Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Пловдив

Миете с вода или търкате с мокри кърпички?

Аз мия само вечер (къпането) и през деня когато дойде голямо аки и оцапаме положението (ние имаме едно голямо, дето излиза от пампата  Mr. Green). А през другото време с мокри кърпички.
Цитирай

Бургас

През целия ден съм на мокри кърпи.Дори ме притеснява че се стряска,защото не са толкова топли,а по скоро студени.
Цитирай

Русе

Не е добро прекаленото миене, изсушава кожата.

Мисля, че редувах - един път кърпичка, един път измиване.  Peace
Цитирай

Burgas

С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода. Smile
Цитирай

No Line On The Horizon

С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода. Smile
И ние така.
Цитирай

Ruse

Мия всеки път като е наакана,а като е напишана както дойде,по често я мия,но и кърпичките уважавам от време на време Peace
Цитирай

София

Ако е само напишкана с мкори кърпи, а иначе под чешмата!
Цитирай

София, на брулени хълмове

Още в началото педито ме предупреди да не разчитам само на мокрите кърпички, защото често от тях се подсичали децата и дори да ги ползвам винаги след това да обливам и с вода и така и правех: като само е пишкал с водичка, като има аи първо чистя с мокри кърпички и после с водичка. По едно време като Дими натежа и ми стан трудно да го държа с една ръка над мивката започнах да го почиствам на масичката за преобуване с напоен във водичка памук. Сега като вече е голям и кожата не е толкова чувствителна почиствам само след аки, а като е пичкал само подменям стария памперс с нов.
Цитирай

все тук

За напишкване и редовна смяна на памперса ползвах мокри кърпи на "Памперс". Ако е наакан - задължително миене, подсушаване, крем против подсичане.
Цитирай

с кърпички, а вечер с вода и сапун
Цитирай

Пловдив

Цитат
С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода.
И аз така.
Цитирай

у дома

Когато е пишкала само-мокри кърпички,когато има ако-кърпички+вода и сапун Party
Цитирай

Варна

На големия като беше бебе всеки път му миех дупето,а за дребния ползвам само кърпички.
Цитирай

Пловдив

Още в началото педито ме предупреди да не разчитам само на мокрите кърпички, защото често от тях се подсичали децата

Жанета не се е подсичала досега и не е имала дори и леко зачервяване, а сме основно на кърпички. Сменям често пампа и мажа винаги с кремче.
Цитирай

РусЙе

През деня - с мокри кърпички. Вечер редувам миене само на дупето, на следващата къпане.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора