само от лунни фази, има желания, които съм слагала когато ми се е искало. Важно е какво усещане имате в този момент - ако сте мрачни и най-подходящият лунен ден е неподходящ всъщност. И обратното - ако ви идва отвътре, лепете смело и се наслаждавайте, това зарежда картата ви по-добре от всички луни във Вселената.  Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен!
В темата попаднах преди година и четири месеца, след една много тежка загуба за мен, имах нужда от опорна точка, за да се справя със ситуацията и болката, и благодарение на една много мила мама попаднах тук, после последва още една загуба, от различно естество, но беше пореден удар срещу мен и благодарение на тази тема успях да се съвзема, тогава непрекъснато питах, ЗАЩО, ЗАЩО се случи, сега приемам загубите със спокойствие и осъзнавам, че са дошли, за да науча много неща.От както чета тук съм правила два-три ритуала, за сега нямам сбъднато желание от тях, но това няма значение... Научих много по важни неща, научих се да ценя и да съм благодарна за това което имам, научих се да живея тук и сега, а не да чакам нещо специално, за да съм щастлива, научих се, че дори днес вдишвайки студения въздух изживявам вълшебство, защото съм жива, защото съм здрава, защото със сетивата си мога да почувствам красотата и на студа. Преди време във дни като днешния негодувах, че е студено и сумрачно, че не обичам зимата и мисли и чувства от този род. Сега си промених нагласите, учещам, че вървя към себе си, но усещам и че имам още дълъг път да извървя, но осъзнавам, че това е жизненоважно, не само за мен, а и за детето, което възпитавам...
Благо-даря на всички момичета, които са тук и специално благодаря на Лени за огромния труд който полага, за да ни приюти край това топло, положително, виртуално огнище.   bouquet

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 17:23 от Kaastel

# 663
  • Мнения: 958
simplyaven, благодаря  Hug
В моята карта съм заложила главно здраве, и едни доста далечни цели, може би за след година, така както виждам нещата. За съжаление не знам как да ги конкретизирам, и затова умувам. Иначе идеята за договора за работа е чудесна, ясно, точно и конкретно. Предполагам че ще важи и за другите ни цели.

За мен темата също е много вдъхновяваща, и много позитивна, за съжаление последните страници, и споровете, малко я нагнетяват, но това ще отмине. Аз лично нямам против различните мнения, нито имам против присъствието на хора, с различни гледни точки, напротив интересно е да се прочете нещо различно.
Така че моля приемайте различните, вслушвайте се в тях и си вадете поуки, някой ден може да е от полза.
Всяко нещо което ни се случва, има смисъл.
Бъдете чисти в словото си и  не приемайте нищо лично  Peace

# 664
  • Мнения: 46
 Hug Мили момичета,обичам ви! Благодаря,че споделяте,благодаря,че внасяте светлинка в живота ми, благодаря,че се променям всеки
ден към по-добро! Прекрасни сте!  newsm51
На празнуващите момичета - много любов и светлина! Мила,фенка съм ти,възхищавам ти се !
simplyaven, благодаря! Толкова навременно идва написаното от теб!  Hug
Радвам се,че пак е станало много уютно и хубаво в темата!
Пожелавам ви хубава вечер,изпълнена с чудеса и вълшебства!

# 665
  • Мнения: 146
Много неща са верни, много не са - защото за мен лично това са персонални усещания. Тоест, нито Норбеков, нито Хей, нито азз сме в състояние да ги формулираме за някой друг. Така си мисля. Ето, аз мога да отговоря с "Не, надеждата никога не ме е карала да се чувствам зле, предадена, обезверена..." Но аз не приемам "надявам се" пасивно, защото така погледнато и "вярвам" може да се види в същата светлина - нещо някъде, отнякъде ще ни възнагради за тази вяра с живот цветя и рози. Но това наистина са много лични усещания, за които не се наемам да споря, не бих ги се опивала и да ги формулирам на мястото на Норбеков, от него написаното на мен ми е чуждо.  Wink

П.С. Да виним нещо друго за една непусната навреме любов е още по-пасивно. Но аз избирам да се приема каквато съм и не виня никого и нищо. Казвам си "Това съм аз, така обичам аз" и толкоз. Правилно, грешно, кой съди? Но не виня надеждата, времето и т/н/ за собствения си път.  Peace

[ И пак си мисля- колко е индивидуално, както казва Symplyaven- зависи, кой как го чувства. Има хора, които точно от отчаяние правят решителната крачка и тя е успешна.
 Hug

Не го споделих за да споря, просто както казах вече напоследък нещо ме провокира да мисля по темата. Да, понякога казваме една и съща дума, а говорим за размични неща дефакто - зависимост от нашето разбиране или усещане за съответното нещо... Норбеков дори не съм чела, защото руските източници са ми чужди не са "моите" източници...
 Peace

За малкото време, през което чета тази тема и книги с подобна тематика, без самата аз да си давам сметка, успях да изляза от капана на собствените си страхове и ограничения.
Припомних си, че някъде в мен се крие силна, креативна и амбициозна личност, която обаче съм забутала във възможно най-тъмния и прашен ъгъл.
Когато човек е наясно с това, което иска, е много лесно да намери начин как да го реализира. На такива хора съдбата, Вселената, Господ /или който в каквато сила вярва/ му се усмихват и съдействат. Когато си готов да отвориш широко очи, тогава виждаш и всички възможности, които щедро ти се предлагат.
 Промяната идва отвътре навън.
Много ми хареса  Peace
Итова...
Хареса ми дискусията за надеждата.Аз мисля,че с надежда и с вяра е добре да се гледа в бъдещето,но още по добре е с твърдата увереност,че това което искаме непремено ще се случи и то точно както го желаем.Т.е.аз не искам и не се надявам нещо да се случи -аз имам намерение и знам че ще се случи.Все едно отиваме да си купим вестник.Първа стъпка помисляме че ни тряба вестник,втора стъпка отиваме да си го купим и си го купуваме той е наш.Нали през цялото време нито сме се съмнявали нито сме се надявали просто сме знаели,че е в павильона и ще го имаме.Ако успеем да не придаваме голяма важност на това което желаем,ако успеем да сме сигурни дълбоко в себе си че това е за нас, защото така сме решили,достойни сме за него,мисля,че ще го получим.
Момичета,темата отново стана много интересна      bouquet
Благодаря и за линка с подправките  Heart Eyes
И наистина темата някакси си смени енергията... като пролет е  Grinning  bouquet

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 18:26 от miniemouse

# 666
  • Мнения: 3 034
Всяка тема понякога има нужда от малко свежа кръв (не визирам конкретно себе си!). Както и в живота - ако сме зациклили и помолим за помощ, обикновено тя идва с нови, различни хора - поне при мен. И започва нов етап.  Grinning

След малко ще ви пусна моите коледни вълшебства, с такива ежедневни магийки се зареждам тези дни.  Grinning

# 667
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Момичета, благодаря ви от сърце за пожеланията! Да ви се връщат, умножени стократно!!!  Hug Hug Hug

Тайната - ден 104(беше отдавна, но ми се вижда подходящо)  Hug

Цитат
Трябва да бъдеш щастлив сега, за да внесеш щастие в живота си чрез закона за привличането. Формулата е проста. Щастието привлича щастие.

И все пак хората си намират какви ли не оправдания защо не могат да бъдат щастливи.
Оправдават се с дълговете си, със здравето си, с връзките си и какво ли още не като причина защо не използват тази приста формула. Но формулата, това е законът.

Без значение какво е оправданието, ако не започнеш да се чувстваш щастлив въпреки него, ти не можеш да привлечеш щастие. Законът за привличането ти казва: "Бъди щастлив сега и докато си щастлив, ще ти давам неограничено щастие."

# 668
  • Мнения: 3 034
Ето с какшо се занимаваме ние със сина ми вкъщи - коледни магийки.  Grinning

Пеперуда за елхата - годината беше предизвикателство, някои неща си отидоха, но е време да разтворим криле и напред към новото.  Grinning

Личен Дядо Коледа - естествено претоварен със сладости и злато, задава се откъм най-благоприятното ми фън-шуй направление.  Mr. Green

Всичко, което приготвям за празниците наричам: сладките по форми - звезда за успехи, ботушче за уют и изобилие, елхичка за здраве, снежен човек за връзки/семейно щастие; златни монети за богатство - като река съм ги направила, и те откъм най-благоприятното ми фън-шуй направление  Grinning ; семенца, семки за изобилие и т.н. Тази година ги подредих и според посоките, сложих и лентички в златно и зелено за богатство и здраве...

Купих и различни бобчета, за да идва изобилието от различни места, да е разнообразна и пълна годината. И така.  Grinning



На мен ежедневните магийки ми поддържат енергията най-вече. Затова и картата си съзерцавам всеки ден.  Heart Eyes

# 669
  • Мнения: 146
За мен точно това са най-истинските ритуали - правенето на нещо с любов. То е и като вид медитация... Поглъща ни, дава ни енергия.. Първо ние се чувстваме добре, после превдаваме това на другите под формата на подарък или дори само под формата на нашето вибриращо с толожителни вибрации поле...
А и  както е цитирала Мила - щастието привлича щастие...
 Hug

PS И аз от около 2 седмици забърквам коледни магийки и им се радвам Simple Smile))

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 20:32 от miniemouse

# 670
  • Мнения: 3 034
Да, аз затова написах, че ритуали всякакви правя, стига да ме изпълват вътрешно с радост, да ме зареждат. А от друга страна аз дълбоко вярвам в Коледното време и не бих пропуснала и миг без да забъркам някоя добра магийка.  Grinning

# 671
  • Мнения: 146
Ох не искам да ствам досадна с реплики, ама май точно духа на коледното чудо ни помогна да направим магийка, която да вдъхне нова  градивна енергия на темата.
 Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 3 034
Е, аз се надявам, че не сме досадни в случая.  Embarassed За да не е съвсем спам, аз много се забавлявам и с изготвянето на моя личен осъществяващ се хороскоп за 2011 от онзи руски сайт www.magiswish.ru . На Нова Година ще му запаля едни бесни бенгалски огньове наоколо да го активирам с фойерверки.  Mr. Green Също и писане на късметчета, които си складирам в темичката в Любими рецепти.  Grinning

# 673
  • Мнения: 620
simplyaven   , чудесна украска си спратнала, идеята ти е супер за наричането Hug

# 674
  • Мнения: 3 034
Благодаря ти.  Hug Всъщност ги пуснах с идеята някой ако има нужда да заеме идейка, да се зареди малко... Така де.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт