"Космати" ботуши

  • 14 188
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
На мен нещо не ми допадат този тип ботуши......

Всъщност и аз, като копче - да имам ниски, високи и н'ам си к'ви други - да, за разнообразие. Иначе, тц Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 3 611
Ама тези косматки пак ли са на мода?Аз скоро обикалях магазините и не видях такива много.


Не, вече не са на мода, макар да има тук таме такива по магаzините.



На пръв поглед ето един линк http://web.schwab.de/aktion/shop.php?id=sh1720144

Иначе можете да търсите в гугъл под думата Stiefel (mit Fell).

www.otto.de

# 62
  • Мнения: 3 050
Харесвам кафевите -щяха да са и още по-сладурски ако са в нещо като бордо или розово... Peace
Иначе и аз си взех тази година защото ми харесаха.Случайно си ги харесах в един магазин-с велур и пухенко, но то не е толкова много както на снимките и не е надолу-нося ги когато не вали така че все още не са изцапани слава богу...
Blush

# 63
  • Мнения: 1 101
Третите ми харесаха най-много  Wink

# 64
  • Мнения: 2 386

Ама тези косматки пак ли са на мода?Аз скоро обикалях магазините и не видях такива много.


Слабо ме интересува модата при обувките..за мен те са по-скоро колекционерско хоби  Naughty

# 65
  • Мнения: 155
Хубави са ботушите, но не бих си ги купила, нито носила. Просто стилът ми е  друг!

# 66
  • Мнения: 8 917
Хубави са ботушите, но не бих си ги купила, нито носила. Просто стилът ми е  друг!

Също не си се представям с такива Stop

# 67
  • София
  • Мнения: 35 941
Хубави са ботушите, но не бих си ги купила, нито носила. Просто стилът ми е  друг!
Peace И при мен е така.

# 68
  • Мнения: 5 362
Най ми харесаха последните.
Как се почиства такава обувка?Много са красиви,а сигурно и удобни,но като се изцапа...?

Общи условия

Активация на акаунт