«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

‘илми и “¬ сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 726 отговора

јнкета

ќсвен «драчните герои кои са другите ви кенди любимци?

ћоже да изберете максимум 3 опции.
¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 2

¬ъведение за новодошлите “емата е посветена на поредицата "«драч"/"Twilight" -сагата на —тефени ћайер, състо€ща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмови€ франчайз, който пренас€ книгите на големи€ екран. ѕърви€т филм- "«драч" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на втори€т- "Ќоволуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. “рети€т филм- "«атъмнение" усп€хме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части, —нимките ще започнат пред септември/октомври тази година /2010/. ћакар предварително предназначени за тинейджъри, "«драч"- сагата и първи€т филм се оказват феномен, обхващащ по-широка публика, включително майки и жени над 25 години, както доста от нас в темата тук. √лавни€т артист- 24 годишни€ англичанин –обърт ѕатинсън, изпълн€ващ рол€та на вампира ≈дуард, в момента е най-"горещото име" в ’оливуд и обект на внимание от женската публика между 10 до 110 годишна възраст. Ќикой не може напълно да об€сни мани€та по "«драч" поредицата (особено защото и книгите, и филма имат своите слабости), но благодарение на интернет- блоговете, фенските сайтове и форуми- т€ непрекъснато расте и ние се радваме, че сме част от не€, и че по н€какво щастливо стечение на обсто€телствата сме открили тази вселена от герои Smile . Ќад€ваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас «драчът в душата не ни пуска и €нма изгледи това да стане. ќсвен като м€сто за обсъждане на поредицата между "стари" фенове, темата ще се старае да е в полза и на незапознатата публика или новите фенове, особено защото ентусиазмът, с който феновете произвеждат и пускат в интернет снимкови монтажи, фен-постери, видеоклипове, фен-трейлъри, песни, фен-фикшън (дописване или пренаписване  на части от книгите) с любимите си герои или артисти е неверо€тен и пон€кога е трудно да се ориентираш кой материал е истински, и кой - не.

јко пускате линкове и  вмъквате снимки в постовете си, желателно е да не е спам, а да вземете лично отношение към т€х (харесва ми, не ми харесва, съгласна съм, не съм съгласна, забел€захте ли еди какво си). ѕравилата на бг-мама са, че снимките тр€бва да са с максимални размери 400х600 пиксела. ћожете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=400" (или 300, 200, 100, 150..., като така снимката се намал€ до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" тр€бва да е изписано "img height=400")  јко се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата т€ да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата. —ъщо така, правилата на бг-мама не позвол€ват чат-постове само с "добро утро" и "лека нощ" или съобщени€ от една дума, затова прибав€йте снимка/и и/или коментар.

Ќе се зад€вайте с други вампири, стойте си при  ълън... има защо!

¬ очакване на «азор€ване...

ѕолезни линкове

ќфициален сайт на —тефени ћайер
The Twilight Saga Official site

Ѕългарски фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL

јнглиски фен страници,които обичаме:
Twifans       Lion and the Lamb       Twilight Fans

Ћинковете откъде можете да изтеглите филма, допълнителните материали към ƒ¬ƒто, официални€т саундтрак, книгите на английски и български, както и допълнителни материали по книгите, можете да видите тук

Ќашата "I prefer them hot!" глутница!

ѕредишни теми
“ема 63/“ема 62/ “ема 61/“ема 60/ “ема 59/ “ема 58/ “ема 57 “ема 56 /“ема 55 /“ема 54/“ема 53 /“ема 52 “ема 51 /“ема 50 /“ема 49 /т≈ћј 48 /Teма 47/“ема 46 Teма 45/ Teма 44/ “ема 43 /“ема 42 /“ема 41/“ема 40  “ема 39 “ема 38 “ема 37/ “ема 36 /“ема 35 /“ема 34 /“ема 33 “ема 32 / “ема 31/“ема 30 /“ема 29 “ема 28 “ема 27/“ема 26 “ема 25 /“ема 24 “ема 23 /“ема 22 /“ема 21/ “ема 20/ “ема 19/ “ема 18 / “ема 17/- «абележка! ¬ темата след 20та страница има спойлери за "«атъмнение" и "«азор€ване" без предупреждение, четете внимателно! / “ема 16/ “ема 15 / “ема 14 / “ема 13 / “ема 12 / “ема 11 / “ема 11 / “ема 10 «абележка! ¬ темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "«атъмнение" и "«азор€ване", се препоръчва да € четете много предпазливо или въобще да не € четете! / “ема 9 «абележка! ¬ темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "«атъмнение" и "«азор€ване", се препоръчва да € четете много предпазливо или въобще да не € четете! / “ема 8/ “ема 7/ “ема 6 /“ема 5 /“ема 4 /“ема 3 /“ема 2 /“ема 1

—ъобщение за феновете:  јко искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на ћона на mlstantcheva@hotmail.com , заедно с кратка информаци€ за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.

« ѕоследна редакци€: пт, 03 дек 2010, 22:03 от c.v.e.t.i. »
÷итирай

—офи€, Ѕългари€

ћнени€: 1 269
—ложи и н€ко€ Ѕела - ƒжейк целувчица да ни зарадваш  Mr. Green Love

÷ве, мерси за темата, мило, днес как вилнеем, изписахме темата  35

(знаех си аз, че винаги помага за стоп€ването на ледовете един полугол, излегнал се, чет€щ мъж  bowuu )

јма много хубава —анта  енди - тема си имаме  Mr. Green

÷ве, специално за теб - започвам темата с  енди- ƒжаксън  Mr. Green

« ѕоследна редакци€: пт, 03 дек 2010, 21:56 от мона лиза »
÷итирай

ћо, специално за теб адвам сега един гиф.... *елемент на изненадата*
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 529
ѕрекрасна темичка!
ƒа си € изпишем с мнооого добро настроение и добри новини около нашите любимци!
÷итирай

—офи€, Ѕългари€

ћо, специално за теб адвам сега един гиф.... *елемент на изненадата*

ћммммммммммммммммммм  Blush Love Blush

добре де, хайде, като сме тръгнали да си рамен€ме любезности - черп€ робстен феновете с този гиф ( много ми е любим на мен, има нещо неподправено сексуално в него )

виа ÷ве  hahaha

ѕ.ѕ. ≈га ти мъките с тази тениска 35

÷итирай

акто ’американките казват .... *скуиииии*
Ќамерих един кусур на  ристен - тр€бваше по-така да слезне, можеше повече... кхъ кхъ материал да видим! » един отдавнашен спор щеше да бъде разкрит  Mr. Green

азвайте за анкетата  Drunk —алваторе, ”инч, —ойер, јми... други?  ендини желани€?
÷итирай

»мигрант в "деветото чудо на света"

ћнени€: 374
≈еееее, много ви е диабетна темата!

азвайте за анкетата  Drunk —алваторе, ”инч, —ойер, јми... други?  ендини желани€?[/b]
“р€бва ли оценката да е на база теракот? »ли един гол талант стига? ўото тогава номинирам √арвър Wink
÷итирай

—андански

ћнени€: 12
јйде честита ни нова тема!
÷ве      bouquet

÷итирай

—офи€, Ѕългари€

≈еееее, много ви е диабетна темата!

азвайте за анкетата  Drunk —алваторе, ”инч, —ойер, јми... други?  ендини желани€?[/b]
“р€бва ли оценката да е на база теракот? »ли един гол талант стига? ўото тогава номинирам √арвър Wink

Ќа база теракот и сексапил  35  (експлоатаци€ до дупка  Mr. Green )
ƒелф, не знам, не знам .... √арвър точно в ко€ класаци€ тр€бва да го сложим, имам подозрени€, че двамата много ще си допаднем, ще си правим домашни партита с гледане на слаш-клипчета от тубата  Mr. Green  ако мЏ разб»аш 'начи  Blush Mr. Green

“а за анкетата - значи четиримата от брат€та, двама от дневниците, двама от кръвта, от лост- —ойер , от призъна може уенти, јми- то ... ох, много красота, много нещо  Blush

охххх само мисълта за анкетата зверски ме разсейва, от €ас и половина се опитвам да изгледам новата сери€ на старгейта , до сега опитите са окачествени като жалки  hahaha
÷итирай

—офи€

“ооо и лейтенант —кот не е за изхвърл€не...

јз вече не мога да ги пребро€ на пръстите на ръцете и краката... ћного теракот, много “јЋјЌ“!!!
÷итирай

—офи€, Ѕългари€

“ооо и лейтенант —кот не е за изхвърл€не...

јз вече не мога да ги пребро€ на пръстите на ръцете и краката... ћного теракот, много “јЋјЌ“!!!

да - хайде да сложим и лейтенант —кот от —таргейт ёнивърс, може ћ√ћ да се излъже да гласува  Mr. Green
÷итирай

in my AU

ћнени€: 200
O ÷венце любимо, темата е страхопрекрасна /както казва един при€тел на ѕух/! Ќай-много ми хареса гифчето с денсинг –об и заглавието е уникално  35  ендиленд във ‘оркс.  bouquet јй лов ю мастър ейджънт!  newsm51

јуу каква тема сте подхванали момичетааааа!!! Ќаправо паднах от —амовска красота!!! «начи аз нали съм пр€сна ”инчестъровска фенка, първи€т път като се съблече —ами“” във втори сезон с оназ върколачката, казвам ви н€колко часа ми тр€бваха да се осифир€сам! јз още от 1ви сезон си го харесах ама след това вече  -:2censored: newsm65 coolcool  :mrstraetz:

—лед —амит”, –обит”, добав€м...

÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 965
...черп€ робстен феновете с този гиф ( много ми е любим на мен, има нещо неподправено сексуално в него )

ћда, особено като му смъква гащите  hahaha
÷итирай

ћи  Hug  Love
“ъкмо си мислех и за √арет.... леле тр€бва да дам да избирате поне 4 възможности... не е лесно, сърцето на робин€та е гол€мо....

Love Love Loveп.п. ћи, не бъди срамежлива! “олкова прекрасен клип скоро не съм гледала... ѕ–≈ –ј—≈Ќ  Love Love Love Love Love Love Love
÷итирай

—офи€

јааа, дайте да ги ограничим малко!!! „е то... като гледам предложени€та и 4 опции н€ма да стигнат!!!

» аз съм пр€сна ”инчестърова фенка ама на ƒийн... » съседната тема е прекрасна и забавна като тази!

ћирка, чудно клипче!!! ¬ерно е неверо€тно!

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 726 отговора