Как почиствате при смяна на памперс?

  • 1 865
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Миете с вода или търкате с мокри кърпички?

Аз мия само вечер (къпането) и през деня когато дойде голямо аки и оцапаме положението (ние имаме едно голямо, дето излиза от пампата  Mr. Green). А през другото време с мокри кърпички.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
През целия ден съм на мокри кърпи.Дори ме притеснява че се стряска,защото не са толкова топли,а по скоро студени.

# 2
  • Мнения: 5 577
Не е добро прекаленото миене, изсушава кожата.

Мисля, че редувах - един път кърпичка, един път измиване.  Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода. Simple Smile

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода. Simple Smile
И ние така.

# 5
  • Мнения: 730
Мия всеки път като е наакана,а като е напишана както дойде,по често я мия,но и кърпичките уважавам от време на време Peace

# 6
  • Мнения: 2 407
Ако е само напишкана с мкори кърпи, а иначе под чешмата!

# 7
  • Мнения: 967
Още в началото педито ме предупреди да не разчитам само на мокрите кърпички, защото често от тях се подсичали децата и дори да ги ползвам винаги след това да обливам и с вода и така и правех: като само е пишкал с водичка, като има аи първо чистя с мокри кърпички и после с водичка. По едно време като Дими натежа и ми стан трудно да го държа с една ръка над мивката започнах да го почиствам на масичката за преобуване с напоен във водичка памук. Сега като вече е голям и кожата не е толкова чувствителна почиствам само след аки, а като е пичкал само подменям стария памперс с нов.

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 714
За напишкване и редовна смяна на памперса ползвах мокри кърпи на "Памперс". Ако е наакан - задължително миене, подсушаване, крем против подсичане.

# 9
  • Мнения: 1 181
с кърпички, а вечер с вода и сапун

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Цитат
С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода.
И аз така.

# 11
  • Мнения: 2 609
Когато е пишкала само-мокри кърпички,когато има ако-кърпички+вода и сапун Party

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На големия като беше бебе всеки път му миех дупето,а за дребния ползвам само кърпички.

# 13
  • Мнения: 2 467
Още в началото педито ме предупреди да не разчитам само на мокрите кърпички, защото често от тях се подсичали децата

Жанета не се е подсичала досега и не е имала дори и леко зачервяване, а сме основно на кърпички. Сменям често пампа и мажа винаги с кремче.

# 14
  • Мнения: 5 299
През деня - с мокри кърпички. Вечер редувам миене само на дупето, на следващата къпане.

Общи условия

Активация на акаунт