Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

От известно време забелязах разширяване на порите около носа ми и между веждите, кожата започна да се омазнява повече от другите участъци и даже се появиха черни точки SickНикога не съм имала такъв проблем и много се чудех какво да правя...Понеже не успях да намеря ексфолиращия лосион на Биотрейд, си взех този синия на Гарниер - от серията "Чиста кожа".Действително свива порите и омазняването намалява, обаче - носът ми започна да се лющи ShockedСлед тоника задължително слагам крем, но въпреки това....Сега съм все едно изгоряла от слънцето - бели ми се носът hahaha
Какво да правя?ДА спирам ли лосиона или да разредя употребата?Имал ли е някой друг такива проблеми?Ако е неподходящ за кожата ми, какво друго мога да използвам против черни точки и за свиване на порите?
Цитирай

зад камъша

Същата съм, само че ползвам не тоник, а почистващ пенлив гел на Garnier. Доста изсушава кожата. Аз лично си реших проблема, като ходя веднъж на 1-2 месеца на козметик за почистване на лицето, за да отстрани този мъртъв епител. През останалото време ползвам сапун Dove и през 2-3 дена Garnier. Козметичката ми препоръча и някакъв хидратиращ крем Happy Derm, но не съм го ползвала.  Flutter
Цитирай

Magrathea

Козметичката ми препоръча и някакъв хидратиращ крем Happy Derm, но не съм го ползвала.  Flutter
Това май беше на Л'Ореал.  Thinking
Цитирай

аз имам от измиващия гел,ползвам го като ексфолиант(2-3 пъти седмично),защото наистино много изсушава кожата.най-добре ползвай тоника по-рядко.
Цитирай

Сф, Младост1

синия на Гарниер - от серията "Чиста кожа".Действително свива порите и омазняването намалява, обаче - носът ми започна да се лющи ShockedСлед тоника задължително слагам крем, но въпреки това....Сега съм все едно изгоряла от слънцето - бели ми се носът hahaha
Какво да правя?
belinda, тези младежки серии на Лореал и на Гарние са много агресивни и създадени с цел да помогнат на пуберитетските пъпки на тийнейджърите.  Wink
Колко помагат, пък е друг въпрос, защото са бъкани с алкохол. Алкохола само усложнява нещата, обаче. Wink
Погледни на съдържанието, дали тоника съдържа алкохол. Ако е така, смени с нещо по-щадящо.
Вземи си нещо на БГ Роза- Карлово: градински чай, маточинна вода, розова вода. Ще прецениш кое. То си пише, кое за какво става. Peace
Докато си намериш тоника на Биотрейд, де. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.