"Космати" ботуши

  • 14 178
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
В момента тук са много модерни и яко съм се навила да си купя, само се чудя какви по- точно. Ще ми се от най- косматите, ама тука както няма сняг, ми само дъжд и кал хич не ми е ясно как ще ги чистя.
Ето 3 примера, дайте си моля мнението.  Hug







Тея всъщност най-много ми харесват ама са ми малко "тежички", ты че отпадат като вариант.

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 20:34 от arrows

# 1
  • Мнения: 398
тъмнокафявите на първия ред мо харесват най-много. Бих си ги купила   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен последните ми харесват най-много и поне космите не им падат до подметката та няма да можеш да ги каляш много. И колко толкова тежки са?

# 3
  • Мнения: 3 461
На първата картинка и трите ми харесват,цвета зависи от това с  какъв тоалет и чанта ще ги съчетаеш.И на мен ми харесват много "косматите",но си трябва тънко краче за тази цел.На дъщеря ми купих такива от Зара,вече ги сефтоса с една мини поличка,въпреки,че тук все още е топло.Вземи си и рунтава чанта или елек.

# 4
  • Мнения: 2 407
На мен всички ми харесват.Много са манияшки!

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много са готини всичките! Аз си харесах с топченцата (падам си по бебешката мода  Embarassed - синьо, розово, пухкаво и топченца. Все си харесвам бебешорски дрехи, защо не шият по-големи, защо?) Имаше едно палто на "Селин" , комбинирано с шапка с топченца, о-о-ох... Отплеснах се.
Харесват ми много, но не бих си купила. Два дена по софийските улици и ще им се сплъсти козинката.  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз имам такива ботуши като снимка 1, но са целите в косми, никъде не се вижда велур или кожа, имам ги от 15 год. донесени са ми от Норвегия.
Беше ме срам да ги нося, само когато съм ходила на планина съм ги обувала, но и там ме гледаха #Crazy. Сега вече с кеф ще си ги обуя (дано има сняг )

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
 Sick Много ми е..."тарзанска" тая мода нещо ThinkingА може би просто не съм свикнала с вида им на тия чепичета newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
Влюбих се в последния модел Grinning

# 9
  • Мнения: 1 464
Харесват ми вторите newsm10

# 10
  • Мнения: 5 577
Всички са страхотни, вземи си които ти стоят наи-добре.

# 11
  • Мнения: 130
Най-фиешан са първите, но също така хубави, само дето по-практични са тъмнокафевите. Тези, които са космати до долу после стават на г*з! Днес видях едно момиче с такива и долу козинката беше станала отвратителна - сплъстена, мръсна!
P.S. Купи си шампоан против бълхи.  Mr. Green

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Всичките ми харесаха,но първите два ми взеха очите Grinning

# 13
  • Мнения: 10 758
Вторите и червените ми харесват много.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Всичките ми харесаха,но първите два ми взеха очите Grinning
първите ги има по магазините в Б-с и никак не бяха скъпи (60-70 лв), по принцип харесвам космати ботушки, но не ги намирам за практични  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт