Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Искате ли?
Номинирам Bise - 3г. и 7м.
Като съберем повече номинации може да пуснем и анкетка, ако има дублиране на сроковете.

# 1
недейте тъй, бе хора!
Какво значение има кой колко - да не сме мъже да си ги мерим.
 Peace

# 2
Не бе, Хапчице, просто за статистиката. За първи път чувам случай в БГ да се кърми над 3 години, честно. Досега си мислех, че Бу води класацията на дългокърмещите ... Интересно ми е /спомням си за някаква чужденка-лекторка, кърмила до 6 г. и дори тук във форума не одобряваха толкова дълго кърмене/ колко време влиза в границите на нормалното, допустимото ...

# 3
  • София, Младост 2
Втората е ИваД - Ради е на 3г и половина Grinning

# 4
  • София
Съмър и Анан май също са за тая класация.

# 5
Ами за статистиката newsm78, като се замисля, май само ИваД е с кърмаче над 3 години. "Дългокърмещите", които срещах тук, когато се роди Ирина преди 18 м., една по една влязоха да се похвалят, че вече са се отбили. Но имаше няколко с големи кърмачета. Тя Бу ще си ги спомни по-добре от мене - на мен сега само Анна-Д ми иде на акъла, Тинкърбел - тя отби на 2 год и 9 м., Инка още кърми ... Има още, забравям вече, пусти кърмачески акъл.

# 6
  • Пловдив
Засега само 3 месеца, ама след 5 години ще се вклю4а и ще ви забия  smile3521

# 7
  • Студентски град
Четох веднъж постинг на някаква мама, която беше писала, че е кърмила до момента общо 5 години и 8 месеца и продължаваше да кърми третото си дете. Поединично по колко ги е кърмила нямам представа, но това си е доста дълъг кърмачески стаж  Simple Smile

# 8
  • София
Моя позната е кърмила сина си до 4-годишна възраст. Накрая го е отбила, защото е трябвало да се лекува. Тя не посещава форума, но мисля, че няма значение.

# 9
  • София
Четох веднъж постинг на някаква мама, която беше писала, че е кърмила до момента общо 5 години и 8 месеца и продължаваше да кърми третото си дете. Поединично по колко ги е кърмила нямам представа, но това си е доста дълъг кърмачески стаж  Simple Smile
Мисля, че познавам жената, за която говориш. Кърмила е първите си две деца по около годинка мисля, а сега третото е над 2 г. и продължава да го кърми.

# 10
Е, ако ще говорим за най-дълъг стаж на кърмене не само на едно дете, спокойно може да номинираме Марта Сиърс, жената на д-р Сиърс. Кърмила е нон-стоп 18 години май Simple Smile

А имам спомен, че бабата на едно майче от форума (не помня обаче кое беше) била кърмила 25 години нон-стоп всичките си деца Simple Smile

Та такива неща  Grinning

# 11
  • САЩ

Благодаря, belinda, че си се сетила за мен, но аз съм само с 2 г и 5 м стаж. Пожелавам ти да ме задминеш. Ако форума съществуваше по-рано, сигурно щях да откарам повече.

# 12
  • София

Благодаря, belinda, че си се сетила за мен, но аз съм само с 2 г и 5 м стаж. Пожелавам ти да ме задминеш. Ако форума съществуваше по-рано, сигурно щях да откарам повече.

Струва ми се, че сте се справили повече от добре, при положение, че детето се е отказало само Grinning.

# 13
  • София
Aми при положение, че много от нас са решили да дават не колкото се може повече, а просто докато детето иска, май по-коректно ще е да номинираме най-дълго сукало кърмаче, а не майка  Wink.

# 14
  • anywhere
Горките жени, направо жал ми стана като четох за тия 18, 25 години кърмене... Е...и живота на дойна крава!  Crazy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт