Какво правите когато не ви се готви?

  • 1 939
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 777
Имам такива умопомрачителни моменти, в които не ми се припарва в кухнята. А трябва да се яде?
Наблизо има пицария, но ми е писнало. А и не може всеки ден да ходим по ресторанти особено с дечко.

Аз практикувам купуване на сготвено от Хит, че ми е близо, но вече опитах всичко и сега Rolling Eyes newsm78
Днес ми е особено мързеливо е неготвенско.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
1. Поръчвам готова храна - обикновено китайско.
2. Взимам готова храна от хипермаркета или кварталния магазин.
3. Взимам нещо супербързо за правене без мое участие - хапки за пържене във фритюрник, готова пица, паста за бързо варене Amore Mio, бутер-нещо си...
4. Организирам гости у майка ми с преспиване, обикновено уикенда.

# 2
  • Мнения: 5 370
до нас има бистро "Мамбо"- та оттам направо взимам готвена храна,а и е разнообразна. Хем вълкът сит,хем Ягнето цяло. Flutter

# 3
  • Мнения: 3 777
Бу точка 4 страшно ми хареса-ама няма, мама е на 300 км, свеки на 500.
3 отпада автоматично - мъжът полуфабрикати не яде!
Само готвено, топло и прясно, да не е претопляно - просто съм се уредила Laughing

За днес сложих да се вари някаква супа глупава, че става бързо, но само с това не може и сега блаженно стоя пред компютъра.

Сърдечко в бистрата готвят ли? Аз защо си мисля че бисто е кафене със сандвичи примерно...или съм се заблудила newsm78

# 4
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
amam.bg поръчвам си храна за вкъщи Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Обикновено устройвам вечер на сандвичи или на пържени картофи.
Всъщност са доста такива вечери  Crossing Arms ooooh! Tired

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Само готвено, топло и прясно, да не е претопляно - просто съм се уредила Laughing
Като е тъй - аз бих го тъпкала с Аморе Мио до припадък...има 2 вида на Маги и още 3-4 на други марки...да се научи той как не се ядат полуфабрикати Simple Smile Иначе по всички изисквания на мъжО ти отговарят Simple Smile само моя се мръщи, че като бивш готвач на италианска кухня паста и пица не ще да помирише, а аз умирам за тях.

# 7
  • Мнения: 2 000
Правя нещо набързо като омлети, бъркани яйца или яйца със зеленчуци. Освен това лятото си затворихме в буркани салата"Ропотамо" и лютеница, и когато не ми се готви отваряме от тях и си хапваме. Също сандвичите са мързеливо решение. Последния вариант е да си поръчаме пици по телефона.

# 8
  • Мнения: 5 370
Бу точка 4 страшно ми хареса-ама няма, мама е на 300 км, свеки на 500.
3 отпада автоматично - мъжът полуфабрикати не яде!
Само готвено, топло и прясно, да не е претопляно - просто съм се уредила Laughing

За днес сложих да се вари някаква супа глупава, че става бързо, но само с това не може и сега блаженно стоя пред компютъра.

Сърдечко в бистрата готвят ли? Аз защо си мисля че бисто е кафене със сандвичи примерно...или съм се заблудила newsm78
Абе то и аз таска съм си мислила,ама така са го кръстили.
Истината е да намериш нещо наблизо до вас,където готвят дом.храна.Аз многоо често спасявам така положението.

# 9
  • Мнения: 1 999
Взимаме си или китайско, или поръчваме пици за в къщи или пък си взимаме готови сготвени или печени на скара неща от Била. Grinning

# 10
  • Мнения: 5 577
Гладуваме.  Crazy

Шегичка.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 746
Купуваме от вън, или поръчваме по нет-а

# 12
  • Мнения: 5 317
и аз взимам нещо готово.

# 13
  • Мнения: 1 259
Поръчваме най-често китайска храна или пица. Mr. Green

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Когато съвсем, ама съвсем не ми се готви мъжа маже сандвичи и за двамата,ако съм му ядосана и затова не готвя ходи да яде при майка си (на горния етаж), а ако просто ме мързи излизаме да ядем навън.

Общи условия

Активация на акаунт