Спите ли с бебетата си?

  • 1 417
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 877
Да, от както се е родила.
Стана спонтанно, без много да го мисля. Чувстваме се перфектно, баща и не ще и дума да става да спи по-далеч. Много е приятно, а за кърмеща майка направо си е препоръчително.

# 16
  • Мнения: 786
Вики вече е на 1.1 год. и продължаваме  да спим заедно.Много е удобно за нощното кърмене. Тя вече си знае и къде е и  още по-лесно.Някой път като я оставя да спи в кошарата и нощното ставане ме съсипва.На сутринта не съм на себе си.Сега и никне кътник и на нощ понякога се буди по 5-6 пъти,но като е до мен и си посмучи от "моя биберон" и бързо се успокоява.

# 17
  • Мнения: 2 000
Докато кърмех Митко той си спеше между нас, щото си сучеше поне по 1 път нощем. Абе голямо си е удобство - хем си спиш, хем като заплаче бебето му дадеш цицата и така всички доволни. И така докато стана на 1 година. Откакто се отбихме взехме да го учим да си спи в кошарата. Малко се оказа мисията невъзможна. Сега заспива при мен. Баща му го слага в кошарата и я бута до нашето легло. Той като се събуди през нощта и се домъква до мен и така осъмваме. Не се оплаквам. Голям ми е кеф сутрин като се събудим и Митко да ме гушне.

# 18
  • Мнения: 414
И ние сме на редичка. Мама, татко, бебе, батко. Матраци на земята, един до друг, има място за всички. Илко е на 2 г. и 6 м. и от няколко дни сме му преместили неговият матрак в другият край на стаята, че вече стигаха до вратата Simple Smile, направихме му "къщичка" между стената и шкафа, натрупани са му плюшките, има картинки по стената около него, нямаше нищо против, даже при подканяне и примолване не иска да спи вече при нас, иска си в "къщата", така че ето че няма страшно, няма да спят при нас до сватбата Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 896
Да. Бях луднала от ставане през ноща. И таткото я остави при нас. Сега даже са си сменили леглата, че иначе ни е тясно.

# 20
  • Мнения: 1 896
Да, от четвъртия месец. Толкова по-леко и гладко върви всичко, че се чувствам тъпо дето не сме започнали по-рано. В четвъртия месец имахме стачка и тогава се кърмехме основно по време на сън и така открихме топлата вода. А като почнаха да никнат зъбите не мисля че щяхме да издържим да ставаме и да се носим обратно до леглото сто пъти на нощ.
Сега си спи в нашето легло, защото бебешкото кошче му умаля, но като се преместим скоро, ще си има детско легло долепено до нашето със свалена решетка.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Всички спим заедно.Той си има креватче, но е долепено до спалнята.Нощем вече не суче, така че пристига при нас чак сутринта, когато се кърмим и спим още малко smile3524Преди като сучеше по цяла нощ, спеше до мене на спалнята, а тати беше командирован.Ще изчакам още малко да се отучи да се буди съвсем и ще го местя в отделна стая.

# 22
  • Мнения: 663
Да още от началото.Това нощно ставане,равно на недоспиване ми изсмукваше силиците.Аз съм от хората,които без сън са като болни и това ми носи малко повече спокойствие, и леглото ни е голямо.Само се чудя как ще го отвикваме ,като стане по-голям.

# 23
  • Мнения: 7 106
Първите 1-2 месеца и аз се опитвах да притичвам между спалнята и кошчето, докато не се светнах, че ще ми е много по удобно да ми е под ръка. Затова я взех при мен, а тати го командировахме в друга стая. Сега от доста време вече не се буди нощем да суче, но на мен ми е толкова приятно да си я гушкам нощем, че още се правя на разсеяна. Но мисля на пролет, живот и здраве, да я оставя да разполага със стаята си, както намери за добре Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 830
Не никога не съм ги взимала да спят в нашето легло . Голямата до 8 месец спеше в стаята ни , след това в детската , малката до 6 -тия - после при кака си . Сутрин дотичват да ни събудят и да се гушкаме всички на спалнята Simple Smile .   
Честно казано , опитвах с голямата , но тя имаше колики и само права и беше добре , т.е. не се успокояваше при нас в леглото . И се отказах .

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Да! За тази цел купихме и по-голямо легло. Малкият спи много по-продължително и спокойно, ако не е сам.

# 26
  • Мнения: 4 242
От втория месец спим заедно. Така ми е по лесно, спокойно и мързеливо. Blush Вече не се будя изобщо освен ако не ме ухапе, сама си се обслужва. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 057
Да, нощното кърмене го правим на спалнята. Той яде, аз спя. Дори не се оригва Laughing

# 28
  • Мнения: 1 107
Не, никога досега. Ако случайно изгладнее през нощта, което от втория месец насам се случва много рядко, просто си го взимам от кошарката, която е до нашата спалня  Wink
Иначе си го гушкаме при нас сутрин, когато е вече буден  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 502
Ние, също сме в клуба. Хич не ми се ще да е така, ама откакто почнаха пустите зъби, непрекъснато се събужда и мен ми писва да ставам, а и с риск да се повторя, спи много по-спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт