Re: Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 68

  • 33 025
  • 742
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 51
 
ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN

      

"Ще докосна само с очи красотата ти!"  


 

                                                                                  
                                                                                Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
                                                                                Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
                                                                                В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
                                                                                Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
                                                                                                  Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
                                                                                Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
                                                                                                    Мухарем Бухара - втори сезон
                                                                                Музика: Кърач/Garbiyeli                                      
                                                                              

 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му
и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама.
Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!

 

В ролите:
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)        Джансел Елчин (Мурат)

  Гюнай Караджаоолу (Гюлназ)   Онур Сайлак (Левент)

 Арзу Гамзе Килинч (Саиме)         Айда Аксел (Несрин)

 Илхан Шешен (Етхем)                     Ясемин Чонка (Накие)

 Хасан Сай (Кадир)                           Дилшат Челеби (Бахар)

 Надир Саръбаджак (Кобра)               Еврим Аласия (Балчичек)
 





Клипчета на: Морганчето , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex          

 

  Композицията на Мурат  

 

   Песента на Хасрет  

 

   Клип с участието на Джансел с прекрасния превод на Ирра  

 

Тема 1          Тема 2          Тема 3          Тема 4          Тема 5         Тема 6          Тема 7          Тема 8          Тема 9        Тема 10  

Тема 11        Тема 12         Тема 13        Тема 14        Тема 15        Тема 16       Тема 17       Тема 18         Тема 19       Тема 20  

Тема 21        Тема 22        Тема 23        Тема 24       Тема 25       Тема 26       Тема 27        Тема 28        Тема 29        Тема 30

Тема 31       Тема 32       Тема 33        Тема 34       Тема 35         Тема 36        Тема 37       Тема 38        Тема 39        Тема 40  

Тема 41        Тема 42       Тема 43       Тема 44       Тема 45       Тема 46       Тема 47        Тема 48         Тема 49        Тема 50

Тема 51        Тема 52       Тема 53        Тема 54       Тема 55       Тема 56         Тема 57       Тема 58       Тема 59        Тема 60

Тема 61        Тема 62      Тема 63       Тема 64        Тема 64        Тема 65        Тема 66
 

Как да поставяме  линкове, снимки, да намаляваме снимки и да пишем с бели букви  

 

Целувките на Хасрет и Мурат!

 
Очакваме следващите!

 
 

Край на първи сезон

С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Ирра, Моргана, Алис и Краси - от всички Запленени!
 

 

НАЧАЛО НА ВТОРИ СЕЗОН - 20 АВГУСТ 2010 ГОДИНА

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВТОРИ СЕЗОН?
 


 

   

 

 

"Ще докосна само с очи красотата ти!"  
     
   
 
 
 
 
 
 
     
   

 
   
 


Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:58 от alexandra_l

# 1
  • София
  • Мнения: 7 886
Хайде  поне знаем ,че Туба е била в Париж , с Джансел естествено Joy Joy Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Не е показал интерес към Бахар, вярно е това, ама като ученик на първа среща се държи с Хасрет #Crazy

Пепи, пръстена може и да е на Джансел, а не на Мурат оджа 35

Ох, по Коледа може и да дочакаме цунка по бузката - нали казват, че по Коледа ставали чудеса

Фенче, надали. С този екип няма да я бъде целувката  ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 154
Алекс, дано късметът да е при теб и в тази тема да пишем за романтиката, която ще гледаме в следващия епизод. Hug

# 4
  • Мнения: 2 195
Цитат
Не е показал интерес към Бахар, вярно е това, ама като ученик на първа среща се държи с Хасрет #Crazy

Пепи, пръстена може и да е на Джансел, а не на Мурат оджа 35

Ох, по Коледа може и да дочакаме цунка по бузката - нали казват, че по Коледа ставали чудеса

Фенче, надали. С този екип няма да я бъде целувката  ooooh!
А само как почнаха - в 17ти епизод М. се чудеше как да докосва Х. - тя беше като магнит за него ... а сега  ooooh! ooooh! ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 51
Алекс, дано късметът да е при теб и в тази тема да пишем за романтиката, която ще гледаме в следващия епизод. Hug


Чул те господ Уси  Praynig Praynig Praynig - белким доживеем тази романтика  ooooh!

# 6
  • Мнения: 197
Дано да сте прави за Левент и да стане добър.

Разбирам го Мурат - чувствителен, любящ и го е страх да не му откаже. Той още незнае как гледа тя на него - нали постоянно го нарича оджа и така дърпа отношенията им в равенството учител-ученик. В момента, в който разбра, че любимата има нужда от подкрепа, се забави само да й купи подарък и се върна тичешком обратно. Дори нямаше време да се обади по телефона, че се връща. Той ще чака тя да добие увереност и тогава ще си сподели чувствата. Това си е обич до болка, обич до себеотрицание. Точно обратната  на Левентовата обич, обсебваща и досадна. А и ние знаем , като стане сериозно положението, как може да си я хване за ръката и пак да я отведе в неизвестна посока като в първия сезон.

А перучка - кой от нас не е правил разни жестове за колегите си? Но и никога "не премълчава" на Неси когато тя се опитва да наложи нещо повече. Я с думи, я със жест й показва, че е прекалила.

# 7
  • Мнения: 3
Цитат
Не е показал интерес към Бахар, вярно е това, ама като ученик на първа среща се държи с Хасрет #Crazy

Пепи, пръстена може и да е на Джансел, а не на Мурат оджа 35

Ох, по Коледа може и да дочакаме цунка по бузката - нали казват, че по Коледа ставали чудеса

Фенче, надали. С този екип няма да я бъде целувката  ooooh!

За Нова година ще има песен подарък. Само ,че не уточниха какво да съдържа песента. Нали уж ще показва вълненията на Мурат. Хората сега да се чудят, как да пишат текста.

Както са я подкарали скоро албум йок, нямат ясна концепция, как ще изграждат и налагат Хасрет като певица. Сега, ако подхванат някакви спорове двамата мъже относто бъдещото и развитие, чак накрая ще  видим какво е постигнала в професионално отношение. Много неща остават за накрая, поне аз така ги виждам.   Thinking

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:21 от doriana

# 8
  • Мнения: 2 154
Дано да сте прави за Левент и да стане добър.

Разбирам го Мурат - чувствителен, любящ и го е страх да не му откаже. Той още незнае как гледа тя на него - нали постоянно го нарича оджа и така дърпа отношенията им в равенството учител-ученик. В момента, в който разбра, че любимата има нужда от подкрепа, се забави само да й купи подарък и се върна тичешком обратно. Дори нямаше време да се обади по телефона, че се връща. Той ще чака тя да добие увереност и тогава ще си сподели чувствата. Това си е обич до болка, обич до себеотрицание. Точно обратната  на Левентовата обич, обсебваща и досадна. А и ние знаем , като стане сериозно положението, как може да си я хване за ръката и пак да я отведе в неизвестна посока като в първия сезон.

А перучка - кой от нас не е правил разни жестове за колегите си? Но и никога "не премълчава" на Неси когато тя се опитва да наложи нещо повече. Я с думи, я със жест й показва, че е прекалила.
Напълно съм съгласна с доводите ти. newsm10

# 9
  • Мнения: 2
Алекс, много ти благодаря! Hug Hug Hug


Да кажа някои нещица.
Ако тръгнем да съдим Мурат заради поведението му към Бахар (което за мен не е нещо специално), да се замислим и за отношенията Хасрет-Левент. Един ясен пример: как въобще не й направи пречатление и не се притесни, когато една сутрин се събуди на рамото на Левент? Извинявам се, ако вече ви досаждам с това, но не мисля, че Мурат трябва да бъде обвинявам заради най- обикновените му отношения на познат с Бахар.
Да, Мурат е по- сдържан спрямо Хасрет, но на него му стига дори само да я зърне или да чуе гласа й. Той може да й се наслаждава дори само гледайки я и разговаряйки с нея. Не ви ли направи впечатление как когато Мурат поглежда снимката й, се усмихва? Ами как спря таксито и прибяга до стаята си, за да може да вземе снимката, която грижливо сложи в плик? Тези малки детайли не говорят ли доста?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 886
Цитат
Не е показал интерес към Бахар, вярно е това, ама като ученик на първа среща се държи с Хасрет #Crazy

Пепи, пръстена може и да е на Джансел, а не на Мурат оджа 35

Ох, по Коледа може и да дочакаме цунка по бузката - нали казват, че по Коледа ставали чудеса

Фенче, надали. С този екип няма да я бъде целувката  ooooh!

За Нова година ще има песен подарък. Само ,че не уточниха какво да съдържа песента. Нали уж ще показва вълненията на Мурат. Хората сега да се чудят, как да пишат текста.

Както са я подкарали скоро албум йок, нямат ясна концепция, как ще изграждат и налагат Хасрет като певица. Сега, ако подхванат някакви спорове двамата мъже относто бъдещото и развитие, чак накрая ще  видим какво е постигнала в професионално отношение. Много неща остават за накрая, поне аз така ги виждам.   Thinking
То и в личен план не е ясно, ще има ли вълнения или чак в последната серия.
Със сигурност Коледа за тях не означва нищо , така че чудеса йок.

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:31 от Shatzi

# 11
  • Мнения: 3
Алекс, много ти благодаря! Hug Hug Hug


Да кажа някои нещица.
Ако тръгнем да съдим Мурат заради поведението му към Бахар (което за мен не е нещо специално), да се замислим и за отношенията Хасрет-Левент. Един ясен пример: как въобще не й направи пречатление и не се притесни, когато една сутрин се събуди на рамото на Левент? Извинявам се, ако вече ви досаждам с това, но не мисля, че Мурат трябва да бъде обвинявам заради най- обикновените му отношения на познат с Бахар.
Да, Мурат е по- сдържан спрямо Хасрет, но на него му стига дори само да я зърне или да чуе гласа й. Той може да й се наслаждава дори само гледайки я и разговаряйки с нея. Не ви ли направи впечатление как когато Мурат поглежда снимката й, се усмихва? Ами как спря таксито и прибяга до стаята си, за да може да вземе снимката, която грижливо сложи в плик? Тези малки детайли не говорят ли доста?

Всичко е много точно, но ние си мечтаем за нещо по- така  Joy


Искам да споделя и нещо, което няма общо с нашите мъки.
Не знам как снимат тези хора, но на моменти Хасрет, респективно Туба, ми изглежда  пълничка, дано някой не ме замери. Виждала съм толкова нейни снимки в нета, на които е направо слаба. За пример последните от Египет. Как фокусират тези оператори, какви чудеса правят, не мога да схвана, но  променят визията и много. Вече почнах да се съмнявам в зрението си.

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 00:38 от doriana

# 12
  • Мнения: 2
Дано да сте прави за Левент и да стане добър.

Разбирам го Мурат - чувствителен, любящ и го е страх да не му откаже. Той още незнае как гледа тя на него - нали постоянно го нарича оджа и така дърпа отношенията им в равенството учител-ученик. В момента, в който разбра, че любимата има нужда от подкрепа, се забави само да й купи подарък и се върна тичешком обратно. Дори нямаше време да се обади по телефона, че се връща. Той ще чака тя да добие увереност и тогава ще си сподели чувствата. Това си е обич до болка, обич до себеотрицание. Точно обратната  на Левентовата обич, обсебваща и досадна. А и ние знаем , като стане сериозно положението, как може да си я хване за ръката и пак да я отведе в неизвестна посока като в първия сезон.

А перучка - кой от нас не е правил разни жестове за колегите си? Но и никога "не премълчава" на Неси когато тя се опитва да наложи нещо повече. Я с думи, я със жест й показва, че е прекалила.
Напълно съм съгласна с доводите ти. newsm10
И аз! Много добре си ги написала! newsm10 newsm51
Относно удебеленото и аз си мислех за това. Вярно е, че Хасрет направи опити за сближаване-  стана му ученичка, търси го, но методите й не бяха правилни. Не може тя отива уж с някаква цел и му задава въпроси "Няма ли да питаш защо съм тук?", "Имаш ли да ми кажеш нещо?". Когато той й звънна в 29- ти епизод тя искаше да се срещнат за неща, свързани с музиката. Ако беше си му казала всичко, що й е на сърцето, щеше да го умилостиви още от първия път.
Така че и Мурат, и Хасрет нито говорят, нито споделят. Peace

# 13
  • Мнения: 2

Всичко е много точно, но ние си мечтаем за нещо по- така  Joy
Ох, то и аз искам същото, но се опитвам да обясня поведението на Мурат.
А иначе и аз имам чувството, че точна схема за сценария няма. Пише се в движение.

Шатци, добре, че нямат Коледа иначе щяхме да останем на сухо на 24- ти декември. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 154
Лийче, съгласна съм с теб. Отношението на Мурат към Бахар е колегиално, а срещите им са повече благодарение на Несрин. Но пък оджата непрекъснато прави опити да тушира майка си, само че вече знае, че не може да се справи с нея.
Отношението му към Хасрет за съжаление не е като на мъж към жена. Първо, защото Хасрет продължава да го оджосва и второ, той е човек на изкуството. Те са замесени от друго тесто, по различен начин гледат и виждат живота. Той като музикант как ли я вижда? Сигурно е ферия от звуци. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт